Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

info@cgpa.com.ua

06 грудня 2016
І МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ КОРПОРАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ
Руфат Алімарданов. Голова регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні і Білорусі. Має великий досвід роботи на ринку інвестицій. Раніше в його сферу відповідальності входив розвиток нового бізнесу IFC в промисловому секторі і сфері послуг в регіоні Східної Європи. Під його керівництвом IFC інвестувала понад $ 2 млрд в цей сектор в країнах Східної Європи. Почавши свою роботу в IFC в 1997 році, він займав різні посади в інвестиційному підрозділі корпорації, працюючи над проектами в гірничо-металургійній, харчовій промисловості, а також у фінансовому секторі на Балканах, в Південній Європі, Мексиці, Росії та Туреччини. До приходу в IFC працював в телекомунікаційній галузі, а також в банківському секторі. Входив до складу ради директорів спільноти CFA в Росії. Також він входить до ради директорів декількох фондів прямих інвестицій, що працюють в Росії і країнах СНД.
Олександр Окунєв. Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001), МІБ (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Серед клієнтів - ФДМУ, НКЦПФР, ТОВ «МЕТІНВЕСТ – ХОЛДИНГ», АТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», ТОВ «ДТЕК», АТ «ХАМКОРБАНК» (Узбекистан), АТ «КАЗМУНАЙГАЗ-РД» (Казахстан), «Українська універсальна біржа» та ін. Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор-укладач Посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (видання МІБ та CIPE, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.
Марина Петров. Заступник директора Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Була  призначена на цю посаду 19 січня 2015 року.
Розпочавши свою кар’єру  в ЄБРР в 1995 році,  вона була серед тих, хто відкривав  Постійне представництво ЄБРР в Молдові. У 2001 році Марина перейшла до департаменту  фінансових інститутів  спочатку в Лондоні, а потім    в Москві. У 2009 році Марина була призначена главою офісу в  Санкт-Петербурзі,  який відповідає за діяльність  ЄБРР в Північно-Західному федеральному окрузі Росії. В Росії  вона також  була членом наглядових  рад декількох фінансових установ та інвестиційних фондів.
Вячеслав Якимчук. Партнер київського офісу Baker & McKenzie
З 2008 року Вячеслав Якимчук очолює Групу корпоративного права / злиття і поглинання, а також Групу приватного акціонерного капіталу київського офісу Baker & McKenzie. Він має великий досвід в проведенні транзакцій з питань Європейського злиття та поглинання, а також великий досвід в питаннях приватного акціонерного капіталу, ринку капіталу та в питаннях телекомунікаційного сектору. Пан Якимчук повернувся працювати до Київського офісу радником у лютому 2008 року. Починаючи з 2005 року, він працював заступником радника з питань корпоративного права у Європі, одного з найбільших переробників сільськогосподарської продукції у світі, що входить до переліку найбільших компаній за версією 500 Fortune. Перед тим, як приєднатися до київського офісу Baker & McKenzie як юрист у 2002 році, В’ячеслав працював у великій міжнародній юридичній фірмі протягом чотирьох років. Вячеслав отримав свій перший диплом з відзнакою у галузі приватного міжнародного права факультету міжнародного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 1997 році.  У 1998 році за програмою Едмунда Маскі він отримав ступінь магістра права юридичного факультету університету міста Сент-Луїс, штат Міссурі, США. Пан Якимчук має право на здійснення юридичної практики в Україні та штаті Нью-Йорк (США).  Вячеслав Якимчук рекомендований як провідний фахівець в галузі корпоративного права / злиттів і поглинань в Україні (Chambers Europe, Legal 500, IFLR 1000, Ukrainian Law Firms
Олена Кібенко. Керуючий партнер ЮФ «Кібенко, Оніка та партнери», професор ХНУ ім. В.Н. Каразіна, член Науково-консультаційної ради при Верховному Суді України., член Експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР
Юридичною практикою займається з 1992 року. З березня 2011 року є керуючим партнером юридичної фірми "Кібенко, Оніка і партнери". Практику поєднує з викладацькою діяльністю - з 1996 року працювала асистентом, доцентом і професором кафедри господарського права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, а з 2011 року - професор ХНУ ім. В.Н. Каразіна. Автор понад 150 наукових і практичних статей, семи підручників і п'яти монографій. Спеціалізація: корпоративне право, міжнародне приватне право, злиття та поглинання, міжнародне фінансування, інвестиції, ринок фінансових послуг.
