IV Міжнародний форум корпоративних секретарів
16 червня 2017

Корпоративним секретарем у всьому світі називають одного з вищих керівників компанії, відповідального за координацію всієї роботи з корпоративного управління. Саме від нього залежить правове і адміністративне забезпечення роботи всіх органів управління, обмін інформацією між власниками, менеджментом і акціонерами, а також дотримання інтересів усіх стейкхолдерів.

В українських банках і компаніях реального сектора економіки інститут корпоративного секретаря застосовується вже досить широко. І хоча в Україні робота корпоративного секретаря не регулюється нормами національного законодавства, а вимоги до неї формуються на рівні кращих практик корпоративного управління, що застосовуються в Європі і Північній Америці, наявність корпоративного секретаря в штаті компанії значно підвищує рівень комунікації і робить більш ефективною всю систему корпоративного управління . Чим прозоріше і зрозуміліше корпоративне управління - тим більше довіри компанія викликає у інвесторів, а значить - і більше шансів залучити фінансування.

Саме тому оволодіння напрацюваннями як українських, так і зарубіжних колег важливо не тільки для самого корпоративного секретаря, а й для компанії в цілому.

ПРОГРАМА                          РЕЄСТРАЦІЯ

Форум корпоративних секретарів - це головний майданчик для обговорення нормативних новацій, кращої практики, передового досвіду зарубіжних колег у сфері корпоративного права та управління.

ЦІЛІ ФОРУМУ​

 • Надихнути учасників, показати значимість роботи корпоративного секретаря
 • Озброїти корпоративних секретарів новими знаннями і технологіями, передати їм передовий досвід
 • Об'єднати професійне співтовариство в сфері корпоративного управління

УЧАСНИКИ

 • Керівники (особи, які працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств), а також кандидати на зазначені посади;
 • Юристи, практикуючі в сфері корпоративного права;
 • Корпоративні секретарі АТ та особи, які виконують їх функції;
 • Фахівці консультаційних та аудиторських фірм, що працюють у сфері корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу;
 • Акціонери (у тому числі посадові особи банків, інвестиційних компаній, інших учасників фондового ринку).

КОНКУРС «КОРПОРАТИВНИЙ СЕКРЕТАР РОКУ»
В рамках Форуму відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар року», номінанти якого поділяться досвідом своєї роботи, представлять учасникам Форуму бізнес-кейси і проведуть майстер-класи «Досвід роботи корпоративного секретаря».

Завдання Конкурсу:

 • впровадження найвищих стандартів і кращих практик корпоративного управління, зокрема, роботи Наглядових рад в українських компаніях;
 • підвищення статусу професії корпоративного секретаря;
 • оцінка і визнання особистого внеску корпоративного секретаря в розвиток корпоративного управління своєї компанії.

Детальніше про Конкурс

ІСТОРІЯ ФОРУМУ
I Міжнародний форум корпоративних секретарів Одеса-2013. Детальніше
II Міжнародний форум корпоративних секретарів "Корпоративне управління. Довіра. Інвестиції". Детальніше
III Міжнародний форум корпоративних секретарів "Україна корпоративна: досягнення, виклики, плани". Детальніше

Дата проведення: 16 червня 2017

Місце проведення: ArtHall D12, вул. Десятинна, 12

Вартість участі: 3980  грн. (При реєстрації і оплаті до 01 травня - 2980 грн.)

З питаннями Ви можете звернутись до Ірини Біляченко за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.

Олександр Окунєв. Голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001), МІБ (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Серед клієнтів - ФДМУ, НКЦПФР, ТОВ «МЕТІНВЕСТ – ХОЛДИНГ», АТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», ТОВ «ДТЕК», АТ «ХАМКОРБАНК» (Узбекистан), АТ «КАЗМУНАЙГАЗ-РД» (Казахстан), «Українська універсальна біржа» та ін. Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор-укладач Посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (видання МІБ та CIPE, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.
   
Олена Волошина. Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні.  Координуючи діяльність IFC в Україні, відповідає за залучення інвестицій та здійснює нагляд за вже існуючими інвестиційними проектами. Активно залучена до роботи консультативних проектів, що їх IFC впроваджує в Україні.До свого призначення в грудні 1996 року, займала посаду заступника керівника, а пізніше - керівника консультативного проекту IFC «Мала приватизація в Україні» (1994-1996 р.р.), направляючи діяльність консультантів з малої приватизації в 18 містах України, а також координуючи зв'язки IFC з урядом України на всіх рівнях.
   
Андрій Бойцун. Радник з питань реформи державних підприємств та приватизації Стратегічної групи радників з підтримки реформ, член Комітету з призначень, який відповідає за відбір керівників та членів наглядових рад особливо важливих для економіки держпідприємств, директор з досліджень у Центрі економічної стратегії (ЦЕС), провідному економічному аналітичному центрі України. Працює у Стратегічній групі радників з підтримки реформ, більш відомій як група Бальцеровича–Міклоша. До його сфери відповідальності входить надання консультацій з питань реформи корпоративного управління держпідприємств та приватизації. Був радником Голови правління «Нафтогазу України», найбільшої компанії країни. У цій якості він розробив концепцію реформи корпоративного управління Нафтогазу, а також взяв участь у розробці плану дій з корпоративного управління, завдяки яким Нафтогаз став першопроходцем корпоративного управління в Україні. Має більше 15 років досвіду наукових досліджень та аналізу політики. Від 2000 р. він працював асистентом, а потім гостьовим професором та дослідником в Університеті Антверпена (Бельгія), де займався дослідженнями корпоративного управління та викладав предмети у галузі менеджменту. Він також був членом оргкомітету щорічної конференції Європейської академії менеджменту (співголова секції корпоративного управління) та активним дописувачем у бельгійських ЗМІ з питань України.
   
