Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

07 червня 2019
VІ Міжнародний форум корпоративних секретарів
Олександр Окунєв - голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001рр.), Міжнародного інституту бізнесу (2001-2012рр.) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Молдови, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Член Ради Національного реєстру корпоративних директорів. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, Київ, 1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор та укладач посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор більше 100 публікацій з корпоративного права та управління.
Олена Волошина. Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні.  Координуючи діяльність IFC в Україні, відповідає за залучення інвестицій та здійснює нагляд за вже існуючими інвестиційними проектами. Активно залучена до роботи консультативних проектів, що їх IFC впроваджує в Україні. До свого призначення в грудні 1996 року, займала посаду заступника керівника, а пізніше - керівника консультативного проекту IFC «Мала приватизація в Україні» (1994-1996 р.р.), направляючи діяльність консультантів з малої приватизації в 18 містах України, а також координуючи зв'язки IFC з урядом України на всіх рівнях.

Максим Лібанов. Член Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку України. К.ю.н., спеціаліст з корпоративного управління, цінних паперів, депозитарної системи, інвестиційних та пенсійних фондів. Досвід роботи - 15 років.
Закінчив Київський національний університет ім. Т.Шевченка, магістр права; Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, магістр з фінансів.
Пройшов шлях від провідного спеціаліста відділу розвитку законодавства на ринку цінних паперів до Члена НКЦПФР

Володимир ІгонінАдвокат, партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», очолює практику корпоративного права/злиттів і поглинань. Він супроводжує комплексні трансакції за участю іноземних і українських клієнтів, що стосуються активів і компаній в Україні. Іншою сферою практики Володимира є корпоративне врядування та структурування бізнесу. Пан Ігонін володіє глибокою експертизою і спеціалізується, насамперед, у таких індустріях як агробізнес, телекомунікації, медіа і технології. Клієнтський портфель Володимира включає, зокрема, Arricano, LNZ Group, Mellanox Technologies, Modern Times Group, Seven Hills, Агро-Регіон, Астарта, Епіцентр, Інтелектуальні комунікації, Лекхім, Нікмас. Володимир приєднався до «Василь Кісіль і Партнери» у 2007 році.

Ганна Вронська. Суддя Верховного Суду, секретар судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Ганна Вронська у 2015-2016 роках посідала посади заступника Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції та в.о. Міністра екології та природних ресурсів. До початку роботи в уряді мала понад 15-ти річний досвід юридичної практики та була керуючим партнером юридичної фірми. Входила до числа 100 рекомендованих юристів в Україні за даними Довідника для іноземних клієнтів «Українські юридичні фірми», до числа 100 найкращих юристів України (за результатами дослідження «Юристи України 2010/2011. Вибір клієнта» та «Юристи України 2012/2013. Вибір клієнта»). У 2016 році Ганна Вронська відзначена серед 10 найбільш ефективних державних службовців за результатами дослідження “Юридичної газети” “Лідери ринку: юридичні компанії України 2016”

Ярослав Грегірчак. Заступник бізнес-омбудсмена Ради бізнес-омбудсмена. Юрист із 15-річним досвідом, пан Грегірчак спеціалізується у міжнародних корпоративних фінансах, способах забезпечення виконання зобов’язань, міжнародному арбітражі та адміністративному праві.

У Раді бізнес-омбудсмена Ярослав керує командою з 6 інспекторів. Він є автором 6 системних звітів Ради, присвячених проблемам і викликам із якістю середовища для ведення бізнесу в Україні: митниця, адміністрування податків; зловживання повноваженнями з боку правоохоронних органів; захист та контроль над конкуренцією; приєднання до електропостачання та боротьба з рейдерством.

