Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
10.07.2020Засідання Ради групи компаній “Євромета” в офісі ПАКУ

09.07.2020 відбулося перше повноформатне засідання Консультативної ради групи компаній “Євромета”. Процес створення Ради відбувався за консультаційної підтримки фахівців ПАКУ. До складу Ради увійшли обидва засновники – Ярослав Стрілець та Олександр Зікратов, а також незалежні директори. Засідання було цілком присвячено питанням розробки стратегії групи компаній.

Обидва співзасновники засвідчили високий рівень дискусії, величезну корисність напрацювань. Також своє задоволення результатами роботи та атмосферою, що панувала на засіданні, висловили усі незалежні директори.

За ходом дискусій спостерігав голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв, який зазначив: “Вважаю, що нам на цьому етапі все вдалося. Звісно, я дещо помітив під час обговорень, підготую та аргументую свої пропозиції засновникам. Окремо хочу відзначити наш перший досвід проведення засідань Рад в офісі ПАКУ, ми і далі будемо пропонувати радам проводити засідання у нас. І це – не тривіальна оренда залу; на нашу думку, це місце має стати “намоленим” для рад, створювати особливу атмосферу. Крім того, у разі потреби, ми можемо оперативно допомагати членам рад бліц-порадами з питань корпоративного права та управління. Перший досвід показав, що це працює!”.