Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
27.01.2022Семінар з питань антикорупційного комплаєнсу та корпоративного управління для керівництва АТ ДАК «Автомобільні дороги України»

26 січня 2022 року експерти Українського інституту корпоративного управління у співпраці з Професійною асоціацією корпоративного управління провели семінар з питань антикорупційного комплаєнсу та корпоративного управління для керівництва Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» на запит Наглядової ради компанії.

Програма семінару включала розгляд питань побудови ефективно працюючої моделі корпоративного управління та антикорупційного комплаєнсу. Зокрема, були розглянуті питання конфлікту інтересів, внутрішньої обробки даних третьої сторони, комунікацій, пов’язаних з питаннями комплаєнсу, дью ділідженс третіх сторін, інструменти і методи корпоративної розвідки в системі комплаєнс. Також окремо було розглянуто питання щодо каналів для консультацій і повідомлень про порушення («Гаряча лінія») законодавчі новації в Україні щодо захисту викривачів та механізму конфіденційного повідомлення.

Відкрив програму Голова Наглядової ради АТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Сергій Сімак.

Спікерами семінару виступили Олександр Окунєв, Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, Ольга Шенк, Радник, координатор практики вирішення спорів та комплаєнсу, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, Павло Верхняцький, засновник і генеральний директор COSA, Олег Лагодієнко, директор компанії «Етиконтроль».

Слухачами семінару були члени Наглядової ради, правління та відповідальні за антикорупційну діяльність.