Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
05.03.2020Тараса Кириченка, члена Наглядової Ради Ощадбанку, включено в Національний реєстр корпоративних директорів

19 лютого 2019 року відбулося чергове засідання Ради Національного реєстру корпоративних директорів, на якому було прийнято рішення про включення до Реєстру Тараса Олексійовича Кириченка, члена Наглядової Ради Ощадбанку, представника Кабінету Міністрів України.

Тарас Кириченко має 25-річний досвід управлінської діяльності, з яких останні 16 років на керівних посадах у міжнародних банках із складними структурами: Член Правління у ВТБ БАНК УКРАЇНА, заступник Голови Правління в УКРСИББАНКу, Голова Правління в ПРАВЕКС БАНКу.

Т. Кириченко активний громадський діяч та соціально відповідальний банкір. Протягом останніх 4-х років займав посади Заступника Голови Ради Незалежної Асоціація Банків України (НАБУ), Голови Форуму Провідних Міжнародних Фінансових Установ (ФЛІФІ) та більше 6 років був Спів-Головою постійно діючого Комітету з банківських та фінансових питань Американської Торговельної Палати в Україні. Небанківські фінансові організації – рушійна сила економічних змін на державному рівні, та зокрема, у банківському секторі

Метою своєї подальшої діяльності як члена наглядової ради банку зазначає покращення ефективності роботи банківських установ, стратегічний розвиток та розбудову організації, а також підвищення рівня відповідальності банківської установи перед клієнтами та ключовими національними стейкхолдерами.