Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

22 ГРУДНЯ 2015
Cемінар «Значні правочини та правочини із заінтересованістю: порядок вчинення, погодження та оформлення. Конфліктні ситуації»

Загальновідомо, що господарський договір гарантує його сторонам надійний захист лише за умови високої якості роботи їх керівників та юристів під час його укладення. Важливою складовою такої роботи є перевірка повноважень осіб (органів), що діють від імені сторін, а також виконання ними усіх обмежень, погоджень та процедур, передбачених законом та статутними документами кожної сторони договору. Помилки та недбалість у цих питаннях все частіше обертаються тривалою та безрезультатною судовою тяганиною, змарнованими відносинами з партнерами, а іноді – і багатомільйонними втратами.   

Особливу актуальність теми саме наразі зумовлюють дві обставини:

1.     економічна криза, що призводить до масового невиконання договірних зобов’язань навіть надійними партнерами, 

2.     повномасштабне набуття чинності Закону «Про акціонерні товариства», який вперше передбачає обов’язкове дотримання особливих процедур при вчиненні АТ значних правочинів та правочинів із заінтересованістю. Отже, всі АТ не можуть обійтися без розробки та фіксації у власних внутрішніх нормативних документах (статутах та положеннях) правил вчинення таких правочинів. Більше того, ВСІ КОМПАНІЇ, що є діловими партнерами АТ, мають їх знати та вимагати неухильного дотримання, щоб забезпечити дійсність власних угод 

Якими є нові вимоги? Кого ці вимоги стосуються? Як їх дотриматися? Якими є наслідки недотримання вимог Закону? Ці, та багато інших питань, пов’язаних зі змінами у договірній роботі в АТ, наразі турбують наших клієнтів.

Професійна асоціація корпоративного управління пропонує всім достеменно розібратися з вимогами нового корпоративного законодавства, отримати детальні консультації та поради, сформовані на основі першого досвіду правозастосування, розробити проект власних нормативних документів, відвідавши  цей семінар.  

  Семінар розрахований на: 

  • керівників та юристів АТ, а також банків та інших компаній, що працюють з АТ
  • фахівців юридичних та консультаційних компаній
  • корпоративних секретарів АТ
  • приватних адвокатів
  • всіх, хто займається договірною роботою 

Програма семінару передбачає:

  • презентації щодо вимог чинного законодавства, їх тлумачення, поради щодо їх застосування; 
  • практичні вправи з розгляду затверджених деякими АТ Положень про порядок укладення значних правочинів та правочинів із заінтересованістю, обговорення їх позитивних моментів та недоліків;
  • практичні вправи з розгляду проектів рішень ЗЗА з питань вчинення значних правочинів та обговорення їх побудови, формулювань тощо;
  • розгляд судової практики ВГСУ з вирішення договірних спорів щодо значних угод, компетенції органів управління АТ на їх укладення тощо.

Як завжди, ми надаємо усім, хто зареєструвався, як учасник семінару, можливість завчасно поставити власні питання, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на семінаріВсі побажання учасників будуть враховані

 Таким чином, учасники семінару отримають:

1.     Найповнішу інформацію щодо змін законодавства;

2.     Практичні поради щодо інтерпретації та практичного застосування нових норм права;

3.     Можливість обмінятися з колегами досвідом участі у корпоративних спорах;

4.     Погляд відомого в Україні фахівця на спірні питання;

5.     Пакет матеріалів, що включає, зокрема, тексти Положень АТ про порядок укладання значних угод та угод із заінтересованістю, проектів рішень ЗЗА із зазначених питань, судові рішення тощо. 

Автором та викладачем програми є Окунєв Олександр Йосипович – голова правління Професійної асоціації корпоративного управління, член Експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР, автор численних публікацій з питань корпоративного права.   

Вартість участі:   2880 грн. 

При  реєстрації та оплаті до 09 грудня – 2400 грн. без ПДВ

Місце проведення: м. Київ, вул. Михайлівська, 12Б (метро «Майдан Незалежності»).  

З питаннями Ви можете звертатись Ірини Біляченко за  тел. – (044) 228-87-59 (прямий), e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.