Андрій Бойцун. Радник з питань реформи державних підприємств та приватизації Стратегічної групи радників з підтримки реформ, член Комітету з призначень, який відповідає за відбір керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки держпідприємств, директор з досліджень у Центрі економічної стратегії (ЦЕС), провідному економічному аналітичному центрі України.
Працює у Стратегічній групі радників з підтримки реформ, більш відомій як група Бальцеровича–Міклоша. До його сфери відповідальності входить надання консультацій з питань реформи корпоративного управління держпідприємств та приватизації.
Був радником Голови правління «Нафтогазу України», найбільшої компанії країни. У цій якості він розробив концепцію реформи корпоративного управління Нафтогазу, а також взяв участь у розробці плану дій з корпоративного управління, завдяки яким Нафтогаз став першопроходцем корпоративного управління в Україні. Має більше 15 років досвіду наукових досліджень та аналізу політики. Від 2000 р. він працював асистентом, а потім гостьовим професором та дослідником в Університеті Антверпена (Бельгія), де займався дослідженнями корпоративного управління та викладав предмети у галузі менеджменту. Він також був членом оргкомітету щорічної конференції Європейської академії менеджменту (співголова секції корпоративного управління) та активним дописувачем у бельгійських ЗМІ з питань України.
Данило Пасько. Голова Наглядової ради компанії «Нова пошта», голова комітету з корпоративного управління.
- Має понад 10 років досвіду в сфері інвестицій та стратегічного консультування
- Радник Прем'єр-міністра та Адміністрації Президента з питань дерегуляції
- Член Національної Ради Реформ України та співавтор ініціативи «Професійний уряд»
- Президент Гарвардського клубу в Україні, випускник Гарвардського університету
Марк Івашко. Член Наглядової ради групи компаній «Нова пошта», член комітетів з фінансів/аудиту та корпоративного управління.
- Громадянин США, проживає в Україні з 1996 року
- Професіонал з 20-річним досвідом у сфері інвестиційного бізнесу
- Співзасновник Horizon Capital, одного з найбільших в Україні та регіоні інвестиційних фондів
- Отримав три вищі освіти в США (серед них - MBA Гарвардського університету)
Володимир Поперешнюк. Член Наглядової ради групи компаній «Нова пошта», Голова комітету зі стратегії
- Співвласник компанії «Нова пошта», до 2014 року – її операційний директор
- Має ступінь Executive MBA Міжнародного інституту бізнесу (Київ)
- Закінчив Харківський авіаційний інститут за фахом «Проектування авіаційних двигунів і енергетичних установок»
Денис Бродський. Член Наглядової ради групи компаній «Нова пошта», член комітету з номінацій та винагород.
- Фахівець із майже 20-річним досвідом в управлінні персоналом
- Отримав галузеву освіту в бізнес-школах Великобританії та США
- Очолював HR-напрямок у низці українських та міжнародних компаній
- Веде активну законотворчу та громадську діяльність
- Виступає консультантом з питань управління людськими ресурсами для неурядового сектору та бізнесу
Юрій Косюк. Засновник і Голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт», власник контрольного пакету акцій компанії і директор MHP S.A.
Почесний професор Одеської національної академії харчових технологій.
У 1991 році став брокером на Київській товарно-сировинної біржі.
У 1998 р заснував компанію Миронівський хлібопродукт і в 2001 році вивів на ринок бренд охолодженої курятини «Наша Ряба».
У 2008 році пан Косюк був удостоєний звання «Герой України» і отримав нагороду за значний внесок у розвиток сільського господарства і харчової галузі України.
З липня по грудень 2014 пан Косюк обіймав посаду першого заступника Голови Адміністрації Президента.
Анастасія Соботюк. Директор IR, корпоративний секретар ПАТ «Миронівський хлібопродукт».
Відповідальна за ефективні та постійні комунікації з інвесторами, міжнародні відносини та комунікації, відповідність діяльності Компанії Десяти принципам Корпоративного управління, затвердженим Люксембурзькою фондовою біржею, і найкращим практикам Великобританського Кодексу корпоративного управління.
Олена Волошина. Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні.
