Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

24 ЛЮТОГО 2015
«ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ: практичні поради, судова практика»

Відповідаючи на численні запити власних членів, Професійна асоціація корпоративного управління презентує Вашій увазі семінар, присвячений питанням підготовки та проведення загальних зборів акціонерів (ЗЗА) з врахуванням положень Закону України «Про акціонерні товариства» та інших нормативних документів чинного корпоративного законодавства.

Програму семінару розраховано на:

  • Керівників (осіб, що працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств) та кандидатів на зазначені посади;
  • Юристів, що практикують у сфері корпоративного права;
  • Корпоративних секретарів АТ та осіб, що виконують їх функції;
  • Спеціалістів консультаційних та аудиторських фірм, які працюють над питаннями корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу;
  • Акціонерів (в тому числі – посадових осіб банків, інвестиційних компаній, інших учасників фондового ринку).

Учасники семінару не лише вислухають практичні поради фахівця, а й матимуть можливість обговорити спірні моменти методом «мозкового штурму», обмінятися досвідом з усіма учасниками семінару, а також, отримають унікальний пакет роздаткових матеріалів, що включає презентації лектора та систематизовані судові рішення у справах щодо визнання рішень ЗЗА недійсними.

Увага! Семінар не передбачає розгляду питань діяльності інших органів управління АТ. Ми пропонуємо взяти участь також у семінарі «Діяльність органів управління та захист прав акціонерів», який відбудеться наступного дня!

Місце проведення: Професійна асоціація корпоративного управління, м. Київ, вул. Михайлівська, 12 Б

Вартість участі у семінарі: 1980 грн. без ПДВ (при реєстрації та оплаті до 10 лютого 2015 р. – 1580 грн. без ПДВ)

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: info@cgpa.com.ua