Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
03.10.2018Олександр Окунєв став учасником ІІ Харківського міжнародного юридичного форуму

27 вересня 2018 року Олександр Окунєв, голова правління Професійної асоціації корпоративного управління, виступив експертом в панелі «Ефективна система кримінальної юстиції як фактор сталого розвитку економіки» на ІІ Харківському міжнародному юридичному форумі у Харкові.

Створення ефективної, дієвої та скоординованої системи юстиції, вільної від корупції, підзвітної громадянам і такої, що забезпечує верховенство права і поліпшує бізнес-клімат в Україні – є стратегічним завданням усіх представників правничої професії. В умовах розвитку цифрової економіки перебудова системи юстиції має враховувати необхідність посилення правового захисту від злочинів у інформаційно-комунікаційному середовищі.

Метою дискусії було обговорення реформування системи юстиції та пошуку стратегічних напрямів і механізмів захисту національної економіки від протиправних посягань та підвищення рівня прозорості і доброчесності ведення бізнесу. Були підняті такі питання:

  • Роль органів кримінальної юстиції у здійсненні антикорупційної реформи та забезпеченні сталого розвитку економіки;
  • Антикорупційний комплаєнс: можливості та перспективи;
  • Злочинність у сфері економіки: сучасні тенденції та інноваційні методи протидії

Олександр Окунєв зупинив увагу присутніх на запровадженні моделей антикорупційного комплаєнсу як внеску бізнесу у справу боротьби з корупцією.