Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
25.07.2019NEW!!! Програма підвищення кваліфікації корпоративних секретарів (КС 2)

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) у тісній співпраці з Українським інститутом корпоративного управління (УІКУ) вже багато років є безумовними лідерами у сфері напрацювання стандартів роботи корпоративних секретарів та їх професійної підготовки. З 2006 року спільно з Фондом державного майна України реалізуються програми підготовки корпоративних секретарів, навчання на яких пройшли понад 1100 фахівців.

У 2019 р. вперше пропонується Програма підвищення кваліфікації корпоративних секретарів, яка розроблена для тих, хто пройшов навчання на першому (базовому) рівні програми і отримав досвід роботи корпоративним секретарем не менше 1 року. Це програма  для вже досвідчених і «просунутих» на шляху оволодіння вершинами професії фахівців.

Набір на програму триває. Стартуємо вже 23 вересня 2019! Реєструйтеся! 

Програма розроблялася ​​з широким використанням матеріалів Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в рамках багаторічного партнерства ПАКУ і IFC, включає численні кейси українських і міжнародних компаній, передбачає інтерактивні форми навчання – групові роботи, ділові ігри, розгляд кейсів тощо. У процесі навчання кожен учасник програми повинен напрацювати і захистити основні тези «Дорожньої карти» вдосконалення корпоративного управління своєї компанії. Учасники програми, які успішно захистили свою «Дорожню карту», ​​не тільки отримують кваліфікаційний сертифікат, а також їх робота автоматично бере участь у першому етапі щорічного Конкурсу «Корпоративний секретар року».

Беручи до уваги зайнятість та побажання наших слухачів, ми надаємо можливість взяти участь в окремих модулях, кожен з яких присвячений певній тематиці (діяльність наглядової ради, діяльність служби корпоративного секретаря, емісія, дивіденди, операції з цінними паперами, розкриття інформації на фондовому ринку тощо).

Не зволікайте, обирайте програму в календарі заходів та реєструйтеся на навчання. Кількість місць на кожній програмі обмежена.