Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
06.07.2020В Національний реєстр корпоративних директорів включено Ларису Латипову та Тимура Баірова

30 червня 2020 року відбулося чергове засідання Ради Національного реєстру корпоративних директорів, на якому було одностайно підтримано кандидатури двох директорів про включення в Національний реєстр корпоративних директорів.

Лариса Латипова, виконавчий директор Асоціації випускників «Аспен – Україна» та голова Наглядової Ради БФ «Асоціація Фондів громад України», була включена в Національний реєстр корпоративних директорів. Лариса має великий досвід банківської діяльності, більше 25 років управління фінансовими проектами в банківських і небанківських установах, управління ризиками в операційному бізнесі. Також Л.Латипова є членом Advisory Board компаіІї “Освіта Маркет груп”, міжнародного проекту у сфері освіти. Партнер культурного проекту Авторська Кухня Українська.

Тимур Баіров, голова Bitfury в Казахстані та співзасновник та член опікунської ради групи компаній Bridge Group. Т.Баіров очолює або виступає співзасновником ряду ІТ підприємств в Казахстані, Україні та Австрії, є членом опікунської ради Astana Hub, членом Казахстанської асоціації незалежних директорів, викладає курси МВА і веде тренінги з корпоративного управління та стратегічного менеджменту в Казахстані, Україні, Республіці Білорусь, РФ. Тимур має більше 15 років досвіду в технологічних компаніях, державних холдингах, створенні стартапів, з фокусом на агресивний стратегічний розвиток компанії, в побудові B2B і B2С продажів, у впровадженні в корпораціях програм співробітництва зі стартапами, має досвід створення власних стартапів. Професійний незалежний директор.