IFC, член Групи Світового банку, створює  можливості для людей подолати бідність та поліпшити життя. Ми сприяємо сталому економічному зростанню країн, що розвиваються, підтримуючи розвиток приватного сектору, мобілізуючи приватний капітал, а також надаючи компаніям і урядам консультативні послуги та послуги з управління ризиками. Координуючи діяльність IFC в Україні, пані Волошина відповідає за залучення інвестицій та здійснює нагляд за вже існуючими інвестиційними проектами. Пані Волошина також активно залучена до роботи консультативних проектів, що їх IFC впроваджує в Україні.
Микола Стеценко. Керуючий партнер AVELLUM та голова Корпоративної практики та практики M&A (злиття та поглинання). Головна спеціалізація Миколи — корпоративне право, сфера злиттів та поглинань, угоди на ринках капіталу та за участю фондів прямих інвестицій, а також конкурентне право, нерухомість та податкове право.
Він представляє інтереси іноземних та українських продавців та покупців в угодах злиттів та поглинань, за участю фондів прямих інвестицій, а також інтереси провідних українських емітентів та інвестиційних банків в угодах на ринках боргового та акціонерного капіталу. До заснування AVELLUM у липні 2009 року Микола Стеценко був партнером у Київському офісі міжнародної юридичної фірми Baker & McKenzie, де працював майже 10 років.
Ковальчук Ірина. Директор з корпоративних комунікацій ТОВ «ДТЕК».
У 1997 році працювала кореспондентом у діловому виданні «Галицькі контракти», починаючи із січня 1999 року — ведучою й редактором телерадіокомпанії «Експресінформ». З 2001 до 2008 року пройшла шлях від головного фахівця відділу зв’язків із громадськістю до заступника директора департаменту з реклами та зв’язків із громадськістю «ТНК-ВР Коммерс». Із 2008 до 2010 року займала позицію директора зі зв’язків із громадськістю «ТНК-ВР Коммерс». У серпні 2011 року приєдналася до команди ДТЕК як заступник директора з комунікацій. У серпні 2014-го очолила дирекцію з корпоративних комунікацій ДТЕК. За підсумками 2013 року прес-служба ДТЕК, очолювана Іриною Ковальчук, була визнана найкращою прес-службою України за оцінками відкритого голосування журналістів у межах конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание».
Сергій Коровін. Член наглядових рад DTEK ENERGY B.V., DTEK OIL & GAS B.V., DTEK RENEWABLES B.V., Голова Правління DTEK MANAGEMENT B.V.
У 1993 році закінчив з відзнакою факультет обчислювальної математики і кібернетики Московського державного університету ім. М.В. Ломоносова. З 2002 до 2008 року працював у датському і російському офісах провідної міжнародної консалтингової компанії McKinsey & Company, де пройшов шлях від консультанта до молодшого партнера. З 2008 року керував роботою з телекомунікаційними організаціями і входив до складу Ради директорів російського відділення компанії Microsoft. З 2010 року обіймає посаду директора з розвитку енергетичного напрямку бізнесу ЗАТ «СКМ».
Йохан Бастін, Член наглядових рад DTEK ENERGY B.V., DTEK RENEWABLES B.V., незалежний директор, керуючий партнер Iveaghouse Capital Investment Advisors.
Отримав ступінь магістра з міського планування в Технічному університеті Ейндховена (Нідерланди), а також ступінь доктора наук з регіонального планування в Монреальському університеті (Канада) зі спеціалізацією в державному управлінні та фінансах. З 1985 до 1992 року працював в Інституті Міжнародного Розвитку при Гарвардському університеті (Індонезія). З 1993 до 2002 року займав низку керівних посад у Європейському банку реконструкції і розвитку в Лондоні (Великобританія), остання з яких – директор бізнес-групи, що відповідає за інвестиції боргових інструментів та акціонерного капіталу в інфраструктуру, транспортні та енергетичні компанії, муніципальні та екологічні послуги, а також енергетичну ефективність. Потім працював на позиції Керівного директора Darby Private Equity, 100% -вої дочірньої компанії Franklin Templeton Investments. З 2009 по 2015 рік очолював CapAsia, міжнародну компанію, що займається управлінням фондами акціонерного капіталу та інвестуванням в інфраструктуру країн Азії, що розвиваються. З середини 2015 року - керуючий партнер спеціалізованої інвестиційної компанії Iveaghouse Capital Investment Advisors (Нідерланди).
