Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
27.06.2018Літній інтенсив для членів наглядових рад

20-23 червня 2018 року було проведено чергову четверту Програму професійного вдосконалення членів наглядових рад «Корпоративний директор». Літня програма була адаптована до вимог українського законодавства, які регулюють діяльність державних підприємств у сфері корпоративного управління, зокрема,  щодо особливостей роботи наглядових рад та їх членів саме в державних підприємствах.

У програмі взяли участь 15 слухачів, а саме представники таких компаній, як: Державний концерн «Укроборонпром», Київський завод «Радар», «Меридіан» ім. С.П. Корольова, «Український науково-дослідний інститут авіаційної технології», Національний авіаційний університет (НУ), ПАТ «Кристалбанк», юридичні фірми «Тичина і партнери» та «ОМП».

Про роль та компетенцію Ради акціонерного товариства, формування персонального складу Ради та організацію її роботи розповідав учасникам програми голова Правління ПАКУ – Олександр Окунєв.

Сергій Гончаревич, керуючий партнер інвестиційної компанії «Capital Times», розкрив учасникам питання стратегії фінансування бізнесу, структури капіталу компанії і вартість залучення капіталу на практиці, розповів про переваги та недоліки публічності, а також детально розказав про підготовку компанії до первинного розміщення акцій.

Про те, яку інформацію повинен дати топ-менеджмент Наглядовій раді, яка корисна інформація може бути отримана з фінансової звітності, як виявити потенційні проблеми і ризики говорили учасники програми з Оленою Вольською, керуючим партнером консалтингової компанії EBS. Особливу цікавість в учасників викликала тема підходів до визначення системи оплати вищого виконавчого керівництва компанії.

Учасники програми не тільки отримували необхідні теоретичні знання за допомогою презентацій та активних обговорень з кожним спікером програми, але й мали можливість на практичних прикладах розібрати складні ситуації роботи наглядових рад та прийняття ними рішень, а також наслідків таких рішень, подискутувати з опонентами.

Наступна програма професійного вдосконалення членів наглядових рад «Корпоративний директор» відбудеться у жовтні 2018 року. Деталі на нашому сайті.