IV Міжнародний форум корпоративних секретарів
16 червня 2017

Корпоративним секретарем у всьому світі називають одного з вищих керівників компанії, відповідального за координацію всієї роботи з корпоративного управління. Саме від нього залежить правове і адміністративне забезпечення роботи всіх органів управління, обмін інформацією між власниками, менеджментом і акціонерами, а також дотримання інтересів усіх стейкхолдерів.

В українських банках і компаніях реального сектора економіки інститут корпоративного секретаря застосовується вже досить широко. І хоча в Україні робота корпоративного секретаря не регулюється нормами національного законодавства, а вимоги до неї формуються на рівні кращих практик корпоративного управління, що застосовуються в Європі і Північній Америці, наявність корпоративного секретаря в штаті компанії значно підвищує рівень комунікації і робить більш ефективною всю систему корпоративного управління . Чим прозоріше і зрозуміліше корпоративне управління - тим більше довіри компанія викликає у інвесторів, а значить - і більше шансів залучити фінансування.

Саме тому оволодіння напрацюваннями як українських, так і зарубіжних колег важливо не тільки для самого корпоративного секретаря, а й для компанії в цілому.

ПРОГРАМА

Форум корпоративних секретарів - це головний майданчик для обговорення нормативних новацій, кращої практики, передового досвіду зарубіжних колег у сфері корпоративного права та управління.

ЦІЛІ ФОРУМУ​

 • Надихнути учасників, показати значимість роботи корпоративного секретаря
 • Озброїти корпоративних секретарів новими знаннями і технологіями, передати їм передовий досвід
 • Об'єднати професійне співтовариство в сфері корпоративного управління

УЧАСНИКИ

 • Керівники (особи, які працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств), а також кандидати на зазначені посади;
 • Юристи, практикуючі в сфері корпоративного права;
 • Корпоративні секретарі АТ та особи, які виконують їх функції;
 • Фахівці консультаційних та аудиторських фірм, що працюють у сфері корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу;
 • Акціонери (у тому числі посадові особи банків, інвестиційних компаній, інших учасників фондового ринку).

КОНКУРС «КОРПОРАТИВНИЙ СЕКРЕТАР РОКУ»
В рамках Форуму відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар року», номінанти якого поділяться досвідом своєї роботи, представлять учасникам Форуму бізнес-кейси і проведуть майстер-класи «Досвід роботи корпоративного секретаря».

Завдання Конкурсу:

 • впровадження найвищих стандартів і кращих практик корпоративного управління, зокрема, роботи Наглядових рад в українських компаніях;
 • підвищення статусу професії корпоративного секретаря;
 • оцінка і визнання особистого внеску корпоративного секретаря в розвиток корпоративного управління своєї компанії.

Детальніше про Конкурс

ІСТОРІЯ ФОРУМУ
I Міжнародний форум корпоративних секретарів Одеса-2013. Детальніше
II Міжнародний форум корпоративних секретарів "Корпоративне управління. Довіра. Інвестиції". Детальніше
III Міжнародний форум корпоративних секретарів "Україна корпоративна: досягнення, виклики, плани". Детальніше

Дата проведення: 16 червня 2017

Місце проведення: ArtHall D12, вул. Десятинна, 12

Вартість участі: 3980  грн. (При реєстрації і оплаті до 01 травня - 2980 грн.)

З питаннями Ви можете звернутись до Ірини Біляченко за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.

Олександр Окунєв

Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління (офіційного партнера консультативних програм  IFC у галузі корпоративного управління).  

