Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

09 ВЕРЕСНЯ 2016
Вебінар «Пакет інформаційного забезпечення фахівця корпоративного управління»

Ми живемо в «еру інформації». Зараз як ніколи правдива фраза «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Кожен день приносить нам масу новин і змін, і, найчастіше, просто не вистачає часу ознайомиться з усіма і виділити головне. А не інформованість, зокрема фахівця корпоративного управління, може призвести до серйозних помилок в роботі.

Уже півроку виходить наш новий інформаційний продукт – Пакет інформаційного забезпечення спеціаліста корпоративного управління. Він користується значним попитом серед спеціалістів фахівців. Кожного місяця* після отримання нашого традиційного бюлетеня по електронній пошті наші передплатники беруть участь у півторагодинному вебінарі, на якому Олександр Окунєв та інші наші фахівці в режимі реального часу проводять огляд, роблять акценти на найцікавішому та дають свої коментарі до:

  • текстів нових нормативних документів у сфері корпоративного управління;
  • найцікавіших статей вітчизняних та зарубіжних фахових видань, матеріалів з мережі Інтернет;
  • опублікованих судових рішень з корпоративних спорів та іншої корисної інформації.

Спеціальною додатковою послугою для передплатників Пакету стала можливість проведення індивідуальної консультації з головою Правління ПАКУ Олександром Окунєвим.

Для тих, хто хоче дізнатися більше про Пакет інформаційного забезпечення спеціаліста корпоративного управління, подивитися, як виглядає електронний бюлетень, почути останні новини в сфері корпоративного управління, а також протестувати можливість взяти участь у вебінарі, запрошуємо зареєструватися на безкоштовний вебінар.

Дата проведення – 09 вересня 2016 р.

Вартість – безкоштовно.

Попередня реєстрація обов’язкова. Час реєстрації –  до 15.00,  8 вересня 2016р.

Після реєстрації Вам прийде підтвердження реєстрації, а в день вебінару  – посилання на вебінарну кімнату та інструкція щодо підключення.

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: info@cgpa.com.ua.

* Окрім відпускних січня і серпня