Увійти|Реєстрація

вул. Володимирська, 23

+38 (044) 228-87-59

+38 (044) 338-09-95

+38 (094) 828-87-59

+38 (094) 906-59-95
info@cgpa.com.ua

Підписатись на новини
28.02.2019Богдана Будзана включено до Національного реєстру корпоративних директорів

18 лютого 2019 року на засіданні Ради Національного реєстру корпоративних директорів було прийняте одностайне рішення щодо включення в Національний реєстр корпоративних директорів Богдана Будзана, відомого науковця, державного та громадського діяча, фахівця з менеджменту та бізнес-освіти, професійного коуча і бізнес-консультанта власників й керівників бізнесу, члена наглядових рад і правлінь ряду українських компаній та міжнародних організацій.

Богдан Будзан – академік Української академії наук в галузі стратегічного менеджменту. Доктор філософії галузі технічних наук (PhD). Професійний коуч і бізнес-консультант. Спеціаліст з проблем стратегії, лідерства, комунікації, ораторського мистецтва, мотивації і самоменеджменту.

Випускник Київського політехнічного інституту, Вищої економічної школи господарського управління в Україні. Пройшов навчання за програмами підвищення менеджерської кваліфікації та корпоративного управління в Україні, Австрії, Італії, Канаді, Великій Британії та США, а за програмами для вищого управлінського персоналу – у Гарвардській та Лондонській школах бізнесу, а також на спеціальній програмі з питань корпоративного управління для членів наглядових рад бізнес-компаній та інших організацій у Міжнародному інституту розвитку менеджменту у Лозанні, Швейцарія (IMD).

Впродовж 11 років був членом наглядової ради Міжнародного інституту менеджменту, а протягом 9 років виконував функції Президента цього інституту (1994-2005). Впродовж п’яти років виконував функції Голови Наглядової ради «Програми перевишколу військових, звільнених у запас» з бюджетом 5 млн.дол.США, фінансованої Джорджем Соросом у Міжнародному фонді «Відродження». Протягом 1999-2005 рр. був членом Ради директорів Міжнародного інвестиційного фонду Societe Generale Ladenburg Thalman Fund.

У 2006-2017 рр. очолював приватний Консультативний центр менеджменту («КЦМ-Київ»), вів активну лекторську, консультативну та коучінгову діяльність за низкою програм в Україні, Росії, Казахстані, Угорщині та інших країнах. З 2015 р. працює на посаді Старшого радника агропромислової компанії «Астарта – Київ».

На цей час є членом Асоціації менеджмент-освіти країн Центральної та Східної Європи, Почесним членом Асоціації українських професіоналів США («Вашингтонська група»), членом Ради директорів Вашингтонської транснаціональної освітньої групи, а також членом редколегій наукових журналів «Постметодика» й «Маркетинг в Україні». З 2016 р. очолює Наглядову раду Благодійного фонду Віктора та Ірини Іванчик «Повір у себе».

В творчому доробку понад 160 наукових публікацій, присвячених науково-технічним та соціально-економічним проблемам, питанням розвитку бізнес-освіти в Україні.

Автор монографії «Менеджмент в Україні. Реалії і перспективи», книг «Роздуми менеджера» та «Дорогою до себе».