Засновник і беззмінний директор Центру розвитку корпоративного управління МІБ , відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права з багаторічним досвідом реалізації консалтингових проектів у Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation, IFC), Міжнародному інституті бізнесу та Українського інституту корпоративного управління . Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Серед клієнтів - ФДМУ, НКЦПФР, компанії Укрзалізниця, Метінвест, СМАРТ- холдинг, ДТЕК, Логос, Хамкорбанк , Казмунайгаз -РД , Українська універсальна біржа і багато інших. Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР . Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління ( 1999) , видання Британського Інституту директорів  The Handbook of International Corporate Governanc » (Лондон, 2005) , автор понад 60 публікацій з корпоративного права та управління, автор і упорядник посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ,  2012).

Тимур Хромаєв

Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України.

Здобув освіту бакалавра з економіки в Union College, Нью-Йорк, США (1997), і згодом магістра з міжнародного права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Інституті міжнародних відносин (2008-2010). Розпочав кар‘єру в 1997 році у Міністерстві фінансів України в якості економіста Управління зовнішнього боргу. Згодом очолив Управління ринків капіталу Департаменту державного боргу. У 2001 році став заступником Голови правління комерційного банку НРБ-Україна, а в 2002 році перейшов на аналогічну посаду в ТАС-Інвестбанк. У лютому 2003 року заснував інвестиційну компанію АРТА, яка стала однією з провідних інвестиційних компаній країни. Протягом двох років, з 2013 до січня 2015, був виконавчим директором в Gase Energy, Inc. До сфери його інтересів входять інвестиційні банківські послуги, ринки капіталу, нафта й газ, альтернативна енергетика.

Дмитро Парфененко

Перший заступник голови Фонду державного майна України

Народився 22 травня 1964 року в м.Києві. У 1986 році закінчив Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка, механік; в 2004 році закінчив Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, юрист. Кандидат фізико-математичних наук, заслужений економіст України. Нагороджений медаллю «За працю і звитягу».
Трудова діяльність
1981 - 1986 студент Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка.
1986 - 1995 аспірант, асистент кафедри, доцент Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка.
1995 - 2000 помічник заступника Голови Фонду державного майна України, помічник Голови Фонду державного майна України, директор Департаменту Фонду державного майна України.
2000 - 2010 заступник Голови Фонду державного майна України.
2011 - 2012 начальник Головного управління комунальної власності м.Києва виконавчого органу Київської міськради (Київської міської держадміністрації).
2012 - 2014 директор Департаменту комунальної власності м.Києва виконавчого органу Київської міськради (Київської міської держадміністрації).
з 6 червня 2014 року перший заступник Голови Фонду державного майна України.
з 20 червня 2014 року по 25 травня 2015 року виконував обов'язки Голови Фонду державного майна України.

Оляна Гордієнко
 
Директор з управління Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР)

Саймон Осборн

Головний виконавчий директор Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA)

Співголова департаменту з оцінки рад директорів ICSA. Працюючи в Лондоні, він керує діяльністю ICSA в Великобританії, Республіці Ірландія та асоційованих територіях (регіон UKRIAT). Є дійсним членом ICSA і має більше 40 років галузевого досвіду роботи. Почав працювати в ICSA в 2003 в якості Голови департаменту з оцінки СД в ICSA. У 2005, він став Головою Форуму корпоративних секретарів ICSA. Генеральним директором він був призначений в 2011 році. До ICSA, протягом 10 років працював в Railtrack Group PLC, спочатку як Корпоративний секретар і генеральний юрисконсульт Групи, а пізніше як Директор юридичного департаменту Групи. До цього працював Директором юридичного департаменту в Правлінні британських залізниць. Є членом Міжнародної мережі фахівців з корпоративного управління (ICGN) і працює в складі її Комітету з питань внутрішніх нормативних актів і процедур. Крім того, він служить невиконавчим директором в Crown Business Communications Ltd і в MNN Holdings Ltd. Він також є заступником Голови Фонду допомоги співробітникам британських залізниць. Отримав кваліфікацію адвоката-соліситора Верховних судів Англії та Уельсу в 1973.

Олексій Поволоцький

Керівник Департаменту з корпоративного управління/корпоративний секретар холдингової компанії Групи ДТЕК. Член Професійної асоціації корпоративного управління і Асоціації правників України.

