Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Пакет інформаційного забезпечення фахівця корпоративного управління

Ми живемо в «еру інформації». Зараз як ніколи правдива фраза «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Кожен день приносить нам масу новин і змін, і, найчастіше, просто не вистачає часу ознайомиться з усіма і виділити головне.

А не інформованість, зокрема фахівця корпоративного управління, може призвести до серйозних помилок в роботі.

Наша Асоціація протягом 10 років! випускала Електронний бюлетень з корпоративного управління, його популярність серед наших передплатників говорить сама за себе. Ми не стоїмо на місці і, відповідаючи на виклики нашого часу, вирішили вдосконалити і змінити формат нашого продукту.

Відтепер кожен місяць після отримання нашого традиційного бюлетеня по електронній пошті наші передплатники зможуть брати участь у півторагодинному вебінарі, на якому Олександр Окунєв та інші наші фахівці будуть в режимі реального часу проводити огляд, робити акценти на найцікавішому та давати свої коментарі до

  • текстів нових нормативних документів у сфері корпоративного управління;
  • найцікавіших статей вітчизняних та зарубіжних фахових видань, матеріалів з мережі Інтернет;
  • опублікованих судових рішень з корпоративних спорів та іншої корисної інформації.

Новації:

  • Ми – економимо Ваш час на пошуки інформації;
  • Ви читаєте найцікавішу і найважливішу інформацію, яку не завжди можна знайти у вільному доступі;
  • Ви першими отримуєте експрес – коментарі до щойно прийнятих нормативних документів від голови правління ПАКУ Олександра Окунєва;
  • Ви отримуєте додатково розширену функцію «питання-відповідь» – у Вас є можливість отримати повну аргументовану відповідь на ваше питання, на сторінках бюлетеня в письмовому вигляді, а також – в режимі реального часу під час вебінару можна отримати консультацію від наших спеціалістів;
  • Ви маєте можливість отримати індивідуальну консультацію голови Правління ПАКУ Олександра Окунєва;
  • Ви можете безкоштовно взяти участь у двох одноденних семінарах («Загальні збори акціонерів: практичні поради, судова практика», «Діяльність органів управління АТ та захист прав акціонерів»,  «Контрольне середовище і розкриття інформації в АТ»)

В РЕЗУЛЬТАТІ наші передплатники отримують матеріали, спілкуються в онлайн-режимі з експертами, дізнаються про цікаві події.

ПАКУ – спільнота професіоналів! Тому наші спікери – фахівці, у яких є реальний досвід у сфері корпоративного управління і фондового ринку.

Модератор вебінарівОлександр Окунєв, якого всі прекрасно знають, як відомого в Україні фахівця в галузі корпоративного права, а також нашого беззмінного керівника.

Щомісячний* «Пакет інформаційного забезпечення фахівця корпоративного управління», буде надходити в першій декаді місяця: спочатку Ви отримуєте електронний бюлетень для ознайомлення, а через пару днів приєднуєтеся до вебінару, на якому задаєте питання по отриманому бюлетеню і темам, які вас цікавлять.

Вартість річної передплати становить 8000 грн.

Передплата може бути оформлена з дати оплати або з 01 січня наступного року рівно на один календарний рік.

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, e-mail:info@cgpa.com.ua

* Окрім відпускних січня і серпня