Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

06 грудня 2016
І МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ

Корпоративне управління – мабуть, одна з небагатьох сфер, в якій реформи в нашій країні, дійсно, тривають. З кожним днем Україна просувається в освоєнні загальноприйнятих у світі, привабливих для інвесторів технологій управління бізнесом.

Так, з 25 червня поточного року вступив в дію так званий Закон «Про корпоративне управління» (законопроект №3062), яким передбачено революційні зміни в роботі акціонерних товариств зі значною державною часткою та державних підприємств.

З метою підвищення якості управління такими підприємствами та захисту їх від політичного втручання Закон передбачає передачу функцій їх власника від органів державного управління до наглядових рад. Такий кардинальний поворот свідчить про те, що в Україні, як і в більшості країн світу, відбулося осмислення і нормативне оформлення належної ролі наглядової ради та її членів – корпоративних директорів – в системі корпоративного управління.

Також Законом запроваджено інститут незалежних директорів, які повинні складати більшість членів у складі наглядових рад усіх держкомпаній – унітарних і акціонерних.

З огляду на те, що нещодавно в Україні вступили в дію закони, які зобов’язують всі ПАТ обрати до складу своїх наглядових рад, щонайменше, двох незалежних директорів, а всі банки – не менше 25% незалежних директорів, наглядові ради всіх компаній повинні еретворитися на центри реального прийняття рішень, взяти на себе повну відповідальність за компанію. Значна роль в роботі рад приділяється незалежним директорам, існування яких раніше в Україні не передбачалося.

У зв’язку з цими нововведеннями виникає багато питань:

  • Яка зона відповідальності наглядової ради?
  • Хто такі незалежні директори: їх роль, функції? Як вони обираються і звільняються? Які вимоги та критерії висуваються до кандидатів на цю посаду? Де шукати незалежних директорів?
  • Чи всім компаніям потрібні незалежні директори?
  • Як забезпечити ефективну роботу ради, до складу якої входять незалежні директори?

Щоб обговорити ці та багато інших питань корпоративного управління 6 грудня 2016 в Києві відбудеться I Міжнародний форум корпоративних директорів. Програма заходу прагматична – вона складається із вже реалізованих кейсів українських компаній, які зробили перші успішні кроки на шляху впровадження інновацій та імплементації міжнародної практики у свою систему корпоративного управління.

До участі запрошуються:

  • власники бізнесу
  • співробітники державних органів, які здійснюють управління державними корпоративними правами
  • члени Наглядових Рад (у тому числі незалежні директори)
  • виконавчі керівники компаній (у тому числі державних)
  • представники українських і міжнародних інвестиційних і фінансових організацій
  • експерти, консультанти, фахівці, що працюють у сфері корпоративного права та управління

Місце проведення: готель Hilton, б-р Шевченка, 30.

З питаннями Ви можете звернутись до Ірини Біляченко, Майї Шокало за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.