Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
10.08.2021Національний реєстр корпоративних директорів продовжує інтернаціоналізуватися

На черговому засіданні Ради Національного реєстру корпоративних директорів було прийняте одностайне рішення включити до Реєстру Даміра Суєнтаєва, професійного незалежного директора з Казахстану, та Маргариту Короткову, досвідченого професіонала у сфері управління людськими ресурсами великих компаній. 

Маргарита Короткова має більше 20 років досвіду управлінської роботи на різних посадах у різних галузях і країнах з різними категоріями персоналу. Поєднала компетенції HRM з досвідом активної роботи з наглядовою радою групи Нафтогаз України. Також має досвід реалізації масштабних проектів розвитку і трансформації бізнесу в якості функціонального, виконавчого директора, та розробки й імплементації проектів діджіталізаціі в таких компаніях як АТ «Укргазвидобування», групах компаній «Мілкіленд НВ» і «Гео Альянс». 

Маргарита є членом наглядової ради Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова з 2019 року. Була членом ради Київської організації роботодавців нафтогазової галузі з 2017 по 2021 роки. 

Дамір Суєнтаєв – став першим казахстанцем – володарем вищого професійного ступеню Інституту директорів Великобританії – Chartered Director. Institute of Directors, UK (заснований в 1903 р.) – єдина в світі організація, що має право на підставі Королівської Хартії підтверджувати кваліфікацію директора на підставі управлінського досвіду, результатів в бізнесі, високих знань і бездоганної ділової репутації.

Дамір має 19-річний досвід роботи, в різні роки займав адміністративні та управлінські позиції в таких організаціях як АТ «Казина», АТ «Самрук-Казина», АТ «Даму», АТ «Казахстан інжиніринг», НВП «Атамекен», ОЮЛ «Республіканський союз промисловців вторинної металургії», Казахський гуманітарно-юридичний університет та ін. Протягом останніх 10 років був членом ради директорів, незалежним директором, головою комітету з аудиту, стратегії, ризиків і кадрам в АТ «Казагрогарант», АТ «СПК «Алмати», АТ «Казахекспорт», АТ «Казахстанська іпотечна компанія», АТ «КОРЕМ», АТ «Пасажирські перевезення» і ін.  З 2015 р. очолює бізнес-асоціацію і працює в приватному секторі, а також є радником Голови Союзу машинобудівників Казахстану. З 2019 р. на громадських засадах консультує міські лікарні Алмати і Нур-Султана з питань корпоративного управління.