Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

12 травня 2020
Онлайн-конференція «Наглядова рада і стратегія компанії в період і після карантину»

15 квітня ПАКУ провела Першу директорську онлайн-конференцію, присвячену ролі та організації роботи наглядових рад в умовах карантину та інших кризових ситуацій в бізнесі. Захід отримав численні схвальні відгуки від учасників, багато з яких висловили побажання щодо продовження практики проведення подібних веб-конференцій для членів наглядових рад.

Відповідаючи на виклики сьогодення та потреби власних членів, клієнтів та партнерів, ПАКУ запланувала проведення Другої директорської онлайн-конференції

«Наглядова рада та стратегія компанії у період та після карантину»

12 травня, з 16-30 до 18-30

Цього разу спікери та учасники сфокусуються на питаннях впливу криз на стратегію компанії та завданнях наглядової ради у таких ситуаціях, обміняються досвідом, поділяться думками, дадуть поради та рекомендації.

Питання, що підніматимуться у ході обговорення:

  • Яким чином Рада має реагувати на те, що криза впливає на, ніби, ретельно опрацьоване та узгоджене бачення розвитку компанії?
  • Які специфічні вимоги (завдання) щодо стратегічних питань Рада повинна ставити менеджменту в умовах кризи?
  • Чи реалістично вже зараз планувати щось на майбутнє (принаймні на 2021 рік)?
  • Як зміниться економіка й бізнес після карантину й фінансової кризи, що ним спровокована?
  • Які можливості залучення фінансування українського бізнесу є наразі (з’являться після закінчення карантину)? Чи варто зараз продавати та купувати активи?

Учасники дискусії:

Владислав Бурда, засновник та президент сімейної компанії RedHead Family Corporation, засновник та президент Асоціації власників сімейних компаній FBN-Україна, голова рад директорів в сімейних компаніях Барком, Мультиплекс і Реста.

Дмитро Шимків, голова ради директорів Darnitsa Group

Роман Шпек, голова ради НАБУ, голова Наглядової ради АТ «Альфа-банк»

Ігор Гут, співзасновник DYB | Develop Your Business, член правління Міжнародного фонду Відродження, заснованого Джорджем Соросом; викладач програми «Корпоративний Директор»; член Національного реєстру корпоративних директорів
Ерік Найман, керуючий партнер Capital Times Investment Advisory, керівник напрямку Wealth management; створив і керував інвестиційно-банківським підрозділом Укрсоцбанку (2001-2010); один з провідних економічних експертів України.
Сергій Гончаревич, засновник та керуючий партнер Capital Times, незалежний директор наглядової ради господарських товариств з часткою держави в статутних фондах Державного комітету з майна Республіки Білорусь, викладач програми «Корпоративний Директор»; член Національного реєстру корпоративних директорів

Модератор дискусії: Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління.

Онлайн-конференція відбуватиметься на платформі ZOOM.

У разі перевищення кількості учасників заходу порівняно із встановленими технічними обмеженнями, організатори залишають за собою право надавати пріоритет у реєстрації членам ПАКУ, випускникам семінарів та програм Українського інституту корпоративного управління.

ОТРИМАТИ ЗАПИС

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

тел. 044-228-87-59

e–mail: info@cgpa.com.ua