Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

24 вересня 2019 р.
Закрита зустріч Членів ПАКУ. Практичні інструменти Бізнес-захисту. Піраміда безпеки як універсальний інструмент забезпечення безпеки бізнесу.

Відтепер кожного останнього вівторка місяця ми будемо проводити безкоштовні закриті зустрічі членів ПАКУ.
Метою даних заходів є обмін досвідом застосування норм корпоративного законодавства та суміжних сфер. Своїми порадами будуть ділитися члени нашої Асоціації, а також запрошені експерти.
Кожен з членів Асоціації може запропонувати свою тему для обговорення, а також свою тему виступу. 

На шосту закриту зустрічі Членів ПАКУ, яка пройде 24 вересня, ми запросили Сергія Погребного, голову правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки, партнера Sayenko Kharenko, члена Американського товариства промислової безпеки (ASIS International), Асоціації правників України та Американської торгівельної палати в Україні.

Основні теми:

  • Безпека-природна потреба людини і організації.
  • Корпоративна безпека. Визначення. Її відмінність від служби безпеки.
  • Піраміда безпеки. Базові елементи.
  • Структури і інструменти забезпечення безпеки власників, менеджменту і бізнесу. Форензік, Корпоративна розвідка, Облавабот, Платформа аналізу загроз Т-19, SK security, і багато іншого. Презентація та практичні кейси. 

Будь-який учасник має право додати питання по темі, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на зустрічі. Просимо надіслати питання на Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua до 23 вересня 2019.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією