Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Щорічний конкурс «Корпоративний секретар року»

Засновником та Організатором конкурсу «Корпоративний секретар року» є ПРОФЕСІЙНА АСОЦІАЦІЯ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ. Щорічний конкурс «Корпоративний секретар року» (далі по тексту – Конкурс) є громадською нагородою, яка вручається переможцям за особисті професійні досягнення у сфері корпоративного управління. ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ:

  • впровадження найвищих стандартів та кращих практик корпоративного управління в українських компаніях;
  • підвищення статусу професії корпоративного секретаря;
  • оцінка та визнання особистого внеску корпоративного секретаря в розвиток корпоративного управління своєї компанії;
  • підвищення стандартів професійної етики корпоративних секретарів;
  • обмін досвідом між учасниками конкурсу;
  • інформування професійного суспільства про найкращих фахівців галузі та суспільне визнання їхніх досягнень.

Основними принципами визначення переможців Конкурсу є об’єктивність і комплексність в оцінці професійної і громадської діяльності учасників. Учасниками, номінантами та переможцями Конкурсу можуть стати громадяни України та іноземні громадяни, які здійснюють свою професійну діяльність у сфері корпоративного управління на території України. Цілі, принципи, порядок організації та проведення Щорічного конкурсу «Корпоративний секретар року» встановлює Регламент Конкурсу. Кваліфікаційні вимоги, що пред’являються до учасників Конкурсу:

  • Закінчена вища освіта;
  • Спеціальна підготовка в галузі корпоративного управління;
  • Досвід роботи на посаді Корпоративного секретаря або на посаді, фактично відповідної посаді Корпоративного секретаря, в компанії, яка є резидентом України (українському представництві компанії – нерезидента України) не менше 3-х років.

З метою підтвердження інформації про виконання кваліфікаційних вимог, Секретар Журі Конкурсу має право запитувати у кандидатів на участь в Конкурсі копії / скан-копії трудової книжки, дипломів, сертифікатів та інших документів, які можуть підтвердити відповідність кандидата кваліфікаційним вимогам. Відмова у наданні або несвоєчасне надання таких документів кандидатом на участь у Конкурсі вважається відмовою від участі у Конкурсі.

Адреса для листування:
Конкурс «Корпоративний секретар року»
Професійна асоціація корпоративного управління
вул. Михайлівська, 12 Б, оф.21 м. Київ, 01001
З питаннями Ви можете звертатись до секретаря Організаційного комітету Конкурсу Біляченко Ірини: тел. +380 44 228-87-59, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.