Роберт Шеппард. Член наглядових рад DTEK ENERGY B.V., DTEK OIL & GAS B.V., незалежний директор, голова IPM Advisors.
У 1972 році закінчив Університет Вайомінгу, має ступінь бакалавра фізико-математичних наук. У 1991 році закінчив Школу бізнесу Колумбійського університету за спеціальністю Executive MBA. Почав кар'єру в нафтовій галузі в 1972 році в компанії Amoco. У середині 1980-х років займав пост віце-президента Amoco Exploration. З 1992 по 1995 рік був виконавчим директором GUPCO (Gulf of Suez Petroleum Company). У 1995-1998 роках очолював в якості президента і генерального директора представництва Amoco в Аргентині та Єгипті. З 1998 року був головним операційним директором і президентом компанії «Сиданко» до її злиття з ВР. З 2002 по 2004 рік обіймав посаду старшого віце-президента ВР, займаючись питаннями, пов'язаними з активами компанії в РФ, і пізніше працював генеральним директором Soma Oil & Gas. Зараз займає посаду невиконавчого директора Soma Oil & Gas і голови консалтингової компанії IPM Advisors.
Кетрін Сталкер. Член наглядової ради DTEK ENERGY B.V., незалежний директор.
Закінчила університет Heriot Watt в Единбурзі (Шотландія) зі ступенем бакалавра та  Лондонську школу економіки зі ступенем магістра.
Розпочала кар'єру в 1991 році у Банку Англії (Bank of England) як аналітик та інспектор з контролю за банківською діяльністю.З 1995 до 2007 року працювала в підрозділах компанії PricewaterhouseCoopers у Москві та Берліні, де була призначена партнером, відповідальним за клієнтську практику з питань управління персоналом в Центральній і Східній Європі та країнах СНД. Вела проекти з питань винагороди вищого керівництва, організаційної реструктуризації та управління персоналом. На даний момент Кетрін працює у Великобританії, де консультує ряд компаній з питань корпоративного управління з акцентом на ефективність роботи їх правлінь.

Олексій Поволоцький. Керівник Департаменту з корпоративного управління, корпоративний секретар холдингової компанії, член наглядових рад ПАТ Групи ДТЕК, член Правління ПАКУ.

У 1996 році закінчив юридичний факультет Університету внутрішніх справ, м. Харьков, Україна, адвокат. У 2000 році отримав ступінь магістра, Центр ім. Лорда Скармана, Лестерський університет, Великобританія. Має більше ніж 20 років досвіду професійної діяльності. До ДТЕК в основному працював в мультинаціональній юридичній фірмі Squire, Sanders and Dempsey L.L.P., Київ, Україна, юристом, і в Національному університеті внутрішніх справ, м. Харьков, Україна, викладачем і начальником відділу міжнародних зв'язків. Відповідає за забезпечення корпоративного управління компаній Групи ДТЕК: понад 60 підприємств в Україні, Нідерландах, Великобританії, Швейцарії, Кіпрі, Угорщині та Росії.
Тимур Коган. Засновник і Генеральний директор компанії BPU.
У 2013 році ініціював комплексну трансформацію ГК «Нова Пошта» та керував створенням системи корпоративного управління. Він став організатором Наглядової ради Групи, її першим незалежним членом, брав участь в підборі інших членів ради, а також виконував обов'язки першого Голови Наглядової ради. Під керівництвом Тимура Когана Комітет зі стратегії Спостережної ради визначив систему стратегічного планування Групи. З листопада 2014 по січень 2016, перебуваючи на посаді Генерального директора Nova Poshta International, здійснював антикризове управління та реструктуризацію операцій в Грузії і Молдавії, а також запустив міжнародну експрес-доставку. Має багаторічний досвід в індустрії професійних послуг, де він працював як інвестиційний банкір і консультант зі стратегії компаній. З 2009 по 2014 очолював підрозділ корпоративних фінансів в інвестиційній компанії Capital Times, яка в 2013 році зайняла перше місце за кількістю угод серед інших інвестиційних компаній в Україні.
Сергій Наумов. Голова правління АТ «Піреус Банк МКБ».