Тимур Хромаєв. Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України. Здобув освіту бакалавра з економіки в Union College, Нью-Йорк, США (1997), і згодом магістра з міжнародного права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Інституті міжнародних відносин (2008-2010). Розпочав кар‘єру в 1997 році у Міністерстві фінансів України в якості економіста Управління зовнішнього боргу. Згодом очолив Управління ринків капіталу Департаменту державного боргу. У 2001 році став заступником Голови правління комерційного банку НРБ-Україна, а в 2002 році перейшов на аналогічну посаду в ТАС-Інвестбанк. У лютому 2003 року заснував інвестиційну компанію АРТА, яка стала однією з провідних інвестиційних компаній країни. Протягом двох років, з 2013 до січня 2015, був виконавчим директором в Gase Energy, Inc. До сфери його інтересів входять інвестиційні банківські послуги, ринки капіталу, нафта й газ, альтернативна енергетика.
   
Максим Нефьодов. Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України. Закінчив Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, Київ, Україна, Економічна теорія / Магістр (з відзнакою). З 2004 по 2006 рр. працював M&A аналітиком в інвестиційній компанії Golden Gate Business. З 2006 по 2010рр. був старшим радником, віце-президентом та директором Інвестиційно-банківського департаменту в інвестиційній компанії DRAGON CAPITAL. З 2010 по 2015 був керуючим партнером в ICON PRIVATE EQUITY. В 2015 призначений на посаду першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України.
   
Дмитро Парфененко. В.о. Голови Фонду державного майна України. Закінчив Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, юрист. Кандидат фізико-математичних наук, заслужений економіст України. Нагороджений медаллю «За працю і звитягу». З 1995 до 2010 року пройшов шлях від директора департаменту до заступника Голови ФДМУ. У 2011 році став начальником Головного управління комунальної власності Київської міської державної адміністрації. У 2012 - 2014 роках працював директором Департаменту комунальної власності Києва при Київській МДА. У 2014 році повернувся до ФДМУ: спочатку першим заступником Голови ФДМУ, а з 20 червня 2014 року до 25 травня 2015 року - в. о. Голови ФДМУ.
   
Ігор Мітюков. Голова Наглядової Ради ПАТ «Національний депозитарій України». Cтарший Радник Морган Стенлі
З 2008 по 2014 рік працював Керуючим директором інвестиційного банку Морган Стенлі та очолював його український офіс. Зараз є Старшим Радником цього банку. У листопаді 2016 року став Головою Наглядової Ради ПАТ «Національний депозитарій України». У 2002 р. організував Інститут фінансової політики, українську неурядову організацію, де займає посаду Генерального директора. У період 2002-2005 рр., обіймав посаду Надзвичайного і Повноважного Посла України в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії. З 1997 по 2001 він був Міністром фінансів України. Під його керівництвом Україна вийшла на міжнародні ринки капіталу в 1997 р.. Був Спеціальним представником України (з повноваженнями віце-прем’єр-міністра) при Європейському Союзі в Брюсселі з 1995 по 1997. У 1994 послідовно обіймав посади заступника Голови Національного Банку України та Віце-прем’єр-міністра з питань фінансової та банківської діяльності. Закінчив факультет кібернетики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка та отримав ступінь кандидата економічних наук у 1985 в Інституті економіки, НАН України.
   
Оляна Гордієнко. Директор з управління Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Має 15-річний досвід роботи в якості юриста у сфері корпоративного права, злиттів та поглинань у престижній міжнародній юридичній фірмі Baker&McKenzie. Консультувала українських і міжнародних клієнтів з питань угод злиттів і поглинань, включаючи міжнародні угоди, врегульовані англійським правом, і угоди прямого інвестування. Спеціалізувалась на спільних підприємствах та реорганізаціях і надавала ґрунтовні поради з загальних корпоративних питань провідним компаніям, в тому числі державним підприємствам в Україні. У вересні 2016 року стала Членом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, де продовжила брати участь у реформуванні корпоративного управління держпідприємств і банківського сектору, стала головним ініціатором останніх розробок у сфері корпоративного права в Україні, в тому числі в реалізації Директиви ЄС щодо пропозицій про поглинання. У квітні 2017 року приєдналася до ЄБРР як Директор з управління, з метою збільшення ролі ЄБРР в політичному діалозі, а також внеску ЄБРР в інвестиційний клімат, приватизацію, реформи держпідприємств в Білорусі, Молдові та Україні.
   
