Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
06.07.2022Advisory&Supervisory Board під час війни. Аналіз можливостей та загроз

Війна та її короткострокові й довгострокові наслідки для бізнесу вимагають оцінки можливостей, загроз та перегляду поточної стратегії компаній. Все це потребує дій на рівні власників і є пріоритетним завданням Ради в компаніях, де вона створена.

5 липня ми провели закриту презентацію «Advisory&Supervisory Board під час війни. Аналіз Можливостей та Загроз», у якій взяли участь члени Національного реєстру корпоративних директорів та члени Асоціації.

Наші колеги, Сергій Булавін та Дмитро Козлов, провели аналіз чинних факторів, пов’язаних з війною та її наслідками у різних періодах часу, та висвітлили можливості та ризики, що виникають у цих періодах та дають нові можливості для відновлення існуючих бізнесів або створення нових.

Учасники презентації відзначили, що інструмент, розроблений колегами, цікавий, має практичне значення і буде корисним наразі для більшості Рад у компаніях України,  а також висловили ідеї щодо подальшого просування і застосування.

Розробники разом з представниками Асоціації працюватимуть над удосконаленням інструменту для компаній різних сфер діяльності та інформуватимуть про подальші новини.

Підпишіться на наші новини і будьте в курсі всіх подій першими!  

 

Для довідки:

Сергій Булавін, член ПАКУ, досвідчений топ-менеджер з фахом роботи в індустрії Private Equity більше 25 років, радник та член Рад Директорів, MBA, PhD в Комерції та Адмініструванні, Lean Six Sigma Black Belt

Дмитро Козлов, досвідчений топ-менеджер з фахом роботи в приватних міжнародних та українських компаніях (FMCG, Banking,) більше ніж 25 років, Голова Ради Радників