У 2004-2010 роках обіймав керівні посади у міжнародних юридичних фірмах Chadbourne & Parke та Gide Loyrette Nouel. Володіє значним досвідом у сфері реформ комерційного права, який здобув у Світовому банку та Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID) як експерт у сфері забезпечення виконання зобов’язань в Україні і Азербайджані, а також у галузі публічних фінансів (в частині правового регулювання місцевого боргу і місцевих запозичень). Зокрема, протягом 2002-03 років Ярослав був частиною команди експертів Світового Банку, які підготували текст Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів і реєстрацію обтяжень». У 2016 році Ярослав став дійсним членом-кореспондентом Королівського Арбітражного Інституту (Лондон, Велика Британія).

Олексій Тарасенко. Член правління ПАТ «Національний депозитарій України». Кандидат економічних наук. Закінчив Харківський національний економічний університет (магістр) та Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». Працював на різних посадах в Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку та з 2011 року Член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Входив до складу наглядової ради ПАТ «Національний депозитарій України» та працював головою наглядової ради ПАТ «Фондова біржа «ПФТС». Очолював дисциплінарний комітет Української асоціації інвестиційного бізнесу та входив до складу ради ПАРД. До сфери інтересів входять депозитарна діяльність, корпоративне управління, інвестиційні та пенсійні фонди. 

Олег Журавльов.  Радник Голови Правління ПАКУ, Голова Наглядової ради ПрАТ «СК «Крона».  Має 15-річний досвід у сфері корпоративного управління, як в компаніях з державною часткою (АЕК  «Київенерго»), так і у великих приватних промислово-фінансових холдингах - група DCH (колишня група «Укрсиббанку») та «Донецьксталь». Має досвід не лише організації роботи Наглядових рад компаній, які входять до холдингів, а й сам входив до складу Наглядових рад як промислових компаній, так і фінансових установ. Крім того, виконував обов’язки корпоративного секретаря у ПАТ «Кредитпромбанк» протягом 3 років. На даний час здійснює активну консалтингову діяльність у якості незалежного експерта з питань корпоративного управління. Є членом ПАКУ з 2010 року. У 2013 році став переможцем конкурсу «Корпоративний секретар року». У 2015-2017 роках двічі обирався членом Правління ПАКУ.

Борис Джанджалія (Boris Janjalia) (Грузія). Провідний фахівець з питань корпоративного управління, IFC Environment, Social and Governance. Працює з IFC з 2007 року, консультуючи банки та компанії в Європі та Центральній Азії та Африці щодо корпоративного управління, а також допомагаючи їм у просуванні, регулюванні та впровадженні практики корпоративного управління. До приходу в IFC Борис працював начальником юридичного департаменту Служби фінансового моніторингу Національного банку Грузії.

Борис отримав ступінь Магістра з міжнародного комерційного права в Університеті Абердіна та вищу юридичну освіту Тбіліського державного університету. Він також має міжнародний сертифікат з управління ризиками Інституту управління ризиками і завершив навчальний курс з питань управління в управлінні сімейними компаніями в Kellogg School of Management, Північно-Західного Університету.

Олексій Волинець. Провідний фахівець з питань корпоративного управління, IFC Environment, Social and Governance, що входить до Групи Світового банку. Він працює в глобальній штаб-квартирі програми корпоративного управління IFC у Вашингтоні, а також спеціалізується на розробці та впровадженні продуктів і програм з розвитку потенціалу. Зокрема, він керує тематичними програмами «Управління диспутами у сфері корпоративного управління», «Управління малими та середніми підприємствами» та «Медіапрограма корпоративного управління» (навчання журналістів для належного розуміння та розкриття питань корпоративного управління). На цій посаді він координує розробку навчальних програм, матеріалів та публікацій і тісно співпрацює з регіональними програмами IFC з корпоративного управління, спрямованими на їх локальне впровадження та адаптацію.

Олексій має диплом з електромеханічної інженерії Санкт-Петербурзького гірничого університету (Росія) і диплом з менеджменту медіа в Університеті Міссурі-Колумбія (США). Він також пройшов підготовку та тренування як тренер дорослих в Центрі ефективного вирішення спорів у Лондоні, Великобританія.