Саймон Осборн. Головний виконавчий директор Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA).Співголова департаменту з оцінки рад директорів ICSA. Працюючи в Лондоні, він керує діяльністю ICSA в Великобританії, Республіці Ірландія та асоційованих територіях (регіон UKRIAT). Є дійсним членом ICSA і має більше 40 років галузевого досвіду роботи. Почав працювати в ICSA в 2003 в якості Голови департаменту з оцінки СД в ICSA. У 2005, він став Головою Форуму корпоративних секретарів ICSA. Генеральним директором він був призначений в 2011 році. До ICSA, протягом 10 років працював в Railtrack Group PLC, спочатку як Корпоративний секретар і генеральний юрисконсульт Групи, а пізніше як Директор юридичного департаменту Групи. До цього працював Директором юридичного департаменту в Правлінні британських залізниць. Є членом Міжнародної мережі фахівців з корпоративного управління (ICGN) і працює в складі її Комітету з питань внутрішніх нормативних актів і процедур. Крім того, він служить невиконавчим директором в Crown Business Communications Ltd і в MNN Holdings Ltd. Він також є заступником Голови Фонду допомоги співробітникам британських залізниць. Отримав кваліфікацію адвоката-соліситора Верховних судів Англії та Уельсу в 1973.
   
Олексій Поволоцький. Керівник Департаменту з корпоративного управління/корпоративний секретар ДТЕК, з 2016 року відповідальний за функцію compliance в ДТЕК. Член Правління ПАКУ і АПУ, адвокат. Має широкий практичний досвід у побудові системи корпоративного управління великого промислового холдингу, організації роботи органів управління всіх підприємств групи, включно до НР  холдингової компанії, реструктуризації бізнесу, побудови роботи з зарубіжними адміністраторами, substance.   Відповідальний за забезпечення корпоративного управління компаній групи ДТЕК: більш ніж 60 підприємств в Україні, Нідерландах, Великобританії, Швейцарії, Кіпрі, Угорщині і Росії.  Є членом наглядових рад ПАТ Групи ДТЕК. Відповідає за розвиток комплаєнс  функції в холдингу, що включає в себе побудову системи (i) комплаєнс-контролів за дотриманням анти-коррупційного законодавства України, США, Великобританії, ЄС; (ii) санкційних контролів; (iii) конфлікту інтересів, а також комплаєнс-культури в Компанії. До ДТЕК працював в мультинаціональній юридичній фірмі Squire, Sanders and Dempsey L.L.P., де супроводжував проекти M&A, real estate, intellectual property, tax, litigation and arbitration.
   
Володимир Ігонін. Радник Юридичної Фірми «Василь Кісіль і Партнери». Розвиває практику корпоративного права / злиттів і поглинань фірми. Надає комплексну юридичну підтримку як іноземним, так і місцевим клієнтам у рамках реалізації складних угод, що стосуються активів і компаній, розташованих в Україні. Його робота включає правовий аудит, структурування і супровід угод, підготовку та узгодження комплексних договорів, податкове планування, консультування з проектного фінансування, регуляторних та інших актуальних для бізнесу питань.Іншою сферою практики Володимира є корпоративне структурування бізнесу, зокрема заснування холдингових структур з використанням іноземних юрисдикцій, а також консультування з питань корпоративного управління.Основні галузі, в яких пан Ігонін володіє глибокими знаннями і значним практичним досвідом, є агробізнес, телекомунікації і медіа, нерухомість, природні ресурси та ДПП.Успішно закінчив програму «Professional Board Member» в Baltic Institute of Corporate Governance.
   
Олексій Рогачов. Менеджер Департаменту з корпоративного управління ДТЕК. Член Професійної асоціації корпоративного управління. У 2003 році з відзнакою закінчив Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого (м.Харків). У 2009 р отримав сертифікат про проходження програми «Корпоративний секретар». Має понад 13 років досвіду професійної діяльності. До приходу в ДТЕК працював начальником юридичного відділу ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», Київ, Україна, заступником директора юридичної фірми «ЮСТ-Україна», Київ, Україна, а також займав посади в органах прокуратури АР Крим. У ДТЕК відповідає за забезпечення корпоративного управління компаній альтернативної енергетики Групи ДТЕК, адміністрування компаній Групи ДТЕК в Нідерландах, Швейцарії, Угорщині та Кіпрі, займається питаннями, що пов'язані з винагородою топ-менеджменту Групи ДТЕК, проведенням операцій з корпоративними правами, дотриманням вимог бізнес-присутності ( substance) в інших юрисдикціях.
   
Кен Раштон. Член Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA), член комітету дипломованих директорів Британського інституту директорів (IoD). Закінчив Трініті Коледж в Дубліні і був прийнятий на роботу в британську хімічну компанію Imperial Chemical Industries в 1968 році. У 1996 році був призначений корпоративним секретарем компанії. У 2000 році  прийняв пропозицію працювати Директором Інституту ділової етики. У 2001 призначений Начальником департаменту цінних паперів в Управління з фінансових послуг. З 2005 року був радником Ради з фінансової звітності (2005-2006) і консультантом з корпоративного управління (компанії «Board Insight», «Nestor Advisors»). Є членом Консультативної Групи фахівців з приватного сектора при Глобальному Форумі з корпоративного управління, дійсним членом Інституту Сертифікованих секретарів і Адміністраторів і куратором Інституту ділової етики. Був редактором книги «The Business Case for Corporate Governance" (Cambridge University Press).
   