У 1996 році закінчив юридичний факультет Університету внутрішніх справ, м. Харьков, Україна, адвокат. У 2000 році отримав ступінь магістра, Центр ім. Лорда Скармана, Лестерський університет, Великобританія. Має більше ніж 20 років досвіду професійної діяльності. До ДТЕК в основному працював в мультинаціональній юридичній фірмі Squire, Sanders and Dempsey L.L.P., Київ, Україна, юристом, і в Національному університеті внутрішніх справ, м. Харьков, Україна, викладачем і начальником відділу міжнародних зв'язків. Відповідає за забезпечення корпоративного управління компаній Групи ДТЕК: понад 60 підприємств в Україні, Нідерландах, Великобританії, Швейцарії, Кіпрі, Угорщині та Росії.

Володимир Ігонін

Радник Юридичної Фірми «Василь Кісіль і Партнери»

Розвиває практику корпоративного права / злиттів і поглинань фірми. Надає комплексну юридичну підтримку як іноземним, так і місцевим клієнтам у рамках реалізації складних угод, що стосуються активів і компаній, розташованих в Україні. Його робота включає правовий аудит, структурування і супровід угод, підготовку та узгодження комплексних договорів, податкове планування, консультування з проектного фінансування, регуляторних та інших актуальних для бізнесу питань.
Іншою сферою практики Володимира є корпоративне структурування бізнесу, зокрема заснування холдингових структур з використанням іноземних юрисдикцій, а також консультування з питань корпоративного управління.
Основні галузі, в яких пан Ігонін володіє глибокими знаннями і значним практичним досвідом, є агробізнес, телекомунікації і медіа, нерухомість, природні ресурси та ДПП.

Успішно закінчив програму «Professional Board Member» в Baltic Institute of Corporate Governance.

Кен Раштон

Член Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA), член комітету дипломованих директорів Британського інституту директорів (IoD)

Закінчив Трініті Коледж в Дубліні і був прийнятий на роботу в британську хімічну компанію Imperial Chemical Industries в 1968 році. У 1996 році був призначений корпоративним секретарем компанії. У 2000 році  прийняв пропозицію працювати Директором Інституту ділової етики. У 2001 призначений Начальником департаменту цінних паперів в Управління з фінансових послуг. З 2005 року був радником Ради з фінансової звітності (2005-2006) і консультантом з корпоративного управління (компанії «Board Insight», «Nestor Advisors»). Є членом Консультативної Групи фахівців з приватного сектора при Глобальному Форумі з корпоративного управління, дійсним членом Інституту Сертифікованих секретарів і Адміністраторів і куратором Інституту ділової етики. Був редактором книги «The Business Case for Corporate Governance" (Cambridge University Press).

Елісон Діллон Кібірідж

Керівник ICSA в Уганді; корпоративний секретар Barclays Bank plc, Head Office London (1998-2002), Unilever (2003-2007) (Великобританія)​

Директор-засновник консалтингово-тренінгової компанії АМДК і міжнародний експерт з корпоративного управління (управління, етика, корпоративна і соціальна відповідальність, і ризик-менеджмент), має більш ніж 25 років міжнародного досвіду роботи як фахівець в управлінні. На запрошення IFC / Глобального форуму з корпоративного управління працювала над проектами в Індонезії, Монголії, Замбії, Нігерії, Руанді, Сінгапурі, Малаві та інших країнах в різних частинах світу. З початку 1980-х рр. працювала в складі ряду рад директорів, комітетів і галузевих робочих груп. В даний час вона є Директором Керівною Групи Уганда ЛТД, одного з членів комітету підрозділу UKRIAT в ICSA (Інституті сертифікованих секретарів та адміністраторів) і Комітету з професійних стандартів ICSA, а також корпоративним секретарем aBi Trust і aBi Finance Limited. У минулому також була головою ICSA Уганда. Була нагороджена Медаллю Президента ICSA «За бездоганну службу» в 2013 році, отримала нагороду і звання «Корпоративний секретар року» від ICSA в 2005 році, а також отримала ряд міжнародних нагород за роботу з акціонерами.

