Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини

Ігонін Володимир Георгійович

Партнер, керівник практики корпоративного права / злиттів і поглинань АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Розвиває практику корпоративного права/злиттів і поглинань фірми. Він надає комплексну юридичну підтримку як іноземним, так і місцевим клієнтам у рамках реалізації складних угод, що стосуються активів і компаній, розташованих в Україні. Його робота включає правовий аудит, структурування і супровід угод, підготовку та узгодження комплексних договорів, податкове планування, консультування з проектного фінансування, регуляторних та інших актуальних для бізнесу питань.
Іншою сферою практики Володимира є корпоративне структурування бізнесу, зокрема заснування холдингових структур з використанням іноземних юрисдикцій, а також консультування з питань корпоративного управління.
Основні галузі, в яких пан Ігонін володіє глибокими знаннями і значним практичним досвідом, є агробізнес, телекомунікації і медіа, нерухомість, природні ресурси та ДПП.

Магістр права, факультет правознавства Національного університету "Києво-Могилянська академія" (2007 р.). Має диплом "Professional Board Member", Baltic Institute of Corporate Governance (2017 р.), European Business Competence* License, International Centre of EBC*L (2012 р.).