Елісон Діллон Кібірідж.  Керівник ICSA в Уганді; корпоративний секретар Barclays Bank plc, Head Office London (1998-2002), Unilever (2003-2007) (Великобританія)​. Директор-засновник консалтингово-тренінгової компанії АМДК і міжнародний експерт з корпоративного управління (управління, етика, корпоративна і соціальна відповідальність, і ризик-менеджмент), має більш ніж 25 років міжнародного досвіду роботи як фахівець в управлінні. На запрошення IFC / Глобального форуму з корпоративного управління працювала над проектами в Індонезії, Монголії, Замбії, Нігерії, Руанді, Сінгапурі, Малаві та інших країнах в різних частинах світу. З початку 1980-х рр. працювала в складі ряду рад директорів, комітетів і галузевих робочих груп. В даний час вона є Директором Керівною Групи Уганда ЛТД, одного з членів комітету підрозділу UKRIAT в ICSA (Інституті сертифікованих секретарів та адміністраторів) і Комітету з професійних стандартів ICSA, а також корпоративним секретарем aBi Trust і aBi Finance Limited. У минулому також була головою ICSA Уганда. Була нагороджена Медаллю Президента ICSA «За бездоганну службу» в 2013 році, отримала нагороду і звання «Корпоративний секретар року» від ICSA в 2005 році, а також отримала ряд міжнародних нагород за роботу з акціонерами.
   
Анастасія Андрєєва. Менеджер Департаменту з корпоративного управління ДТЕК / Корпоративний секретар Комітетів з безпеки праці та охорони навколишнього середовища при Наглядових радах субхолдінгових компаній ДТЕК в Нідерландах. Член Професійної асоціації корпоративного управління. Має майже десятирічний досвід професійної діяльності. До ДТЕК в основному працювала в Головному управлінні Промінвестбанку в Донецькій області, провідним, а потім головним юрисконсультом Управління по правовому супроводу активних операцій банку. У ДТЕК відповідає за забезпечення корпоративного управління нафтогазових компаній Групи ДТЕК, адміністрування нерезидентних компаній Групи ДТЕК, координацію корпоративного супроводу всіх фінансових угод ДТЕК із зовнішніми кредиторами, а також за супровід зобов'язань ДТЕК, що тривають, на Ірландській фондовій біржі і роботу з інсайдерами. Закінчила Донецький національний університет за спеціальністю правознавство, магістр. У 2014 і 2015 роках проходила курси навчання London Stock Exchange Academy, з питань розкриття інформації на Лондонській фондовій біржі і роботі з інсайдерами. У 2016 році пройшла курси підвищення кваліфікації за програмою «Корпоративний секретар РФ», Інститут М-Логос, Москва, Росія. 
   
Людмила Михайлова. Корпоративний секретар ПАТ «РІТЕЙЛ ГРУП». У 1988 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені Горького (викладач педагогіки і психології). З 2007 року працює в ПАТ «РІТЕЙЛ ГРУП» на посаді Корпоративний секретар. До цього протягом 17 років працювала начальником відділу кадрів в ВАТ «ТВП « ПІВДЕННЕ ». Почала свою кар'єру в 1981 році вихователем в дошкільному закладі.
   
Віктор Шулик. Керівник напрямку ринкових досліджень Рейтингового агентства ІВІ-Rating; відповідальний за розвиток та реалізацію альтернативних продуктів Aгентства. У 2016-17 роках за його участі було реалізовано ряд проектів у сфері оцінки корпоративного управління (банки, підприємства) за підтримки ПАКУ. Має більш ніж 10 річний досвід роботи у рейтингових агентствах та банківських установах (за напрямом ризик менеджменту). Є сертифікованим спеціалістом з економічної безпеки підприємств. У 2005 році отримав диплом магістра з банківської справи УАБС НБУ. Неодноразово залучався міжнародними організаціями у якості фахівця з економічних питань.

Організатори

Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) заснована в 2009 році та є провідним експертним співтовариством, центром генерації реформ у сфері корпоративного управління в Україні. Місією ПАКУ є допомога українському бізнесу стати більш прибутковим, стійким і надійним, шляхом розвитку системи корпоративного управління. Наші цінності: професіоналізм, відкритість, довіра, аполітичність.Сайт - www.cgpa.com.ua.

 

IFC, член Групи Світового банку, є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що зосереджує свою діяльність виключно в приватному секторі. Працюючи із понад 2000 підприємств у різних країнах світу, ми використовуємо наш капітал, експертні знання і вплив, щоб створити можливості для економічного зростання там, де вони потрібні найбільше. У 2015 фінансовому році обсяг наших довгострокових інвестицій у країнах, що розвиваються, зріс до близько 18 мільярдів доларів США, допомагаючи приватному сектору відіграти значущу роль у глобальній боротьбі з крайньою бідністю та ширшому долученні людей до спільного добробуту.. Сайт - www.ifc.org

Офіційний навчальний партнер

Український інститут корпоративного управління  на підставі договору про співпрацю забезпечує реалізацію ключових статутних завдань ПАКУ і покликаний стати провідною навчальною, дослідницькою та консультаційною організацією у сфері корпоративного управління й стратегії бізнесу. З моменту свого заснування Інститут є навчально-методичним та дослідницьким центром ПАКУ. Сайт - www.ucgi.com.ua

Офіційний юридичний партнер

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» є провідною багатопрофільною українською юридичною фірмою з бездоганною репутацією та 25-річною історією.
Ми розвиваємо бізнес та надаємо послуги нашим клієнтам, базуючись на цінностях, що є спільними та основоположними для партнерів фірми, усієї команди та наших клієнтів.
Ми супроводжуємо знакові трансграничні та локальні проекти, консультуючи великих вітчизняних і світових корпоративних клієнтів, включаючи багато компаній з Fortune 500.
Фірма особливо відома завдяки лідерству в судовій практиці, а також сильним позиціям у сфері корпоративного, антимонопольного і конкурентного права, нерухомості та трудового права. Сайт - www.vkp.ua