Ігор Андрусик

Директор Рейтингового агентства ІВІ-Rating

Ігор Андрусик має більш ніж 10 років досвіду роботи в сфері кредитно-рейтингової оцінки емітентів цінних паперів і боргових зобов'язань. Очолював напрямки кредитно-рейтингової оцінки підприємств реального сектора і стратегічного розвитку ІВІ-Rating. На посаді Директора Рейтингового агентства ІВІ-Rating було реалізовано злиття рейтингових агентств IBI-Rating та УКРА на базі IBI-Rating, внаслідок чого IBI-Rating стало найбільшим рейтинговим агентством

 України з ринковою часткою 50%. У період 2015-2016 рр. при його участі було реалізовано ряд проектів в сфері оцінки корпоративного управління (оцінка корпоративного управління банків і компаній реального сектора) за підтримки ПАКУ. Також налагоджені партнерські взаємини з міжнародними організаціями NEFCO та Trade Club, які використовують аналітичні матеріали в муніципальній сфері для супроводу своїх проектів в Україні. Своїм основним завданням вважає сприяння розвитку фінансового і фондового ринків України.

Нікіта Коломнін

«ATC Solutions» (Великобританія)

Микита Коломнін здобув освіту в Московському державному університеті на факультеті Державного Управління та в Університеті Лондона за спеціальностями Фінанси і Бізнес Адміністрування. Микита працював компанії PwC в команді, яка займається консалтингом з питань винагород директорів, і в компанії ATC Solutions на посаді менеджера в бізнесі. В даний час працює в компанії ICSA Software International і очолює команду з просування продуктів BoardPad і Blueprint на ринки Росії та СНД.

 

Організатори

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) заснована в 2009 році та є провідним експертним співтовариством, центром генерації реформ у сфері корпоративного управління в Україні. Місією ПАКУ є допомога українському бізнесу стати більш прибутковим, стійким і надійним, шляхом розвитку системи корпоративного управління. Наші цінності: професіоналізм, відкритість, довіра, аполітичність.Сайт - www.cgpa.com.ua.

 

IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що зосереджує свою діяльність виключно в приватному секторі. Працюючи із понад 2000 підприємств у різних країнах світу, ми використовуємо наш капітал, експертні знання і вплив, щоб створити можливості для економічного зростання там, де вони потрібні найбільше. У 2015 фінансовому році обсяг наших довгострокових інвестицій у країнах, що розвиваються, зріс до близько 18 мільярдів доларів США, допомагаючи приватному сектору відіграти значущу роль у глобальній боротьбі з крайньою бідністю та ширшому долученні людей до спільного добробуту.. Сайт - www.ifc.org

Офіційний навчальний партнер

Український інститут корпоративного управління  на підставі договору про співпрацю забезпечує реалізацію ключових статутних завдань ПАКУ і покликаний стати провідною навчальною, дослідницькою та консультаційною організацією у сфері корпоративного управління й стратегії бізнесу. З моменту свого заснування Інститут є навчально-методичним та дослідницьким центром ПАКУ. Сайт - www.ucgi.com.ua

Офіційний юридичний партнер

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» є провідною багатопрофільною українською юридичною фірмою з бездоганною репутацією та 25-річною історією.
Ми розвиваємо бізнес та надаємо послуги нашим клієнтам, базуючись на цінностях, що є спільними та основоположними для партнерів фірми, усієї команди та наших клієнтів.
Ми супроводжуємо знакові трансграничні та локальні проекти, консультуючи великих вітчизняних і світових корпоративних клієнтів, включаючи багато компаній з Fortune 500.
Фірма особливо відома завдяки лідерству в судовій практиці, а також сильним позиціям у сфері корпоративного, антимонопольного і конкурентного права, нерухомості та трудового права. Сайт - www.vkp.ua

