Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
28.02.2019Богдана Будзана включено до Національного реєстру корпоративних директорів

18 лютого 2019 року на засіданні Ради Національного реєстру корпоративних директорів було прийняте одностайне рішення щодо включення в Національний реєстр корпоративних директорів Богдана Будзана, відомого науковця, державного та громадського діяча, фахівця з менеджменту та бізнес-освіти, професійного коуча і бізнес-консультанта власників й керівників бізнесу, члена наглядових рад і правлінь ряду українських компаній та міжнародних організацій.

Богдан Будзан – академік Української академії наук в галузі стратегічного менеджменту. Доктор філософії галузі технічних наук (PhD). Професійний коуч і бізнес-консультант. Спеціаліст з проблем стратегії, лідерства, комунікації, ораторського мистецтва, мотивації і самоменеджменту.

Випускник Київського політехнічного інституту, Вищої економічної школи господарського управління в Україні. Пройшов навчання за програмами підвищення менеджерської кваліфікації та корпоративного управління в Україні, Австрії, Італії, Канаді, Великій Британії та США, а за програмами для вищого управлінського персоналу – у Гарвардській та Лондонській школах бізнесу, а також на спеціальній програмі з питань корпоративного управління для членів наглядових рад бізнес-компаній та інших організацій у Міжнародному інституту розвитку менеджменту у Лозанні, Швейцарія (IMD).

Впродовж 11 років був членом наглядової ради Міжнародного інституту менеджменту, а протягом 9 років виконував функції Президента цього інституту (1994-2005). Впродовж п’яти років виконував функції Голови Наглядової ради «Програми перевишколу військових, звільнених у запас» з бюджетом 5 млн.дол.США, фінансованої Джорджем Соросом у Міжнародному фонді «Відродження». Протягом 1999-2005 рр. був членом Ради директорів Міжнародного інвестиційного фонду Societe Generale Ladenburg Thalman Fund.

У 2006-2017 рр. очолював приватний Консультативний центр менеджменту («КЦМ-Київ»), вів активну лекторську, консультативну та коучінгову діяльність за низкою програм в Україні, Росії, Казахстані, Угорщині та інших країнах. З 2015 р. працює на посаді Старшого радника агропромислової компанії «Астарта – Київ».

На цей час є членом Асоціації менеджмент-освіти країн Центральної та Східної Європи, Почесним членом Асоціації українських професіоналів США («Вашингтонська група»), членом Ради директорів Вашингтонської транснаціональної освітньої групи, а також членом редколегій наукових журналів «Постметодика» й «Маркетинг в Україні». З 2016 р. очолює Наглядову раду Благодійного фонду Віктора та Ірини Іванчик «Повір у себе».

В творчому доробку понад 160 наукових публікацій, присвячених науково-технічним та соціально-економічним проблемам, питанням розвитку бізнес-освіти в Україні.

Автор монографії «Менеджмент в Україні. Реалії і перспективи», книг «Роздуми менеджера» та «Дорогою до себе».