Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини

Коган Тимур Олександрович

Фінансовий радник Tim Kogan & Co

 Експерт з інвестицій та фінансів. Має більше 10 років практики виконання великих інвестиційних угод (M&A, прямі інвестиції, фінансова реструктуризація) за участю міжнародних інвесторів та найбільших українських організацій.  До 2019 року працював директором в інвестиційної компанії FinPoint, що є асоційованою компанією Rothschild & Co в Україні. 

З 2014 року використовує корпоративне управління як інструмент підвищення капіталізації та інвестиційної привабливості українських компаній. Зокрема, в 2014 році організував запровадження системи корпоративного управління в компанії «Нова Пошта», де в 2015 році став членом Наглядової ради та головою Комітету зі Стратегії. В 2020 році став першим незалежним членом Ради директорів компанії «MEGOGO», де відповідав за корпоративний розвиток та фінанси компанії.

Має ступінь Магістру Фінансів від Донецького національного університету Економіки та торгівлі ім. М.Н. Туган-Барановского. В 2020 пройшов програму Board Direction в Ukrainian Corporate Governance Academy. Підвищує кваліфікацію з корпоративного управління на тренінгах IFC.