Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

info@cgpa.com.ua

05 ЛИПНЯ 2016
Семінар для держслужбовців «Антикорупційний комплаєнс», м.Київ

Загальновідомо, що корупція, проникла в усі сфери життя, стала чи не головною причиною економічних і політичних потрясінь в сучасній Україні. Необхідність боротьби з цим ганебним явищем розуміється на всіх рівнях, багато політиків, бізнесменів і простих громадян декларують свою готовність проявляти «нульовий рівень терпимості» до хабарництва, «відкатів», підкупу чиновників тощо.

Обговорення антикорупційних заходів в Україні, як правило, зводиться до публічної сфери – деклараціях і моніторингу способу життя чиновників, прозорості державних тендерів, посилення кримінального законодавства, вдосконалення роботи правоохоронних органів тощо. При цьому механізми викорінення корупції в приватному бізнесі явно недооцінюються.

По-перше, більшість українців, що займаються бізнесом, не розуміють, які механізми антикорупційної боротьби існують в принципі, і як вони працюють в компаніях.

По-друге, дуже поширена думка, що успішно вести бізнес в Україні, не здійснюючи корупційних діянь неможливо. Далеко не всі розуміють, як «монетизувати» неухильне дотримання міжнародних антикорупційних стандартів, як воно може стати реальною альтернативою сумнівних «переваг» корупційної практики.

Розуміючи необхідність розвитку саме цієї складової антикорупційної діяльності, Професійна асоціація корпоративного управління за підтримки CIPE[1], реалізує в Україні Проект «Зміцнення антикорупційного комплаєнс у бізнесі». Метою Проекту є надання середнім українським компаніям практичної допомоги у розробці та впровадженні антикорупційних програм.

На нашу думку, державні службовці повинні володіти даною проблематикою, розуміючи, які саме заходи зазвичай включаються в подібні програми, як вони працюють, а також, які конкретно вигоди можуть отримати компанії, що мають репутацію вільних від корупції. Запрошуємо відвідати наш семінар для держслужбовців «Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду»!

В програмі семінару:

  1. Поняття комплаєнс. Співвідношення функцій комплаєнс, управління ризиками, юридичного забезпечення, служби внутрішнього аудиту. Антикорупційний комплаєнс.
  2. Чому потрібно впроваджувати процедури антикорупційного комплаєнс:
  • вимоги застосовного до українських суб’єктів законодавства інших країн щодо протидії хабарництву
  • вимоги українського законодавства щодо запобігання корупції в недержавному секторі
  • конкурентні переваги бізнесу з впровадженою комплаєнс політикою
  1. Як працюють інструменти антикорупційного комплаєнс – приклади українських та зарубіжних компаній:
  • Кодекс етики
  • Робота з державними структурами
  • Тренінги для персоналу
  • Лінії довіри і розслідування
  • Робота з контрагентами

Дата проведення: 05 липня 2016 

Час проведення: з 10-00 до 14-00

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 55,секційний зал Великого конференц-залу Національної академії наук України.

Участь у заході є безкоштовною. Попередня реєстрація обов’язкова. У зв’язку з обмеженою кількістю місць у залі організатори заходу залишають за собою право не підтвердити реєстрацію учасника.

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.

 

[1] Центр міжнародного приватного підприємництва