Сергій Наумов - банкір з більш ніж 20-річним досвідом на банківському ринку, має значний управлінський досвід в найбільших міжнародних фінансових інститутах, які присутні в Україні. Почавши кар'єру у Першому Українському Міжнародному банку, далі у PriceWaterhouseCoopers, він перейшов до Райффайзен банк Україна у 2000 році, де пройшов успішний шлях від кредитного аналітика до начальника управління корпоративних клієнтів банку. Наступні кроки по кар'єрних сходах були пов'язані з Укрсиббанком (BNP Paribas Group), в якому він працював із 2006 року заступником голови правління, відповідального за розвиток корпоративного бізнесу і згодом обійняв посаду голови правління банку. У 2010 році Сергій Наумов був призначений на аналогічну посаду у Правекс-банку (Intesa Sanpaolo), а у 2013 році приєднався до команди Сбербанку Росії в якості заступника голови правління. У вересні 2014 року Спостережна Рада АТ «Піреус Банк МКБ» призначила його головою правління. За роки своєї кар'єри Сергій Наумов зарекомендував себе як професійний банкір і ефективний топ-менеджер.
Леонід Антоненко. Адвокат, член правління Асоціації правників України, Голова Постійної комісії Київської міської ради з питань власності. З січня по вересень 2015 р. очолював Департамент реєстраційних питань і ліцензування Національного банку України. На цій посаді провів реформу правил розкриття банками інформації про структуру їх власності, набуття істотної участі у банках, перевірки ділової репутації власників та керівників банків. Впродовж 2015 р. очолював Комітет корпоративного права і фондового ринку Асоціації правників України. Працював у провідних юридичних фірмах (Sayenko Kharenko, Asters, АНК). Спеціалізація: корпоративне, банківське право та M&A.
Владислав Рашкован. Партнер високоспеціалізованого інвестиційного банку SD Capital, компанії, створеної в 2016 році для підтримки інвестицій глобальних світових фірм в Україну. Займається угодами M&А в фінансовому секторі. До приходу в компанію  був Заступником Голови, членом Правління Національного банку України (НБУ) і відповідав за розробку і реалізацію стратегії проекту реформ українського банківського сектора, а також за глобальні трансформаційні проекти НБУ. До приходу в Центральний банк в 2014 році  провів 8 років в UniCredit Group, з 2010 року обіймав посаду фінансового директора і члена Правління банку  UniCredit Украина. До приходу в UniCredit, з 2000 року працював в якості стратегічного консультанта у сфері M&А , а також науковим співробітником в університеті Генуї (Італія), а також в Інституті світової економіки Угорської Академії наук (Угорщина). У своїй некомерційної діяльності в 2010-2013 роках займав пост співголови банківського і фінансового комітету Американської торговельної палати в Україні та був членом правління Київської школи економіки в 2012-2014 рр.
Тетяна Філіппова. Член Ради директорів Şekerbank T.A.Ş., Туреччина (2007-2012); Радник Ради директорів Şekerbank T.A.Ş .; член Ради директорів дочірніх підприємств Şekerbank T.A.Ş .; член Ради директорів і голова комітету РД з питань внутрішнього аудиту та комплаєнс (АТ «Казахстанська Іджара Компанія»).
Має великий досвід в області планування, фінансів, організаційного координування, внутрішнього аудиту, комплаєнсаі управління ризиками. Пані Філіппова займала різні керівні посади в американо-киргизькому золотодобувному СП Jerooy Gold, Demir Kyrgyz International Bank, Kyrgyzstan Bank, і Ernst & Young. Працювала в якості директора Департаменту фінансового планування і Департаменту управління ризиками, а також в якості члена Правління Demir Kazakhstan Bank з 2004 по 2006 рік. З 2006 року є Радником Ради директорів з управління ризиками БТА Банку. Пані Філіппова має ступінь MBA в області бухгалтерського обліку, аудиту та фінансового аналізу Киргизького державного національного університету і ступінь Global Executive MBA від TRUIM, програми Global Executive MBA, що є альянсом трьох всесвітньо відомих університетів: New York University Leonard N. Stern School of Business (NYU Stern), Нью-Йорк, London School of Economics and Political Science (LSE), Лондон, and HEC School of Management (HEC), Париж.
Оляна Гордієнко. Член НКЦПФР, Голова Комітету з питань корпоративного управління та розвитку інструментів фондового ринку.
