Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

Підписатись на новини
07.12.20186 грудня 2018 Олександр Окунєв взяв участь в семінарі на тему «Стандарти аудиту в антикорупційному комплаєнсі»

6 грудня 2018 року Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ, виступив на практичному семінарі «Стандарти аудиту в антикорупційному комплаєнсі», організованому Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE) під керівництвом Френка Брауна, Директора Центру з питань протидії корупції та належного врядування.

В заході взяли участь представники об’єднаної комплаєнс-спільноти під егідою CIPE з таких країн як Молдова, Туреччина, Нігерія, Таїланд, Казахстан, Азербайджан, США.

Учасники ділилися досвідом запровадження елементів антикорупційного комплаєнс у своїх державах, налагодження мереж доброчесності, організації навчальних семінарів та тренінгів по антикорупційних програмах, а також можливостях сертифікації компаній та окремих осіб.

Кульвеч Янватанавіт, Президент і СЕО Тайського інституту директорів (IOD), Головний радник Проекту  CIPE «Коаліція приватних компаній Таїланду з колективних заходів у сфері боротьби з корупцією (САС)», провів сесію на тему «Стандарти аудиту відповідності вимогам до боротьби з корупцією («Добровільні корпоративні стандарти підприємств»)». Він поділився досвідом запровадження процедури сертифікації рівня доброчесності і комплаєнс тайських компаній.

Несліхан Якал, виконавчий директор товариства етики та репутації Туреччини (TEID), поділилася досвідом щодо співпраці з представниками урядових інституцій, та зазначила їх роль у поширенні стандартів етики та доброчесності ведення бізнесу.

Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ, поділився досвідом проведення навчальних програм для Уповноважених за реалізацію антикорупційної програми (комплаєнс офіцерів) протягом останніх чотирьох років. Він зазначив, що було проведено 8 програм і отримали сертифікати вже 140 слухачів, які успішно склали тестування і захистили фінальний груповий проект.

Наступна програма запланована на 15-19 квітня 2019 року. Реєстрація триває.