Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини

Долгіх Олексій Володимирович

Керуючий Партнер Boyden Global Executive Search

Керуючий Партнер провідної міжнародної компанії з підбору управлінського персоналу Boyden Global Executive Search.

Олексій - один з найавторитетніших експертів у питаннях підбору персоналу в Україні та країнах СНД. У рекрутинговому бізнесі Олексій Долгіх 15 років, ключовий досвід - це пошук професіоналів рівня ради директорів, фінансових директорів, директорів з маркетингу та продажу.

В якості консультанта має багаторічний досвід взаємодії з Наглядовими Радами найбільших українських і міжнародних компаній.

Є членом ПАКУ з 2017 року (компанія Boyden є колективним членом асоціації).

Брав активну участь в підготовці і роботі Міжнародного форуму корпоративних директорів. Компанія Boyden стала партнером II Форуму в грудні 2017 року.

Від імені асоціації активно бере участь в конкурсних комісіях Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з відбору незалежних директорів для стратегічних державних підприємств.

Має юридичну освіту (Донецький державний університет, економіко-правовий факультет, спеціальність "Правознавство"). Також навчався в Міжнародному інституті бізнесу на бізнес-програмі. Проходив програми з лідерства та управлінського розвитку в University of Michigan's Ross School of Business, Haas School of Business at the University of California Berkeley і Columbia Business School.

В кінці 2017 р. пройшов навчання на програмі "Корпоративний директор".