Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

12-13 грудня 2017
Навчальна програма «КОРПОРАТИВНИЙ ДИРЕКТОР» ІІ модуль

Існує декілька «вічних» питань, відповіді на які намагаються знайти як власники компаній, так і менеджери холдингових структур, що виконують функції керуючого власника. Від того, наскільки вдало вони їх знаходять, залежить успішність їх бізнесу. Кожен вирішує їх по-своєму, але на кожному етапі розвитку бізнесу виникає потреба повертатися до їх вирішення…

 • Яким чином узгодити інтереси співвласників компанії? Як і навколо яких цілей будувати домовленості з партнерами по бізнесу?
 • Які інструменти управління компанією переконають партнерів та інвесторів в тому, що їх інтереси надійно захищені?
 • Які механізми дозволяють власнику ефективно контролювати бізнес, не знаходячись в кріслі виконавчого директора?
 • Як забезпечити, щоб найманий менеджер працював в інтересах акціонерів? Що записати в контракті з директором? Від яких саме показників повинна залежати оплата його роботи?
 • Хто і як повинен розробляти і затверджувати стратегію компанії та здійснювати контроль над її втіленням у життя?
 • Що повинен знати та вміти член Наглядової ради акціонерного товариства для ефективного виконання своїх функції?
 • Як залучити інвестиції в бізнес на максимально вигідних умовах, не втративши корпоративний контроль?
 • Як захистити компанію від спроб захопити її з середини та зовні?

Структурувати власні знання в даній сфері, вивчити досвід західних та українських колег допоможе наша спеціалізована навчальна програма. В усьому світі корпоративними директорами називають представників акціонерів (non-executive directors) та топ-менеджерів (executive directors), які складають Раду директорів товариства. В Україні ці дві групи управлінців розділені та складають, відповідно, Наглядову раду та Правління акціонерних товариств. Навчання за програмою вже пройшли представники багатьох провідних українських компаній, серед яких  ПАТ «ДАК «Титан», ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг», Консорціум «Індустріальна група», ПАТ «Одеський припортовий завод», ПАТ «Київобленерго», Державний концерн «Укроборонпром», ТОВ «Фокстрот» та ін. Участь у програмі надасть членам Наглядових рад (НР) акціонерних товариств, власникам бізнесу та вищому виконавчому керівництву компаній можливість долучитися до елітного співтовариства колег по бізнесу, що вирішують подібні питання, а також:

 • Чітко розмежувати та врегулювати у Статуті АТ повноваження власника та менеджера щодо управління компанією;
 • Сформувати дійову та професійну НР у власній компанії та налагодити її ефективну роботу;
 • На прикладах реально діючих компаній взяти участь у змодельованих ситуаціях ухвалення НР стратегічних рішень щодо розвитку підприємства;
 • З’ясувати роль НР в попередженні та врегулюванні корпоративних конфліктів;
 • Навчитися оцінювати результати роботи НР в цілому та кожного з її членів;
 • Ознайомитися з практикою діяльності НР вітчизняних та іноземних АТ.

Особливо актуальною робить Програму введення в дію у 2016 році законів України, відповідно до яких є обов’язковим (а) запровадження Наглядових рад в державних компаніях; (б) обрання до складу Наглядових рад банків, публічних та державних компаній незалежних директорів; (в) створення комітетів Наглядових рад з питань аудиту, призначень та винагород. Зазначені новели законодавства закладають основу для появи в Україні осіб, що професійно виконуватимуть функції незалежних членів наглядових рад акціонерних товариств. Програма розрахована саме на таких осіб та повністю адаптована до вимог Закону.

Місце проведення – офіс Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC), м. Київ, Дніпровський узвіз, 1

Для проведення перших двох модулів програми ПАКУ отримала підтримку Міжнародної фінансової корпорації, Посольства Великої Британії в Україні та Центру міжнародного приватного підприємництва.  Учасники програми оплачують реєстраційний збір, який складає 6000 грн за участь у двох модулях програми (що складає 30% від повної вартості).  

Реєстрація завершена

Для отримання деталей Ви можете звертатись до Ірини Біляченко за тел. +380 44 228 87 59, +380 44 278 12 52, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua