Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
09.09.2021ESG Transparency Index 2020 Ukraine: Питання і відповіді

9 вересня 2021 відбувся Zoom-сніданок «ESG Transparency Index 2020 Ukraine: Питання і відповіді», на якому Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ» та Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ, розповіли про методологію оцінки, відбір компаній, терміни та категорії оцінювання прозорості компаній та індексу ESG.

Професійна асоціація корпоративного управління і Центр «Розвиток КСВ» за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) проводять щорічну оцінку українських компаній щодо прозорості в системі корпоративного управління та корпоративної соціальної відповідальності – Індекс ESG прозорості українських компаній (ESG Transparency Index 2020).

Оцінюються ТОП 50 найбільших платників податків в Україні за даними Державної податкової служби, а також компанії, які не увійшли до ТОП 50 найбільших платників податків.

Щоб взяти участь в оцінюванні компанії треба лише заповнити анкету – звернення, що підтверджує її бажання бути оціненою.

Спікери наголосили, що оцінюються лише відкриті дані, тому від компаній крім бажання та згоди на оцінку більше нічого не потрібно.

Головними критеріями для оцінки є звітність, навігація та доступність.  До того ж, вперше у цьому році буде оцінюватися український бізнес у порівнянні з компаніями Казахстану!

Якщо Ваша компанія не в ТОП 50 найбільших платників податків України, які автоматично проходять оцінку за 2020 рік, якщо Ви малий чи середній бізнес – долучайтеся. Оцініть себе та свої досягнення на шляху до максимальної відкритості та близькості до стейкхолдерів!

Заповнюйте форму до 15 вересня та відвідайте презентацію результатів у листопаді!