Офіційний енергетичний партнер

ДТЕК – найбільша приватна енергетична компанія України з активами в традиційній та нетрадиційній енергетиці, а також в нафтогазовій галузі. Підприємства ДТЕК працюють у 10 регіонах України і забезпечують 127 тисяч робочих місць. ДТЕК є одним з кращих роботодавців України за рейтингами ділових видань та міжнародної аудиторської компанії Ernst&Young. Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов. Ключовими цінностями компанії є професіоналізм, відповідальність, прагнення вдосконалюватися, згуртованість і відкритість. ДТЕК дотримується принципів сталого соціального розвитку і є учасником Глобального договору ООН. Побудова довірчих відносин із суспільством є пріоритетом діяльності компанії.Сайт -www.dtek.com

Партнери

Компанія «Емкон» спеціалізується на наданні послуг з питань корпоративного управління, а саме: розкриття інформації, організації та скликання загальних зборів акціонерів, супровід інших корпоративних подій, а також впровадження різноманітних сервісів у цій сфері - навчання, програмне забезпечення, сервіси у мережі Інтернет тощо. Сайт - www.emcon.com.ua.

ТОВ «ДМ»

Каталог послуг: оцінка стану корпоративного управління в Товаристві, рекомендації; розробка нових, аналіз існуючих (переробка вже існуючих) статутних документів, положень про правління, наглядову раду, ревізійну комісію, корпоративного секретаря, комітетах, внутрішніх кодексів корпоративного управління і т.д .; супровід проведення (складання відповідних документів) загальних зборів акціонерів (учасників), засідань правлінь, наглядових рад; допомога в судах (господарські та цивільні спори), складання позовних заяв, клопотань, представництво в судах; допомога в реєстрації ТОВ, СПД.

Спонсор коктейльного вечора

Історія світового бренду Jack Daniel’s почалася з містечка Лінчбург, що у штаті Теннессі, де у 1866 році Джаспер «Джек» офіційно зареєстрував власну віскікурню. На основі збагаченої мінералами чистої води, що витікає з печери, розташованої тут же в Лінчбурзі, він починає виробляти свій віскі, застосовуючи технологію пом’якшення смаку шляхом фільтрації крізь вугілля цукрового клена. Відтоді чиста, насичена мінералами природна вода з джерела є однією з головних складових якості всесвітньо відомого віскі.
Сьогодні, як і 150 років тому, віскі Jack Daniel’s виробляють у тому самому маленькому містечку Лінчбург, практично так само, як це робив Джек. М’який смак Jack Daniel’s є визнаним у більш ніж 170 країнах світу.

Event-провайдер

Компанія Event Envoy є спеціалізованим агентством з організації та проведення заходів різного масштабу. Багаторічний досвід команди в поєднанні з інноваційним підходом, безперервним вдосконаленням методик і технології підготовки заходів - три кити, на яких базується наша робота. Сайт- www.eventenvoy.com.ua

За участі

Британський Інститут дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA)

За підтримки

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) - національний регулятор фондового ринку, діяльність якого спрямована на всебічне стимулювання розвитку українського ринку цінних паперів як одного з найважливіших сегментів вітчизняної економіки. Серед основних завдань Комісії - забезпечення реалізації єдиної державної політики з цінних паперів та функціонування фондового ринку в Україні, здійснення правового регулювання відносин, що виникають на ринку цінних паперів, запобігання зловживань і порушень на фондовому ринку, захист інтересів інвесторів - громадян України, компаній, держави, а також розвиток економіки шляхом стимулювання залучення інвестицій за допомогою інструментів фондового ринку. Сайт - www.nssmc.gov.ua.

