Увійти|Реєстрація

вул. Михайлівська, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
+38 (044) 278-12-52
info@cgpa.com.ua

Підписатись на новини

Поволоцький Олексій Валерійович

Директор з корпоративного управління, ризик-менеджмента та комплаєнс ДТЕК

Має понад 20 років досвіду професійної діяльності. До ДТЕК працював у міжнародній юридичній фірмі Squire, Sanders and Dempsey L.L.P., Київ, Україна, юристом, і в Національному університеті внутрішніх справ, м. Харків, Україна, викладачем та начальником відділу міжнародних зв'язків.
З 2010 року є керівником Департаменту з корпоративного управління і Корпоративним секретарем холдингової компанії Групи ДТЕК, до якої входять понад 50 підприємств в Україні, Нідерландах, Великобританії, Швейцарії, Кіпрі, Угорщині та РФ.

Є експертом у сфері корпоративного права та управління.
Має багатий досвід управління активами в сімох юрисдикціях.
Має велику практику підготовки до затвердження різних корпоративних рішень, роботи з членами наглядових рад, підготовки і проведення засідань наглядових рад, як в Україні, так і за її межами.
Має досвід організації успішної взаємодії між виконавчими органами компаній, їх наглядовими радами, акціонерами та іншими стейкхолдерами.
Успішно розвиває роботу з побудови антикоррупційного комплаенс в Компанії.
Сформував сильну команду професіоналів у сфері корпоративного управління та комплаенс, яку можна залучати до окремих проектів ПАКУ з удосконалення корпоративного права України та проектів з комплаенс.

Закінчив юридичний факультет Університету внутрішніх справ, м. Харків, Україна, адвокат. У 2000 році отримав ступінь магістра, центр ім. Лорда Скармана, Лестерський Університет, Великобританія.