Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

07 ГРУДНЯ 2015
Вебінар «Українська практика корпоративного управління»

Професійна асоціація корпоративного управління продовжує серію вебінарів, темами яких є актуальні питання діяльності акціонерних товариств, практика їх вирішення в Україні.

Пропонуємо Вам взяти участь у другому вебінарі «Українська практика корпоративного управління», який відбудеться 07 грудня 2015 року з 15.00 до 17.00.

Програма вебінару: 

  1. Нове в корпоративному законодавстві України – головне. Проблематика незалежних директорів в Україні.
  2. Офіційні роз’яснення щодо застосування нового законодавства та інша діяльність ПАКУ в сфері законотворчості.

Цільова аудиторія:

  • Юристи, практикуючі у сфері корпоративного права
  • Керівники (особи, які працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств)
  • Корпоративні секретарі акціонерних товариств
  • Фахівці консультаційних та аудиторських фірм, що працюють над питаннями корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу
  • Акціонери (у тому числі – посадові особи банків, інвестиційних компаній, торговців ЦП тощо)

Спікери вебінару

Олександр Окунєв, голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління, відомий в Україні фахівець у галузі корпоративного права. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001), МІБ (2001-2012) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Серед клієнтів – ФДМУ, НКЦПФР, ТОВ «МЕТІНВЕСТ – ХОЛДИНГ», АТ «СМАРТ-ХОЛДИНГ», ТОВ «ДТЕК», АТ «ХАМКОРБАНК» (Узбекистан), АТ «КАЗМУНАЙГАЗ-РД» (Казахстан), «Українська універсальна біржа» та ін. Член Консультаційно-експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор-укладач Посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (видання МІБ та CIPE, 2012), автор більше 60 публікацій з корпоративного права та управління.

Євген Петрик, директор компанії «ЕМКОН», член Правління Професійної асоціації корпоративного управління. До 2005 року працював в сфері інформаційних технологій. З травня 2005 по липень 2009 року очолював Державну установу «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» (ДУ АРІФРУ). У липні 2009 року Євген Петрик спільно з Оленою Ступак заснував компанію «Емкон», що спеціалізується на консалтингу в сфері корпоративного управління та розкриття інформації. Євген є членом Правління Професійної асоціації корпоративного управління, очолює Українську професійну асоціацію по захисту інвесторів, кредиторів і страхувальників, входить до складу Громадських рад при НКЦПФР і при Міністерстві юстиції України.

Зареєструватися для участі у вебінарі можна по e-mail: irina.bilyachenko@cgpa.com.ua, або заповнивши форму на сайті.

Участь у вебінарі безкоштовна! Кількість місць обмежена.