Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
04.03.2019Сергія Маноху, члена Ради Незалежної асоціації банків України, включено в Національний реєстр корпоративних директорів

18 лютого 2019 року на черговому засіданні Ради Національного реєстру корпоративних директорів було прийняте одностайне рішення щодо включення в Національний реєстр корпоративних директорів Сергія Маноху, члена Ради Незалежної асоціації банків України.

Сергій Маноха має 25 років досвіду роботи в банківських структурах. Він був 1998 – 2002 був керівником казначейства Райффайзенбанку Україна. Майже десять років працював в АТ «Укрсоцбанк», де займав посаду заступника голови Правління, а також першого заступника голови Правління. З 2015 р. працює в АТ “Державний експортно-імпортний банк України” («Укрексімбанк»), де займав посаду першого заступника голови Правління, а з вересня 2016р. став керівником Групи радників голови Правління.

Також С.Маноха має досвід роботи на державній службі, де в 2002 – 2004 рр. займав посаду заступника Міністра фінансів України.

Нагороджений грамотами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національного банку України.

«З огляду на сьогоднішній стан справ в економіці країни в цілому і в банківському секторі, зокрема, питання розвитку процесу вдосконалення корпоративного управління є одним з ключових. Криза банківського сектору, яку ми переживаємо, багато в чому виникла через недосконалість законодавства в сфері корпоративного управління. Це спричинило зміни в законодавстві, що дозволяють увідповіднити корпоративне управління до міжнародних стандартів», – зазначив С.Маноха.