Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

05 грудня 2017
II МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ: ЕФЕКТИВНА НАГЛЯДОВА РАДА

Роль Наглядових рад в побудові моделей корпоративного управління як державних, так і приватних компаній, важко переоцінити. Саме на якість Рад і топ-менеджерів завжди звертають увагу банки, ділові партнери, інвестори.

Події останніх двох років показують, що в Україні, нарешті, відбулися позитивні зрушення у ставленні до наглядових рад і їх членів – корпоративних директорів:

  • У 2016 році вступили в дію закони, якими запроваджується інститут незалежних директорів. Передбачено, що всі ПАТ повинні до 01.01.2018 року обрати до складу своїх наглядових рад, щонайменше, двох незалежних директорів, а всі банки – не менше 25% незалежних директорів. Створення Наглядових рад передбачено і в державних компаніях. У Наглядових радах мають бути створені комітети з аудиту, винагород і призначень. Саме ця Рада стає центром реального прийняття рішень, відповідальним за долю компанії.
  • Напрацьовано досвід створення ефективних Наглядових рад не тільки в приватних компаніях (ДТЕК, Миронівський хлібопродукт, Нова Пошта), але і в акціонерних компаніях, що належать державі. Першим держпідприємством, де була створена і активно працює Рада стала НАК “Нафтогаз України”. Зараз йде процес формування Рад “Укрзалізниці”, “Укрпошти”, “Укренерго”.

ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ – це місце зустрічі міжнародного досвіду та української практики в сфері корпоративного управління, це обмін думками між провідними експертами та представниками влади, це обговорення новацій законодавства і розгляд кращих кейсів зі створення ефективної системи корпоративного управління.

ІСТОРІЯ ФОРУМУ:
Перший форум Корпоративних Директорів відбувся в 2016 році і зібрав понад 150 учасників. Форум був присвячений залученню Незалежних директорів, в тому числі в Наглядові ради держкомпаній. Детальніше

Цього року акцент ставиться на методи підвищення ефективності Наглядових рад.

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

  • власники бізнесу
  • представники державних органів, які здійснюють управління державними корпоративними правами
  • члени Наглядових рад (в тому числі незалежні директори)
  • виконавчі керівники компаній (в тому числі державних)
  • представники українських і міжнародних інвестиційних і фінансових організацій
  • експерти, консультанти, фахівці, що працюють в сфері корпоративного права та управління.

Дата проведення: 5 грудня 2017 р.

Місце проведення: готель InterContinental Kiev, вулиця Велика Житомирська, 2A.

Вартість: 8000 грн без ПДВ 

КОНТАКТИ
З питань участі Ви можете звертатися до Ірини Біляченко, Майї Шокало за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.