Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
10.04.2020Голова Правління ПАКУ відповів на найактуальніші питання щодо проведення ЗЗА в умовах карантину

8 квітня відбувся один із найбільших онлайн-заходів Асоціації. У вебінарі “Проведення загальних зборів акціонерів в умовах карантину” взяли участь більш як 250 представників керівництва компаній реального сектору, банків, юридичних, консультаційних та аудиторських компаній, інститутів спільного інвестування, фінансових установ, органів державної влади та управління тощо. 

Під час заходу голова Правління Асоціації Олександр Окунєв надав роз’яснення щодо Закону України № 540-IX  від 30.03.2020р. “Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” та відповів на найболючіші питання щодо проведення загальних зборів акціонерів та розкриття інформації у 2020 році. 

Ми отримали понад 100 питань від учасників, які мали змогу поставити їх як до так і під час вебінару. Серед найбільш поширених питань були: 

  1. Що таке “масові заходи” і чи підпадають під це визначення загальні збори акціонерів?
  2. Чи можливе проведення ЗЗА без порушення законодавства під час карантину та яких вимог слід дотриматись? Чи можна провести річні зборів у квітні 2020 р. (оголошених до введення карантину), якщо кількість усіх учасників зборів менше 10 осіб?
  3. Якою є адміністративна відповідальність за фактичне проведення ЗЗА в умовах карантину?
  4. Чи можливе прийняття наглядовою радою рішення про скасування або перенесення оголошених річних ЗЗА через карантин?
  5.  На якій стадії розробка та затвердження нормативних документів з боку НКЦПФР щодо дистанційного проведення загальних зборів?
  6. Чи змінилися строки та правила подачі річного звіту емітента, а також вимоги до змісту цього звіту?

Для тих, хто шукає відповіді на ці та інші питання, а також хоче впевнитись у своїй правоті щодо розуміння норм вищевказаного Закону, ми пропонуємо подивитись відеозапис нашого заходу.

Для отримання відео заповніть, будь ласка, вказану форму

Залишились питання щодо вебінару – телефонуйте – 044-228-87-59.