Фонд державного майна України (ФДМУ) віднесений до центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом. Серед основних завдань Фонду - реалізація державної політики у сфері приватизації; управління об'єктами державної власності, зокрема, корпоративними правами держави у статутних капіталах господарських товариств у процесі приватизації, товариств, утворених в процесі перетворення (у тому числі шляхом корпоратизації) державних підприємств, що належать до сфери його управління, а також товариств, утворених за участю Фонду ; захист майнових прав державних підприємств, установ і організацій, а також корпоративних прав держави на території України та за її межами, сприяння процесу демонополізації економіки і створенню умов для конкуренції виробників, співробітництво з міжнародними організаціями у сферах своєї діяльності. Сайт - www.spfu.gov.ua.

IBI-Rating - рейтингове агентство, учасник ринку цінних паперів України. Агентство внесено Національною комміссією з цінних паперів та фондового ринку до реєстру рейтингових агентств, уповноважених на проведення рейтингової оцінки. На сьогоднішній день IBI-Rating є лідером ринку рейтингових послуг, будучи компанією, яка найбільш динамічно розвивається. Агентством присвоєно та підтримується близько 200 рейтингів. Клієнти агентства представлені у всіх секторах економіки: корпоративному, фінансовому та муніципальному. Сайт: ibi.com.ua

Професійна асоціація учасників ринків капіталу і деривативів (ПАРД) - професійне об'єднання на фондовому ринку України. Асоціація, заснована в 1996 році, сьогодні має статус саморегулювальної організації (СРО) депозитарних установ і торговців цінними паперами. Основними цілями асоціації є: захист інтересів членів ПАРД; сприяння здійсненню членами ПАРД професійної діяльності на фондовому ринку і поліпшення якості надання фінансових послуг; розвиток інфраструктури фондового ринку. Сайт -www.pard.ua

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу - добровільна, недержавна, некомерційна організація, заснована на засадах саморегулювання, рівноправності, вільного волевиявлення і спільності інтересів своїх членів. УАІБ заснована у квітні 1995 року і є однією з найстарших професійних організацій учасників фондового ринку. Це єдина в Україні саморегулівна недержавна організація, яка об’єднує компанії з управління активами інституційних інвесторів. 
Завдання Асоціації - забезпечувати високий професійний рівень та відповідальність своїх членів перед суспільством, формувати сприятливий законодавчий та комунікаційний простір для розвитку і зміцнення інвестиційного бізнесу.
Основна діяльність Асоціації зосереджена на розвитку в Україні цивілізованого ринку управління активами інституційних інвесторів, інформуванні суспільства про його можливості та механізми, а також на створенні атмосфери довіри між учасниками спільного інвестування та недержавного пенсійного забезпечення. 
УАІБ об’єднує 308 компаній з управління активами (КУА), які управляють активами 1174 інвестиційних фондів (ІСІ), 71 недержавного пенсійного фонду (НПФ) та 5 страхових компаній (СК).  Сайт -www.uaib.com.ua

Асоціація «Українські фондові торговці» (Асоціація "УФТ", АУФТ) була створена 12 березня 2009 року шляхом об'єднання трьох саморегулівних організацій професійних учасників фондового ринку. Свідоцтво НКЦПФР про реєстрацію АУФТ як саморегулівної організації за видом професійної  діяльності – діяльність з торгівлі цінними паперами №3 від 22.05.2012 року. Свідоцтво НКЦПФР про реєстрацію АУФТ як саморегулівної організації за видом професійної  діяльності –  депозитарна діяльність №11 від 26.12.2014 року. 
Членами Асоціації "УФТ" є 365 компаній. Головне завдання Асоціації "УФТ"- захист інтересів всіх учасників організації шляхом нормативних ініціатив, метою яких є забезпечення стабільного розвитку та модернізації фондового ринку України. Сайт -www.aust.com.ua

