Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

12 ЛИПНЯ 2017
Семінар «Найновіші зміни до корпоративного законодавства, що відбулися у 2017р., та їх вплив на діяльність акціонерного товариства»

Як Вам відомо, з 4 червня 2017 року набув чинності довгоочікуваний фахівцями Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» від 23 березня 2017 року № 1983-VIII  (так званий «Закон про Squeeze out»), який відкриває, по суті, нову еру у корпоративних відносинах. Вже сьогодні акціонер (група акціонерів), що набули права власності на певну кількість акцій, з одного боку, мають право примусово «витіснити» решту акціонерів, з іншого боку – зобов’язані придбати в таких акціонерів на їх вимогу акції за ринковою вартістю. Ми прогнозуємо, що застосування цього Закону призведе до вирішення проблеми «сплячих» акціонерів, надасть контролюючим акціонерам більш ефективно використовувати кошти товариств, більш активно залучати інвестиції, а дрібним акціонерам – нарешті достойно вийти з товариств, отримавши гідну вартість належних їм акцій. Але корпоративні процедури, передбачені Законом про Squeeze out, є для України новими, до їх застосування треба серйозно підготуватися. 

Мета семінару: достеменно розібратися з останніми змінами в корпоративному законодавстві.

Основні питання для обговорення:

 • Процедури Squeeze out та Sell out: визначення та загальний порядок дій
 • Процедури Squeeze out та Sell out: деякі особливості правозастосування
 • Новели Закону, що НЕ стосуються процедури Squeeze out
 • Новели Закону, що стосуються розкриття акціонерними товариствами інформації 

СКАЧАТИ ПРОГРАМУ

Семінар розраховано на досвідчених фахівців у сфері корпоративних відносин та їх правового регулювання. Повністю оновлена програма передбачає динамічну сесію, присвячену новелам у чинному законодавстві України.
Учасникам семінару завчасно буде надано програму заходу з переліком законодавчих новел, які планується обговорювати; будь-який учасник матиме право додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на семінарі. Всі побажання учасників будуть враховані.

Учасники семінару отримають:

 1. Найповнішу структуровану інформацію у вигляді слайдових презентацій щодо найновіших змін у чинному корпоративному законодавстві України за 2017 рік і вже набули чинності. 
 2. Практичні поради щодо досвіду інтерпретації та практичного застосування нових норм права.
 3. Можливість обмінятися з колегами досвідом.

Програму розраховано на:

 • Юристів, що практикують у сфері корпоративного права
 • Керівників (осіб, що працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств) та кандидатів на зазначені посади
 • Корпоративних секретарів акціонерних товариств
 • Спеціалістів консультаційних та аудиторських фірм, які працюють над питаннями корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу
 • Акціонерів (в тому числі – посадових осіб банків, інвестиційних компаній, торгівців ЦП тощо)

Доповідачі:

Окунєв Олександр Йосипович – голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління

 

 

 

Лібанов Максим Олександрович – директор Департаменту стратегії розвитку фондового ринку Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

 

 

 

 

Місце проведення: Професійна асоціація корпоративного управління, м. Київ, вул. Михайлівська, 12 Б

Вартість участі: 3460 грн.  За умови оплати до 04 липня – 2880 грн. без ПДВ.

З питаннями звертайтеся до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52,e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua