Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
12.01.2018До уваги членів Асоціації, які бажають балотуватися до складу Правління ПАКУ!

Шановні члени Асоціації!
Рішенням Правління ПАКУ від 21.05.2015 затверджено Регламент обрання Правління Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ), згідно з яким порядок обрання нового складу Правління став ще більше демократичний, та базується на можливості відкритого висування своєї кандидатури кожним членом Правління.
Для того, щоб бути обраним до складу Правління на чергових загальних зборах членів ПАКУ 02 лютого 2018 року, які відбудуться за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 12-Б, кожному члену ПАКУ, який має бажання бути висуненим до кандидатів на посаду члена Правління ПАКУ, в строк не пізніше, ніж 17 січня 2018 року включно, потрібно надіслати Секретарю ПАКУ з метою оприлюднення на сайті ПАКУ у спеціальному розділі «Вибори Правління ПАКУ» наступну інформацію:

  • Власні ПІБ
  • Фотокартку у цифровому форматі
  • Інформацію про історію членства в ПАКУ (які функції виконував, в яких проектах брав участь, чи був в складі органів управління ПАКУ та яких результатів досягнув)
  • Інформацію про освіту (вищу та спеціальну)
  • Інформацію про діяльність у сфері корпоративного управління (досвід роботи по фаху та місце роботи за останні 3 роки)
  • Бачення своєї можливої діяльності, ролі та цілей в складі Правління
  • Іншу інформацію, яка може вплинути на результат голосування членів ПАКУ
  • Згоду на обробку персональних даних.

Подана інофрмація буде оприлюднена на сайті ПАКУ у спеціальному розділі «Вибори Правління ПАКУ», в якому кожен член Асоціації зможе познайомитись з кандидатами в члени Правління ПАКУ.

Обрання складу Правління відбудеться шляхом зарахування результатів очного та заочного голосування в день проведення Зборів.

Звертаємо Вашу увагу, що Асоціація реалізує Проект «Зміцнення антикорупційного комплаєнс у бізнесі» і тому, згідно чинного законодавства є вірогідність подачі членами Правління Асоціації щорічної електронної декларації. Ми вже надіслали відповідний запит до Національного агентства із запобігання корупції і чекаємо на роз’яснення, про що буде повідомлено додатково.

Додаткова інформація може бути надана керівником Секретаріату ПАКУ Іриною Біляченко за тел. 044-228-87-59 або e-mail: info@cgpa.com.ua.