Вадим Колесніков. Психолог, бізнес-консультант, ведучий ТВ- та радіопрограм. Автор психологічних та бізнес-тренінгів з особистісного розвитку, креативності та стресостійкості. Консультант у сфері медійного просування бренду. Автор ТВ-форматів.

 

Наталія Гончарук. Корпоративний секретар ПАТ «Національний депозитарій України. Спеціаліст з корпоративного управління, цінних паперів, депозитарної діяльності. Закінчила Київський національний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «правознавство». Досвід роботи – 10 років. Приймає активну участь в розвитку корпоративного управління в Україні, займається питаннями розробки законодавчої бази та впровадження проектів з корпоративного управління.

Тетяна Громова.  Корпоративний секретар АТ КБ «ПРИВАТБАНК». Має понад 10 років досвіду у сфері корпоративного права та правового супроводу транскордонних проектів.  З 2008 року працювала у київських офісах провідних міжнародних юридичних компаній, де спеціалізувалася на наданні послуг з різних напрямів українського та міжнародного права, структурування бізнесу, захисту інвестицій, міжнародного податкового планування, реструктуризації активів, а також оптимізації бізнес-процесів, де представляла інтереси великих міжнародних корпорацій, інвесторів з країн СНД та далекого зарубіжжя.  Також пані Громова консультувала національні компанії та міжнародні корпорації, які працюють в Україні, з питань злиттів і поглинань, придбання девелоперських та інших бізнес-проектів, а також торгового і проектного фінансування в таких сферах як енергетика, нафта і газ, рітейл, банківський, фармацевтичний, сільськогосподарський і страховий сектори.  Здобула значний досвід у сфері корпоративного управління під час роботи на посаді заступника директора з правових питань паливно-промислової групи «Континіум» (WOG), а також у НАК «Нафтогаз України».  Випускниця Львівського національного університету імені Івана Франка, є членом низки професійних українських та міжнародних бізнес-асоціацій. 

Тетяна Музика. Начальник департаменту корпоративного управління і комунікацій, корпоративний секретар ПрАТ «Українська гірничо-металургійна компанія». У Тетяни понад 15 років досвіду роботи в сфері корпоративного управління.  7 років обіймає посаду керівника Департаменту корпоративного управління та комунікацій Групи УГМК. Також є Корпоративним секретарем і керівником компанії з корпоративного консалтингу всередині Групи.  Професійний досвід і основні компетенції: корпоративне управління, супровід корпоративних угод по злиттю і поглинанню, управління активами і нерухомістю, консультування з корпоративних питань і корпоративних фінансів, залучення інвестицій, проектний менеджмент, корпоративні комунікації та реклама.  Здобула освіту в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна на економічному факультеті за спеціалізацією «фінанси і кредит».

Денис Перцев. Головний юрисконсульт Департаменту з корпоративного управління ТОВ «ДТЕК». Закінчив Національний університет Державної податкової служби України, Досвід работи - 7 років. 
Був головним юрисконсультом Юридичного департаменту ПАТ «БАНК КІПРУ»; корпоративним секретарем Юридичного управління ПАТ «БАНК «ЮНІСОН» (секретар Правління Банку, Спостережної ради Банку, Загальних зборів акціонерів Банку, Кредитного комітету Банку, КУАП, Тендерного комітету Банку); головним юрисконсультом Відділу претензійно-позовної роботи Юридичного управління ПАТ «АЛЬФА-БАНК» / ПАТ «УКРСОЦБАНК».

Ігор Савкін. Член Наглядової ради/Корпоративний секретар ПрАТ «Мультіплекс-Холдинг». Закінчив Запорізький державний університет. У 2005-2006 роках працював помічником Міністра фінансів України. Починаючи з кінця 2006 року працював на посадах  корпоративного секретаря, члена Наглядової ради, в компаніях АТ «Нерухомість столиці» і АТ «Мультиплекс-Холдинг». У 2007-2009 роках входив до ініціативної групи по створенню першої спільноти професіоналів в сфері корпоративного управління - ПАКУ. З 2009 по 2014 був членом Правління ПАКУ.