Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини

Поволоцький Олексій Валерійович

Директор із корпоративного управління та комплаєнс ДТЕК

Має понад 20 років досвіду професійної діяльності.
З 2010 року є Корпоративним секретарем Групи ДТЕК, до якої на даний час входять понад 120 юридичних осіб в Україні, Нідерландах, Великобританії, Швейцарії, Кіпрі, Угорщині та РФ. З 2019 року також займає позицію Директора з корпоративного управління та комплаєнс ДТЕК.

До ДТЕК працював у міжнародній юридичній фірмі Squire, Sanders and Dempsey L.L.P., Київ, Україна.

 

Є експертом у сфері корпоративного права та управління,  а також комплаєнс.
Має багатий досвід управління активами в країнах Європи.
Очолює профільну дирекцію одного з найбільших промислових холдингів в Україні, є корпоративним секретарем холдингової компанії.
Має велику практику з корпоративних реструктуризацій, підготовки до затвердження різних корпоративних рішень, роботи з членами наглядових рад, підготовки і проведення засідань наглядових рад, як в Україні, так і за її межами.
Має досвід організації успішної взаємодії між виконавчими органами компаній, їх наглядовими радами, акціонерами та іншими стейкхолдерами, а також розбудови системи антикорупційного комплаєнс в компанії.
Сформував сильну команду професіоналів у сфері корпоративного управління та комплаєнс, яку можна залучати до окремих проектів ПАКУ з удосконалення корпоративного права України та проектів з комплаєнс.

Закінчив юридичний факультет Університету внутрішніх справ, м. Харків, Україна, адвокат. У 2000 році отримав ступінь магістра, центр ім. Лорда Скармана, Лестерський Університет, Великобританія.