Увійти|Реєстрація

ул. Михайловская, 12 Б

+38 (044) 228-87-59
+38 (044) 278-12-52
info@cgpa.com.ua

Британская квалификация для корпоративных секретарей (ICSA)

Український інститут корпоративного управління є офіційним екзаменаційним центром Британського інституту корпоративного управління – ICSA: The Governance Institute.

Переваги Диплому та членство в ICSA

Ми визнаємо, що необов’язково бути дипломованим корпоративним секретарем, щоб працювати в сфері корпоративного управління. Але отримання фахового диплому – це золотий стандарт в сфері корпоративного управління. Членство в ICSA зробить більш насиченим Ваше професійне життя:

  • Ви будете вигідно виглядати на тлі конкурентів – потенційні роботодавці відразу виділяють тих фахівців, чия кваліфікація підтверджена офіційно.
  • Ваші професійні та академічні досягнення отримують переконливе підтвердження – наявність спеціального диплома відразу демонструє, що Ваші академічні успіхи і професійний досвід відповідають високому рівню професійності.
  • Ви будете отримувати найактуальнішу інформацію про найсвіжіші ідеї в цій галузі – це найпростіший спосіб бути завжди в курсі всіх нововведень у сфері корпоративного управління-ризиків-комплаенс.

ICSA пропонує ряд програм професійного розвитку для фахівців в корпоративному управлінні, серед яких фахівці можуть обрати ту, яка найбільше підходить з огляду на їхнє бажання, досвід та вже отримані кваліфікації і освіту.

Програми професійного розвитку ICSA є довгострокові та короткострокові галузеві. 

Довгострокова програма професійного розвитку ICSA ICSA qualifying programme 

Програма для початківців Foundation Programme

Короткострокові галузеві кваліфікаційні програми:

Financial compliance qualifications

Corporate governance qualifications

Charity governance qualifications

Education governance

Sports governance

Health Service governance

Реєстрація

Реєстрація відбувається он-лайн. Під час реєстрації проводиться оплата і при необхідності залежно від програми завантажуються відповідні документи про освіту.

Складання іспитів

Усі іспити складається письмово. Тривалість більшості іспитів три години. Сесії для саладання іспитів проводяться двічі на рік в червні і в листопаді.

Розклад найближчої сесії

Перед тим, як реєструватися слід обов’язково ознайомитися Правилами для слухачів ICSA, а також з Кодексом професійної етики ICSA, положень яких слід дотримуватися в процесі навчання та у своїй професійній діяльності.

Усі вимоги та положення доступні за посиланням 

Оголошується початок реєстрації на червень на початку грудня, а на листопад на початку червня. 

Вартість

Дійсний слухач постійно отримує інформацію від ICSA. Щороку продовжує підписку.

Вартість усіх витрат, пов’язаних з проходженням кожної кваліфікації зазначаються для кожної кваліфікації окремо.

Додатково до оплат в ICSA слухач сплачує адміністративний збір на місці (в Українському інституті корпоративного управління) за два тижні до складання іспиту – 1200 грн.

Каталог програм і кваліфікацій ICSA 2018/2019 (Завантажити)

Для отримання додаткової інформації та консультації звертайтеся, будь ласка, до Керівника екзаменаційного центру ICSA в Києві – Наталії Козоріз

e-mail: nk@ucgi.com.ua

tel: +38 067 799 46 67