Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
07.06.2015Урочистою церемонією нагородження переможців завершився перший в Україні конкурс «Корпоративний секретар 2012 року»

З 24 по 25 травня 2013 року в рамках Міжнародного форуму корпоративних секретарів відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар 2012 року» (далі – Конкурс) у великому залі Одеської кіностудії.

У Конкурсі взяли участь корпоративні секретарі багатьох провідних компаній України та ті, хто виконує функції корпоративних секретарів у своїх компаніях.

Основними завданнями  Конкурсу було впровадження найвищих стандартів та кращих практик корпоративного управління, зокрема, роботи Наглядових рад в українських компаніях; підвищення статусу професії корпоративного секретаря;оцінка та визнання особистого внеску корпоративного секретаря в розвиток корпоративного управління своєї компанії.

Згідно Регламенту Конкурсу  Журі мало обрати переможця та двох лауреатів,  а також  переможців  у номінаціях: «Найкраще конкурсне есе», «Найкращий аналітичний матеріал» та «За кращу IR-практику».

Переможцем Конкурсу «Корпоративний секретар 2012 року» названий Олег Журавльов, директор координаційного департаменту Наглядової ради – корпоративний секретар ПАТ «Кредитпромбанк» (2010-2013).

Лауреатами Конкурсу «Корпоративний секретар 2012 року» стали Галина Потопальська, начальник управління корпоративного адміністрування та зовнішніх перевірок ПАТ «Альфа-банк» та Олексій Поволоцький, керівник Департаменту з правового забезпечення корпоративного управління / Корпоративний секретар холдингової компанії Групи ДТЕК.

Переможцем номінації «Кращий аналітичний матеріал» став Едуард Харчина, радник голови правління з питань корпоративного управління ПАТ «Український банк реконструкції та розвитку» (2011-2013).

«Краще конкурсне есе», на думку Журі, у Ольги Сторожук, начальника управління корпоративних відносин ПАТ «Банк «Київська Русь».

Співорганізатор Міжнародного Форуму та Конкурсу Investor Relations Agency заснувало спеціальну номінацію «За кращу IR-практику» для корпоративних секретарів, які проявили високе мистецтво корпоративних комунікацій з акціонерами та інвесторами. Приз і диплом переможця вручено Ользі Сторожук, начальнику управління корпоративних відносин ПАТ «Банк «Київська Русь».

Лауреати і переможець Конкурсу отримали призи та дипломи, а від партнера Конкурсу, компанії LG Electronics Mobile Communication, і цінні подарунки – новітні смартфони, що тільки виходять на ринок.

 

Переможець конкурсу – Олег Журавльов

 

Лауреат конкурсу – Галина Потопальська

 

Лауреат конкурсу – Олексій Поволоцький

 

Переможець номінацій «За кращу IR-практику» та «Найкраще конкурсне есе» – Ольга Сторожук

 

Переможець номінації «Найкращий аналітичний матеріал» – Едуард Харчина

Для довідки:

Засновником та Організатором конкурсу «Корпоративний секретар 2012 року» є ПРОФЕСІЙНА АСОЦІАЦІЯ КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ.

Щорічний конкурс «Корпоративний секретар рокує громадською нагородою, яка вручається переможцям за особисті професійні досягнення у сфері корпоративного управління.

Основними принципами визначення переможців Конкурсу є об’єктивність і комплексність в оцінці професійної і громадської діяльності учасників.

Учасниками, номінантами та переможцями Конкурсу можуть стати громадяни України та іноземні громадяни, які здійснюють свою професійну діяльність у сфері корпоративного управління на території України.