Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Британська кваліфікація для корпоративних секретарів (The Chartered Governance Institute)

Протягом 2017-2020 рр. Український інститут корпоративного управління був офіційним екзаменаційним центром Британського інституту корпоративного управління – The Chartered Governance Institute. З початку локдауну навесні 2020 року усі іспити було переведно в онлайн формат. 

Переваги Диплому та членство в Chartered Governance Institute

Ми визнаємо, що необов’язково бути дипломованим корпоративним секретарем, щоб працювати в сфері корпоративного управління. Але отримання фахового диплому – це золотий стандарт в сфері корпоративного управління. Членство в Chartered Governance Institute зробить більш насиченим Ваше професійне життя:

  • Ви будете вигідно виглядати на тлі конкурентів – потенційні роботодавці відразу виділяють тих фахівців, чия кваліфікація підтверджена офіційно.
  • Ваші професійні та академічні досягнення отримують переконливе підтвердження – наявність спеціального диплома відразу демонструє, що Ваші академічні успіхи і професійний досвід відповідають високому рівню професійності.
  • Ви будете отримувати найактуальнішу інформацію про найсвіжіші ідеї в цій галузі – це найпростіший спосіб бути завжди в курсі всіх нововведень у сфері корпоративного управління-ризиків-комплаенс.

The Chartered Governance Institute пропонує ряд програм професійного розвитку для фахівців в корпоративному управлінні, серед яких фахівці можуть обрати ту, яка найбільше підходить з огляду на їхнє бажання, досвід та вже отримані кваліфікації і освіту.

Програми професійного розвитку The Chartered Governance Institute є довгострокові та короткострокові галузеві. 

Довгострокова програма професійного розвитку Chartered Governance Qualifying Programme 

Програма для початківців Foundation Programme

Короткострокові галузеві кваліфікаційні програми:

Financial qualification

Corporate governance qualifications

Charity governance qualifications

Education governance

Sports governance

Health Service governance

Реєстрація

Реєстрація відбувається он-лайн. Під час реєстрації проводиться оплата і при необхідності залежно від програми завантажуються відповідні документи про освіту.

Складання іспитів

Усі іспити складається письмово. Тривалість більшості іспитів три години. Сесії для саладання іспитів проводяться двічі на рік в червні і в листопаді. 

Перед тим, як реєструватися слід обов’язково ознайомитися з Кодексом професійної етики, положень яких слід дотримуватися в процесі навчання та у своїй професійній діяльності.

Оголошується початок реєстрації на червень на початку грудня, а на листопад на початку червня. 

Оновлений каталог усіх програм та курсів можна завантажити за посиланням 2022/23 chartered and short course qualifications catalogue.