Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
07.10.2021Стратегія професійного розвитку українських фахівців з комплаєнсу

5 жовтня 2021 Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, виступив на засіданні Комплаєнс клубу Американської торговельної палати в Україні, яке було присвячено дискусії на тему “Стратегія професійного розвитку українських фахівців з комплаєнсу“.

О.Окунєв поділився з учасниками історією запровадження та розвитку програми підготовки фахівців з антикорупційного комплаєнсу в Україні, яку реалізує ПАКУ у співпраці з CIPE з 2017 року. Він відмітив, що вже майже 300 спеціалістів з України та закордону успішно завершили програму та отримали сертифікати.

Найближча програма запланована на 1-5 листопада 2021. Набір триває! Реєстрація відкрита.

Засідання розпочали співголови Комплаєнс клубу Палати Марина Ромась, керівник з етики та ділової доброчесності, Sanofi-Aventis Україна, Орест Стасюк, радник, Asters, Павло Верхняцький, керуючий партнер, COSA, які привітали учасників та наголосили на важливості професійної підготовки та розвитку для фахівців з комплаєнсу

Тетяна Хаванська, правовий та політичний аналітик, Антикорупційний підрозділ, Дирекція з фінансових питань та підприємництва, ОЕСР, розповіла про підтримку Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) професійного розвитку українських фахівців з комплаєнсу.

Катерина Лисова, керівник проектів і програм в Євразії, CIPE, поділилася позицією Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) щодо антикорупційних програм з комплаєнсу в Україні.

Марина Ромась та Юлія Карабкіна, фахівець з комплаєнсу, Element Group, обговорили питання набутого внутрішнього досвіду професійної підготовки та розвитку фахівців з комплаєнсу в українських та міжнародних компаніях.

Антоніна Прудко, голова Секретаріату Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC), розповіла про перспективи створення Академії ділової доброчесності при UNIC, яка повинна стати системою підвищення кваліфікації фахівців з комплаєнсу в Україні.

Завершилося засідання відкритим обговоренням стратегії професійного розвитку фахівців з комплаєнсу в Україні.