ГО «Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України» є некомерційною і неурядовою організацією, основні напрямки її діяльності - сприяння підвищенню ефективності функціонування галузі безпеки бізнесу, вжиття заходів щодо організації діяльності на постійній і тимчасовій основі колективів фахівців та експертів з метою дослідження проблем корпоративної безпеки, сприяння розвитку технологій інформаційної безпеки, запобігання шахрайства, а також сприяння підвищенню рівня інвестиційної привабливості українського бізнесу через удосконалення корпоративних відносин. Сайт -www.corporatesecurity.org.ua

Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України» (НДУ) є центром оновленої депозитарної системи України; НДУ обслуговує емітентів, депозитарні установи, іноземні депозитарні установи (депозитарії-кореспонденти), а також Національний банк України як учасників депозитарної системи. Сайт - www.csd.ua
Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) — найвпливовіше об’єднання учасників ринку страхових послуг України, яке створене у 1992 році з метою захисту інтересів своїх членів та інших учасників ринку страхових послуг. За роки своєї роботи Ліга страхових організацій України досягла значних успіхів і користується авторитетом та повагою серед страхових компаній, органів державної влади та організацій-партнерів ЛСОУ. Ліга страхових організацій України здійснює свою діяльність на засадах законності, гласності, самостійності та незалежності від державних структур, рівноправності членів Ліги, довіри та взаємодопомоги у відносинах між членами Ліги. Сайт - www.uainsur.com

Генеральний ТВ партнер

«Перший діловий» – це незалежний український телевізійний канал, який спеціалізується на діловій інформації та якісній аналітиці важливою для української і міжнародного бізнес-середовища.
«Перший діловий» є популярним серед ділової аудиторії. 75% аудиторії телеканалу – люди з рівнем доходу вище середнього.

Генеральний інформаційний партнер

РБК-Україна - це український інформаційний портал, який висвітлює найважливіші події в Україні та світі.У портал входять
www.rbc.ua
www.styler.rbc.ua
STYLER. Спеціалізується на новинах в сфері суспільства, культури, моди, здоров'я, техніки і автомобілів.
www.daily.rbc.ua
DAILY. Інформаційно-аналітичний веб-сайт, який аналізує основні події в Україні та світі.
Головний принцип нашої роботи – абсолютна незалежність, неупередженість, подача тільки перевіреної інформації з першоджерел. Ми не підтримуємо інтересів жодної партії, корпорації, виключаємо можливість пропаганди і маніпуляції думкою читача. Ми орієнтуємося на кращі стандарти світової інформаційної та ділової журналістики.
Веб-сайти є Інтернет-ЗМІ і діють у відповідності з чинним законодавством України.

Юридичний медіа партнер

Юридична газета – фахове юридичне видання. Щотижнева газета для юристів та про юристів. Читачами та передплатниками газети є більшість юридичних компаній та юристів-правників України. Редакція співпрацює майже з усіма юридичними компаніями на ринку України. Активно залучає до написання матеріалів корпоративних юристів, представників бізнесу, суддів, адвокатів та інших представників юридичної громадськості.

Медіа партнер

Інтернет-портал FinPost.com.ua висвітлює основні події на фінансовому ринку та в економіці Україні в цілому, а також на зарубіжних ринках капіталу. Сайт- www.finpost.com.ua

Дані про учасника

П.І.Б.
Посада

Контактні дані

Робочий телефон
Контактний телефон
E-mail
Повна назва компанії (організації)
Скорочена назва компанії (організації)
Поштова адреса компанії (організації)
Телефон організації з кодом міста
Контактна особа (ПІБ, посада, телефон)
Виставити рахунок? Так Ні
Вислати договір на навчання? Так Ні

Примітки

Якщо у Вас залишились питання, зателефонуйте  за номером 044 228 87 59  або напишіть на email: info@cgpa.com.ua з поміткою «запитання». Будемо раді Вам допомогти!