Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

04 лютого 2020
Відкрита зустріч членів ПАКУ. Хто ви “good corporate secretaries”? Де вас знайти?

Хто такий «хороший» корпоративний секретар? Як це визначити і як такого знайти? Яка роль корпоративного секретаря в сучасній компанії? Чи може корпоративний секретар виступати changemaker-ом (лідером змін) в компанії, беручи до уваги усі зміни в корпоративному управлінні в Україні та світі?

Які нові виклики стоять перед компаніями і як корпоративний секретар може допомогти компанії бути в центрі подій та іти в ногу з часом?

Що впливає та сприяє кваліфікації та розвитку компетенцій корпоративного секретаря? Як часто слід підвищувати кваліфікацію і чи концепція life-long learning стосується корпоративного секретаря?

На ці та інші питання спробуємо знайти відповіді на нашій відкритій зустрічі 4 лютого 2020 . Відповідатимуть на наші з вами запитання та коментуватимуть свої відповіді кращі представники професії в Україні.

Початок року – це завжди плани на майбутнє та пошук нових ідей та відповідей на поставлені виклики наприкінці минулого року. Давайте разом спробуємо знайти відповідь на запитання, чи є корпоративний секретар changemaker-ом в компанії, а якщо ні, то як ним стати. 

СПІКЕРИ

  • Людмила Михайлова, корпоративний секретар АТ “Рітейл Груп”, лауреат конкурсу “Корпоративний секретар 2016 року”
  • Олексій Поволоцький, директор iз корпоративного управління, ризик-менеджменту та комплаєнс ДТЕК, лауреат конкурсу “Корпоративний секретар 2012 року”
  • Ігор Савкін, корпоративний секретар ПрАТ “Мультіплекс-Холдинг”, переможець конкурсу “Корпоративний секретар 2018 року” 
  • Наталія Гончарук, корпоративний секретар ПАТ “Національний депозитарій України”, фіналіст конкурсу “Корпоративний секретар 2018 року” 
  • Яна Мануілова, член Наглядової ради ПАТ “Укрнафта”
  • Юлія Федоренко*, корпоративний секретар АТ “Ощадбанк”,  переможець конкурсу “Корпоративний секретар 2015 року” 

Модератор дискусії – Олександр Окунєв,  голова Правління ПАКУ, провідний експерт з корпоративного управління.

УМОВИ УЧАСТІ

УВАГА! Участь у заході безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації та підтвердження від організаторів! Кількість місць обмежена. Організатори залишають за собою право відмовити у реєстрації. Час реєстрації –  до 15.00,  04 лютого 2020 р.

Час проведення: 18.30-20.30

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 23, 2 поверх

ВЗЯТИ УЧАСТЬ

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

тел. 044-228-87-59

e–mail: info@cgpa.com.ua