Офіційний енергетичний партнер

ДТЕК — стратегічний холдинг, що розвиває чотири напрями бізнесу в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 75 тис. осіб. Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля та природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло й електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги. Безпосередньо виробничими підприємствами в кожному з напрямів бізнесу керують 4 операційні компанії — ДТЕК Енерго, ДТЕК ВДЕ, ДТЕК Нафтогаз і ДТЕК ЕСКО.
Входить до складу фінансово-промислової групи СКМ, акціонером якої є Рінат Ахметов.
Додаткова інформація: -www.dtek.com

Партнери

Компанія «Емкон» спеціалізується на наданні послуг з питань корпоративного управління, а саме: розкриття інформації, організації та скликання загальних зборів акціонерів, супровід інших корпоративних подій, а також впровадження різноманітних сервісів у цій сфері - навчання, програмне забезпечення, сервіси у мережі Інтернет тощо. Сайт - www.emcon.com.ua.

ТОВ «ДМ»

Каталог послуг: оцінка стану корпоративного управління в Товаристві, рекомендації; розробка нових, аналіз існуючих (переробка вже існуючих) статутних документів, положень про правління, наглядову раду, ревізійну комісію, корпоративного секретаря, комітетах, внутрішніх кодексів корпоративного управління і т.д .; супровід проведення (складання відповідних документів) загальних зборів акціонерів (учасників), засідань правлінь, наглядових рад; допомога в судах (господарські та цивільні спори), складання позовних заяв, клопотань, представництво в судах; допомога в реєстрації ТОВ, СПД.

ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин»,  « Кредмаш»

Розробка та виготовлення  асфальтозмішувальних та бетонозмішувальних  установок в наступних виконаннях: стаціонарні, перемещувальні, баштового типу, в автомобільному габариті , а також грунтозмішувальні  установки, додаткове обладнання та запасні частини до них ; монтаж та пусконаладка асфальтозмішувальних установок; проведення модернізації раніше виготовлених установок. Сайт - www.kredmash.com

Спонсор коктейльного вечора

Історія світового бренду Jack Daniel’s почалася з містечка Лінчбург, що у штаті Теннессі, де у 1866 році Джаспер «Джек» офіційно зареєстрував власну віскікурню. На основі збагаченої мінералами чистої води, що витікає з печери, розташованої тут же в Лінчбурзі, він починає виробляти свій віскі, застосовуючи технологію пом’якшення смаку шляхом фільтрації крізь вугілля цукрового клена. Відтоді чиста, насичена мінералами природна вода з джерела є однією з головних складових якості всесвітньо відомого віскі.
Сьогодні, як і 150 років тому, віскі Jack Daniel’s виробляють у тому самому маленькому містечку Лінчбург, практично так само, як це робив Джек. М’який смак Jack Daniel’s є визнаним у більш ніж 170 країнах світу.

Event-провайдер

Компанія Event Envoy є спеціалізованим агентством з організації та проведення заходів різного масштабу. Багаторічний досвід команди в поєднанні з інноваційним підходом, безперервним вдосконаленням методик і технології підготовки заходів - три кити, на яких базується наша робота. Сайт- www.eventenvoy.com.ua

За участі

Британський Інститут дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA)

За підтримки

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) - національний регулятор фондового ринку країни. Серед основних завдань Комісії - забезпечення реалізації державної політики на фондовому ринку, здійснення правового регулювання відносин, що виникають на ринку цінних паперів, нагляд за суб’єктами ринку, запобігання зловживань і порушень, захист інтересів інвесторів - громадян України, компаній, держави, а також розвиток економіки шляхом стимулювання залучення інвестицій за допомогою інструментів фондового ринку. Сайт - www.nssmc.gov.ua.

Фонд державного майна України (ФДМУ) віднесений до центральних органів виконавчої влади зі спеціальним статусом. Серед основних завдань Фонду - реалізація державної політики у сфері приватизації; управління об'єктами державної власності, зокрема, корпоративними правами держави у статутних капіталах господарських товариств у процесі приватизації, товариств, утворених в процесі перетворення (у тому числі шляхом корпоратизації) державних підприємств, що належать до сфери його управління, а також товариств, утворених за участю Фонду ; захист майнових прав державних підприємств, установ і організацій, а також корпоративних прав держави на території України та за її межами, сприяння процесу демонополізації економіки і створенню умов для конкуренції виробників, співробітництво з міжнародними організаціями у сферах своєї діяльності. Сайт - www.spfu.gov.ua.

IBI-Rating - рейтингове агентство, учасник ринку цінних паперів України. Агентство внесено Національною комміссією з цінних паперів та фондового ринку до реєстру рейтингових агентств, уповноважених на проведення рейтингової оцінки. На сьогоднішній день IBI-Rating є лідером ринку рейтингових послуг, будучи компанією, яка найбільш динамічно розвивається. Агентством присвоєно та підтримується близько 200 рейтингів. Клієнти агентства представлені у всіх секторах економіки: корпоративному, фінансовому та муніципальному. Сайт: ibi.com.ua

Професійна асоціація учасників ринків капіталу і деривативів (ПАРД) - професійне об'єднання на фондовому ринку України. Асоціація, заснована в 1996 році, сьогодні має статус саморегулювальної організації (СРО) депозитарних установ і торговців цінними паперами. Основними цілями асоціації є: захист інтересів членів ПАРД; сприяння здійсненню членами ПАРД професійної діяльності на фондовому ринку і поліпшення якості надання фінансових послуг; розвиток інфраструктури фондового ринку. Сайт -www.pard.ua

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу - добровільна, недержавна, некомерційна організація, заснована на засадах саморегулювання, рівноправності, вільного волевиявлення і спільності інтересів своїх членів. УАІБ заснована у квітні 1995 року і є однією з найстарших професійних організацій учасників фондового ринку. Це єдина в Україні саморегулівна недержавна організація, яка об’єднує компанії з управління активами інституційних інвесторів. 
Завдання Асоціації - забезпечувати високий професійний рівень та відповідальність своїх членів перед суспільством, формувати сприятливий законодавчий та комунікаційний простір для розвитку і зміцнення інвестиційного бізнесу.
Основна діяльність Асоціації зосереджена на розвитку в Україні цивілізованого ринку управління активами інституційних інвесторів, інформуванні суспільства про його можливості та механізми, а також на створенні атмосфери довіри між учасниками спільного інвестування та недержавного пенсійного забезпечення. 
УАІБ об’єднує 308 компаній з управління активами (КУА), які управляють активами 1174 інвестиційних фондів (ІСІ), 71 недержавного пенсійного фонду (НПФ) та 5 страхових компаній (СК).  Сайт -www.uaib.com.ua

Асоціація «Українські фондові торговці» (Асоціація "УФТ", АУФТ) була створена 12 березня 2009 року шляхом об'єднання трьох саморегулівних організацій професійних учасників фондового ринку. Свідоцтво НКЦПФР про реєстрацію АУФТ як саморегулівної організації за видом професійної  діяльності – діяльність з торгівлі цінними паперами №3 від 22.05.2012 року. Свідоцтво НКЦПФР про реєстрацію АУФТ як саморегулівної організації за видом професійної  діяльності –  депозитарна діяльність №11 від 26.12.2014 року. 
Членами Асоціації "УФТ" є 365 компаній. Головне завдання Асоціації "УФТ"- захист інтересів всіх учасників організації шляхом нормативних ініціатив, метою яких є забезпечення стабільного розвитку та модернізації фондового ринку України. Сайт -www.aust.com.ua

ГО «Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України» є некомерційною і неурядовою організацією, основні напрямки її діяльності - сприяння підвищенню ефективності функціонування галузі безпеки бізнесу, вжиття заходів щодо організації діяльності на постійній і тимчасовій основі колективів фахівців та експертів з метою дослідження проблем корпоративної безпеки, сприяння розвитку технологій інформаційної безпеки, запобігання шахрайства, а також сприяння підвищенню рівня інвестиційної привабливості українського бізнесу через удосконалення корпоративних відносин. Сайт -www.corporatesecurity.org.ua

Публічне акціонерне товариство «Національний депозитарій України» (НДУ) є центром оновленої депозитарної системи України; НДУ обслуговує емітентів, депозитарні установи, іноземні депозитарні установи (депозитарії-кореспонденти), а також Національний банк України як учасників депозитарної системи. Сайт - www.csd.ua
Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) — найвпливовіше об’єднання учасників ринку страхових послуг України, яке створене у 1992 році з метою захисту інтересів своїх членів та інших учасників ринку страхових послуг. За роки своєї роботи Ліга страхових організацій України досягла значних успіхів і користується авторитетом та повагою серед страхових компаній, органів державної влади та організацій-партнерів ЛСОУ. Ліга страхових організацій України здійснює свою діяльність на засадах законності, гласності, самостійності та незалежності від державних структур, рівноправності членів Ліги, довіри та взаємодопомоги у відносинах між членами Ліги. Сайт - www.uainsur.com

Генеральний ТВ партнер

«Перший діловий» – це незалежний український телевізійний канал, який спеціалізується на діловій інформації та якісній аналітиці важливою для української і міжнародного бізнес-середовища.
«Перший діловий» є популярним серед ділової аудиторії. 75% аудиторії телеканалу – люди з рівнем доходу вище середнього.

Генеральний інформаційний партнер

РБК-Україна - це український інформаційний портал, який висвітлює найважливіші події в Україні та світі.У портал входять
www.rbc.ua
www.styler.rbc.ua
STYLER. Спеціалізується на новинах в сфері суспільства, культури, моди, здоров'я, техніки і автомобілів.
www.daily.rbc.ua
DAILY. Інформаційно-аналітичний веб-сайт, який аналізує основні події в Україні та світі.
Головний принцип нашої роботи – абсолютна незалежність, неупередженість, подача тільки перевіреної інформації з першоджерел. Ми не підтримуємо інтересів жодної партії, корпорації, виключаємо можливість пропаганди і маніпуляції думкою читача. Ми орієнтуємося на кращі стандарти світової інформаційної та ділової журналістики.
Веб-сайти є Інтернет-ЗМІ і діють у відповідності з чинним законодавством України.

Головний новинний медіа партнер
 
Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна» – компанія у структурі міжнародної інформаційної групи Interfax Information Services – працює на ринку політичної та економічної інформації України з 1992 року. За цей час агентство отримало репутацію найбільш авторитетного і компетентного постачальника оперативної та об’єктивної інформації.
У числі клієнтів агентства – провідні засоби масової інформації, найбільші корпорації, інвестиційні фонди, банківські та фінансові інститути, державні організації та структури.

Юридичний медіа партнер

Юридична газета – фахове юридичне видання. Щотижнева газета для юристів та про юристів. Читачами та передплатниками газети є більшість юридичних компаній та юристів-правників України. Редакція співпрацює майже з усіма юридичними компаніями на ринку України. Активно залучає до написання матеріалів корпоративних юристів, представників бізнесу, суддів, адвокатів та інших представників юридичної громадськості.

Медіа партнер

Інтернет-портал FinPost.com.ua висвітлює основні події на фінансовому ринку та в економіці Україні в цілому, а також на зарубіжних ринках капіталу. Сайт- www.finpost.com.ua

Міжнародні тренди та українська практика корпоративного управління були в центрі обговорення учасників IV Міжнародного форуму корпоративних секретарів, який відбувся 16 червня в Києві. Організаторами Форуму вже вчетверте стали Професійна асоціація корпоративного управління (ПАКУ) і Міжнародна фінансова корпорація (IFC), які заручилися підтримкою Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку та запросили до участі Британський інститут дипломованих корпоративних секретарів (ICSA: The Governance Institute).

В українських банках і компаніях реального сектору економіки інститут корпоративного секретаря застосовується вже досить широко. І хоча в Україні робота корпоративного секретаря ще слабо врегульована нормами національного законодавства, а вимоги до неї формуються на рівні кращих практик корпоративного управління, що застосовуються в Європі і Північній Америці, наявність корпоративного секретаря в структурі компанії значно підвищує рівень комунікацій, робить більш ефективною всю систему корпоративного управління. Чим прозоріше і зрозуміліше компанія, тим більше довіри вона викликає у інвесторів. Саме тому оволодіння як українськими, так і зарубіжними корпоративними технологіями важливе не тільки для корпоративного секретаря, а й для компанії в цілому.

Цього року Форум зібрав більше 140 учасників, серед яких керівники, члени правлінь, наглядових рад, практикуючі юристи в сфері корпоративного права, корпоративні секретарі та особи, які виконують їх функції, спеціалісти консалтингових і аудиторських фірм, які працюють в сфері корпоративного управління.

«Вже традиційно Форум корпоративних секретарів стає одним з найбільших майданчиків для обговорення нормативних новацій, кращої практики, передового досвіду українських та зарубіжних колег у сфері корпоративного права та управління», - наголосив голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв, відкриваючи Форум.

З вітальним словом до учасників Форуму також звернулася керівник діяльності IFC в Україні Олена Волошина, наголосивши на важливості запровадження найновіших міжнародних практик корпоративного управління в Україні для підвищення інвестиційної привабливості українських компаній на міжнародному ринку. Вона відмітила, що популярність Форуму з кожним роком зростає: «Зараз стало модним мати «правильне» корпоративне управління, а для цього потрібен «правильний» корпоративний секретар».


Характеризували роль держави та її структур у системі корпоративного управління голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України Тимур Хромаєв, заступник Голови Фонду державного майна України Юрій Нікітін та директор Департаменту управління державною власністю Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олена Дьяченко. За їх визначенням держава у корпоративних відносинах виступає, як регулятор, акціонер, арбітр та «директор з розвитку». Тимур Хромаєв підкреслив, що в першу чергу повинна бути створена відповідна інфраструктура, яка включатиме весь спектр фінансових інструментів, а вже тільки на її основі в Україні повним ходом зможе розвиватися ринок капіталу та цінних паперів, який сформує запит на належне корпоративне управління. Отже, робота регулятора у цій сфері – більше орієнтована на перспективу. Олена Дьяченко відмітила, що держава не повинна утримувати й надалі у своїй власності більшість підприємств. Є галузі, в яких приватна власність є більш ефективною, тому прийнято рішення, що з 1500 діючих підприємств державної власності більшість буде приватизовано. Юрій Нікітін поділився думкою про те, що без належного корпоративного управління підготувати підприємство до приватизації складно.

Жваву дискусію викликало питання впровадження та відбору незалежних директорів до складу наглядових рад підприємств державної власності.

  «Є фрагментарність у цьому процесі. Ми говоримо про те, щоб дати усю повноту влади незалежним директорам. Ніби правильно. Але в нас немає моделі страхування відповідальності директорів, немає системи їх дискваліфікації. Питання матеріальної відповідальності посадових осіб, начебто вирішено через систему «похідного позову», але на практиці суди розглядають буквально 2-3 справи, жодної не доведено до логічного завершення. Головна ж проблема – у відсутності інституції, яка б ці механізми застосовувала, навіть якщо б вони існували. Така ситуація викликає певну стурбованість», - зазначив Олександр Окунєв, керівник ПАКУ.

Що ж до процедури відбору директорів до складу наглядових рад, то у цьому процесі може допомогти проект ПАКУ «Національний реєстр корпоративних директорів», зазначив голова наглядової ради НДУ Ігор Мітюков, який виступив модератором другої сесії Форуму. Ця сесія була присвячена інноваціям у сфері корпоративного управління, зокрема концепту GRC (Governance-Risk-Compliance), які визначають розвиток корпоративного управління у світі.
 

