Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
28.01.2021Обрано новий склад Правління ПАКУ

Під час загальних зборів було обрано новий склад Правління Асоціації. Членами Правління у 2021 році стали:

  • Коган Тимур Олександрович, член Ради директорів компанії «MEGOGO» та партнер інвестиційного офісу «KOGAN KRAVETS»;
  • Нікітін Юрій Валентинович, радник з корпоративних питань голови державної служби геології та надр України, радник з корпоративних питань генерального директора державного концерну «Укрторф»;
  • Папуша Ірина Дмитрівна, радник з корпоративного управління Gazer Ltd, Велика Британія, голова Дорадчої ради ICG Ltd, Велика Британія, член Наглядової ради RIOR, Нідерланди, член Наглядової ради OpenDoorUkraine.NL, Нідерланди;   

Кожен з членів Правління окреслив напрями своєї роботи в Асоціації і поділився з присутніми.

Ірина Папуша в складі Правління має намір трансформувати ПАКУ в сучасного дієвця та інтегратора з корпоративного управління. Зробити ПАКУ асоційованим членом міжнародних організацій по корпоративному управлінню та ввести українських экспертів в міжнародну мережу незалежних директорів. Формувати імідж ПАКУ як незалежного лідера-новатора та просувати на українському та міжнародному ринках. Довести експертність ПАКУ через освітні програми світового рівня, підтримку початківців у створенні наглядових та дорадчих рад, колаборацію з світовими інституціями, участь в законодавчому полі та розвитку корпоративного управління в Україні.

Тимур Коган бачить свій внесок в розвиток нових ціннісних пропозицій ПАКУ для фахівців, компаній та суспільства, просування ПАКУ як провідної платформи з корпоративного управління в Україні, розширення локальних та міжнародних зв’язків Асоціації.

 Продовжуватиме участь у роботі Правового комітету ПАКУ, зокрема, щодо врахування європейського досвіду та подальшого поліпшення Законів України «Про акціонерні товариства», «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», законопроектів щодо створення керуючих компаній тощо; допомагатиме в подальшій популяризації корпоративного управління, в організації та проведенні форумів, семінарів, обмін досвідом з іншими членами ПАКУ,  представлятиме ПАКУ на заходах, які проводяться іншими організаціями, професійними об’єднаннями та державними органами Олексій Поволоцький.

Юрій Нікітін відмітив своє бажання продовжити діяльність в складі правління ПАКУ, спрямовану на втілення в Україні сучасних інституцій корпоративного управління (незалежні члени наглядових рад, корпоративні секретарі та інших) та розвиток взаємодії з органами державного регулювання».  

 «Одним з основних пріоритетів роботи як члена Правління Асоціації є сприяння розвитку Національного реєстру корпоративних директорів в рамках ПАКУ. Важливим пріоритетом є участь від імені Асоціації в процесі формування Наглядових Рад на державних підприємствах, а також розвиток основного щорічного заходу для Асоціації – Міжнародного форуму корпоративних директорів», –  у своєму виступі відмітив Олексій Долгіх.  

Євген Петрик має намір продовжити активну роботу в складі Правління ПАКУ в напрямках розвитку законодавства України з питань корпоративного управління, представленні інтересів ПАКУ в органах державної влади, установах та організаціях, брати участь у заходах ПАКУ, тощо.

У свою чергу, Володимир Ігонін відзначив, що готовий сприяти: 1) популяризації корпоративного врядування та його найкращих практик серед клієнтів ВКП, а також низки асоціацій і бізнес-шкіл, з якими ВКП активно співпрацює; 2) проведенню наступного дослідження корпоративного врядування, що дозволить порівняти динаміку з результатами 2018 р., 3) сприянню міжнародним зв’язкам ПАКУ, зокрема, через такі міжнародні асоціації, як TerraLex (150+ юридичних фірм зі 100+ країн), Cathay Associates (40 країн), JusLaboris (50+ країн), Baltic Institute of Corporate Governance; 4) брати участь у роботі правового комітету ПАКУ; правовій експертизі нового законодавства.

Відразу після закінчення Загальних зборів відбулося перше засідання нового Правління, на якому члени Правління вкотре обрали головою Професійної асоціації корпоративного управління Олександра Окунєва, який очолює її вже 12 років.