Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

21 жовтня 2019
Семінар «Введення у посаду корпоративного секретаря»

Корпоративний секретар (КС) – одна  з ключових посадових осіб у структурі управління сучасною компанією. Масове впровадження в українських компаніях служби КС, як стрижня і сполучної ланки моделі корпоративного управління, обумовлено не нормативними вимогами і рекомендаціями, а корисністю КС, яка багаторазово підтверджена на практиці в здійсненні двох головних його функцій:

  • посадової особи, яка забезпечує всебічну правову та організаційну підтримку роботи всіх органів управління товариства і, в першу чергу, Наглядової ради;
  • центру корпоративних комунікацій (між органами управління товариства; між суспільством і його акціонерами, а також іншими стейкхолдерами).

Про те, що таке корпоративне управління, хто такий корпоративний секретар, яка його роль та статус в акціонерному товаристві, будемо говорити під час одноденного семінару.  

Основні модулі :

  • Введення в корпоративне управління. Загальна характеристика стану розвитку корпоративного управління в Україні
  • Корпоративний секретар акціонерного товариства: роль, правовий статус, функціонал

ПРОГРАМА

Семінар розраховано на:

  • Керівників (осіб, що працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств) та кандидатів на зазначені посади;
  • Юристів, що практикують у сфері корпоративного права;
  • Корпоративних секретарів АТ та осіб, що виконують їх функції;
  • Спеціалістів консультаційних та аудиторських фірм, які працюють над питаннями корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу;
  • Акціонерів (в тому числі – посадових осіб банків, інвестиційних компаній, інших учасників фондового ринку).

Контент-лідером програми є Окунєв Олександр Йосипович, голова правління Професійної асоціації корпоративного управління, досвідчений фахівець в галузі корпоративного права. Має великий досвід здійснення в Україні консалтингових проектів Міжнародного інституту бізнесу, Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Українського інституту корпоративного управління, є співавтором одного з перших в Україні посібників з питань корпоративного управління, багатьох публікацій, присвячених цим проблемам.

Місце проведення: м. Київ, вул. Михайлівська, 12 Б.

Вартість участі – 3460 грн. (при реєстрації і оплаті до 07 жовтня 2019р. – 3200 грн.)

Для членів ПАКУ  – 2880 грн.

КОНТАКТИ
З питань участі Ви можете звертатися до Ірини Біляченко, Майї Шокало за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.