У Комісії Оляна Гордієнко відповідає за впровадження та розвиток принципів корпоративного управління в акціонерних товариствах, реєстрацію випусків, емісії та обігу пайових цінних паперів, формування та реалізацію єдиної державної політики щодо емітентів, методичне забезпечення та координацію державного регулювання у сфері емісії та обігу боргових цінних паперів. Окрім цього, до компетенції пані Гордієнко відносяться питання допуску іноземних цінних паперів до розміщення та обігу на території України, а також допуск українських цінних паперів до розміщення та обігу за межами  України.
Юлія Ковалів. Голова наглядової ради НАК «Нафтогаз України».
Має майже десятирічний досвід в енергетичній сфері. На початку кар’єри працювала в компаніях Ernst & Young, ТОВ «Консалтингова фінансова компанія». Потім три роки - на посаді фінансового директора у ТОВ «Газекс Україна». З 2011 до 2013 року працювала в Координаційному центрі впровадження економічних реформ. З 2012 року брала участь у розробці нових засад ринку електричної енергії та виступала за його лібералізацію. У 2014 році була призначена членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а згодом – в.о. голови комісії. З червня 2015 року до листопада 2016 року – перший заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України. Юлія Ковалів зараз обіймає посаду керівника Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України.
Пол Ворвік. Заступник голови наглядової ради НАК «Нафтогаз України».
Є головою без виконавчих повноважень компанії Andalas Energy and Power PLC, а також невиконавчим директором компанії Ardyne Technologies Limited. Він має понад сорок років трудового стажу, зокрема 38 років професійного досвіду роботи в нафтогазовій галузі.
До 2015 року Пол Ворвік був виконавчим директором компанії Repsol, а до того – виконавчим віце-президентом енергетичної компанії Talisman Energy Inc. Приєднавшись до Talisman у 2012 році, Пол Ворвік відповідав за ведення справ у Норвегії, Великій Британії, Колумбії, Польщі, Перу та курдських районах Іраку, а також виконував корпоративну технічну роботу (розвідка, буріння, проекти, підземні роботи) та здійснював контроль за дотриманням правил промислової безпеки, охорони праці та навколишнього середовища. Працював тридцять один рік у міжнародних нафтогазових компаніях Conoco та ConocoPhillips, обіймаючи ключові комерційні та стратегічні посади в сфері видобутку і переробки нафти.
Маркус Річардс. Член наглядової ради НАК «Нафтогаз України»
Має понад 33 роки досвіду роботи в нафтогазовій галузі, де він обіймав різні посади в технічних та комерційних підрозділах, а також займав вищі керівні посади, відповідаючи за повний цикл з розвідки та видобування нафти і газу. Наразі він є виконавчим радником Boston LLP Consulting Group (Бостон консалтинг груп) і керуючим директором консалтингової компанії Oil and Gas Management Consulting Limited, яка спеціалізується на наданні комплексних консультацій інвестиційним фондам (private equity), інвестиційним банкам та аналітикам, що супроводжують угоди зі злиття та поглинання (M&A) та консультують щодо інвестицій в нафтогазовий сектор.

Володимир Демчишин. Член наглядової ради НАК «Нафтогаз України»

Має багаторічний досвід у сфері фінансів. Розпочинав свою кар’єру у провідній світовій компанії Ernst & Young менеджером відділу корпоративних фінансів (2005 -2006). Потім два роки успішно працював в українському філіалі «ING Bank», де обіймав посаду віце-президента. З 2008 по 2014 роки працював директором відділу інвестиційно-банківських послуг в компанії «Інвестиційний капітал Україна» (ICU). Після цього деякий час очолював Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), до того, як в грудні 2014 року його було призначено Міністром енергетики та вугільної промисловості України.
Чарльз Проктор. Член наглядової ради НАК «Нафтогаз України»
Досвідчений керівник у нафтогазовій сфері, який понад 28 років працював у міжнародній енергетичній промисловості, зокрема, на керівних посадах у британській нафтогазовій компанії Вritish Рetroleum (BP) та нафтогазовій компанії Genel Energy. Він займав комерційні та фінансові посади, працюючи у видобувному та нафтопереробному бізнесі BP у Великій Британії та інших міжнародних офісах компанії, а також у головному офісі BP. У 2012 році Чарльз Проктор приєднався до команди керівників британської компанії Genel Energy plc, де очолював комерційну діяльність та обіймав посаду Регіонального президента компанії в країнах Африки. З 2015 року Чарльз Проктор надає консультаційні послуги декільком енергетичним компаніям та стартапам в області енергетики.