Саймон Осборн, головний виконавчий директор Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів ICSA, наголосив на тому, що одним з вимірів майбутнього корпоративного управління є надання можливості вибору для всіх. Однієї нормативно-правової бази корпоративного управління ніколи не буде достатньо для надання «можливостей вибору для всіх». Її найбільш очевидним недоліком є те, що в даний час вона застосовується тільки для лістингових компаній. Другий недолік полягає в тому, що її виконання роль забезпечують акціонери, а вони несуть відповідальність тільки перед власними стейкхолдерами, а не перед суспільством в цілому. Крім того, пан Осборн відмітив, що Український інститут корпоративного управління став офіційним екзаменаційним центром ICSA: The Governance Institute в Україні

Оляна Гордієнко, директор з управління ЄБРР, зупинилася на запитанні, для кого працює корпоративний секретар, оскільки будучи членом журі конкурсу «Корпоративний секретар року», зіштовхнулася з тим, що самі корпоративні секретарі не завжди правильно усвідомлюють свою функцію та головне завдання. «Корпоративний секретар повинен працювати на користь компанії, забезпечувати integrity та ведення діалогу між усіма зацікавленими сторонами, а також сприяти та стежити за виконанням спільно прийнятих рішень» - зазначила пані Гордієнко. Представники українського бізнесу Олексій Поволоцький, керівник Департаменту з корпоративного управління / Корпоративний секретар ДТЕК, та Володимир Ігонін, радник ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», спробували провести паралелі і відповісти на питання, чи встигає українська практика за світовими процесами. Олексій Поволоцький відповів на запитання, як саме функції compliance та корпоративне управління в компанії можуть перетинатися та успішно доповнювати одна одну.


 

Елісон Діллон Кібірідж, експерт з питань корпоративного управління IFC та ICSA, акцентувала увагу на гендерному балансі та його впливі на ефективність компанії; дала практичні поради жінкам щодо подолання гендерних проблем у роботі. Широко обговорювалося питання, як корпоративний секретар може допомогти компанії стати кращою, та які нові сфери відповідальності корпоративного секретаря актуалізуються та вимагаються сучасною практикою корпоративного управління. «Корпоративним секретарем повинна бути високо-моральна і принципова людина, яка звертає увагу на деталі, заслуговує на довіру і не боїться висловлювати свою думку», – поділився своєю думкою Кен Раштон, член ICSA, член комітету дипломованих директорів Британського Інституту директорів.

На завершення дискусій були оприлюднені результати щорічного спільного дослідження рівня корпоративного управління провідних банків та компаній реального сектору, яке вже другий рік проводять ПАКУ та агентство IBI-Rating. За найкращу публічну практику корпоративного управління в банківському секторі переможцем 2016 року визнано АТ «Райффайзен Банк Аваль»,  а серед  компаній реального сектору – ПАТ «Укртелеком». 

Кульмінацією Форуму стала яскрава урочиста церемонія оголошення результатів і нагородження переможців конкурсу «Корпоративний секретар 2016 року» за особисті професійні досягнення в сфері корпоративного управління в Україні.

Переможцем Конкурсу журі визначило Альону Агеєнко, начальника відділу корпоративного управління ПАТ «Судноплавна компанія «Укррічфлот».

Лауреатами конкурсу стали Людмила Михайлова, корпоративний секретар ПАТ «РІТЕЙЛ ГРУП», та Анастасія Андрєєва, менеджер Департаменту з корпоративного управління ДТЕК.

Номінація «Відданість професії» дісталася Ірині Вареці, заступнику начальника управління корпоративних прав ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», а Роман Кузюк, директор Департаменту корпоративного управління ТОВ «Нова Пошта», отримав номінацію «Популяризація професії». Номінацію «Прагнення до саморозвитку» вручили Оксані Сівашенко, заступнику начальника управління - начальнику сектору корпоративних відносин управління майна та корпоративних відносин ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Вже другий рік поспіль ПАКУ присуджує спеціальний приз «За значний внесок у розвиток професії». Його переможця – компанію, що має визначні досягнення, прориви у сфері корпоративного управління – визначає Голова Правління ПАКУ. Цього року приз отримала Група компаній «Нова Пошта» за успіхи у створенні наглядової ради в приватній компанії в Україні та введення до її складу незалежних директорів. Приз отримав співзасновник компанії В’ячеслав Клімов.

ДЕТАЛЬНИЙ ФОТОЗВІТ

Офіційний юридичний партнер: ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»
Офіційний енергетичний партнер: енергетична компанія «ДТЕК»
Партнери: компанія «ЕМКОН», компанія «ДМ», ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин» («Кредмаш»)
Спонсор коктейльного вечора: Торгова марка Jack Daniel's
Event-провайдер: компанія Event Envoy.
За підтримки: НКЦПФРУ, ФДМУ, НДУ, УАІБ, ПАРД, АУФТ, АПКБУ, ЛСОУ, компанія «IBI-рейтинг». 
Генеральний ТВ партнер: канал «Перший діловий». Генеральний інформаційний партнер: РБК-Україна. Головний новинний медіа партнер: ІА «Інтерфакс-Україна». Юридичний медіа партнер: Юридична газета. Медіа партнер: finpost.com.ua. Інформаційний партнер: Stockworld.com.ua 

 

Дані про учасника

П.І.Б.
Посада

Контактні дані

Робочий телефон
Контактний телефон
E-mail
Повна назва компанії (організації)
Скорочена назва компанії (організації)
Поштова адреса компанії (організації)
Телефон організації з кодом міста
Контактна особа (ПІБ, посада, телефон)
Виставити рахунок? Так Ні
Вислати договір на навчання? Так Ні

Примітки

Якщо у Вас залишились питання, зателефонуйте  за номером 044 228 87 59  або напишіть на email: info@cgpa.com.ua з поміткою «запитання». Будемо раді Вам допомогти!