Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

19 ЛИСТОПАДА 2015
Семінар «Найновіші зміни до корпоративного законодавства, що відбулися у 2015р., та їх вплив на діяльність акціонерного товариства»

Корпоративна реформа в Україні триває, поточний рік «дарує» фахівцям корпоративного права та управління все нові й нові законодавчі новелли. Набуття чинності новими законами призведе до необхідності всіх акціонерних товариств на чергових загальних зборах акціонерів змінити власні статути та більшість положень про органи управління. До таких складних корпоративних процедур важливо підготуватися завчасно.

Мета семінару: достеменно розібратися з останніми змінами в корпоративному законодавстві.

Семінар розраховано на досвідчених фахівців у сфері корпоративних відносин та їх правового регулювання. Повністю оновлена програма передбачає динамічну сесію, присвячену новелам у чинному законодавстві України, які були прийняті у 2015 р., зокрема, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів» (від 07.04.2015 № 289-VIII).
Учасникам семінару завчасно буде надано програму заходу з переліком законодавчих новел, які планується обговорювати; будь-який учасник матиме право додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на семінарі. Всі побажання учасників будуть враховані.

Учасники семінару отримають:

  1. Найповнішу структуровану інформацію у вигляді слайдових презентацій, що містять більше 80 слайдів щодо найновіших змін у чинному корпоративному законодавстві України за 2015 рік і які набудуть чинності у 2016 році.
  2. Практичні поради щодо досвіду інтерпретації та практичного застосування нових норм права.
  3. Можливість обмінятися з колегами досвідом.

Програму розраховано на:

  • Юристів, що практикують у сфері корпоративного права
  • Керівників (осіб, що працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств) та кандидатів на зазначені посади
  • Корпоративних секретарів акціонерних товариств
  • Спеціалістів консультаційних та аудиторських фірм, які працюють над питаннями корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу
  • Акціонерів (в тому числі – посадових осіб банків, інвестиційних компаній, торгівців ЦП тощо)

Місце проведення: Професійна асоціація корпоративного управління, м. Київ, вул. Михайлівська, 12 Б

Вартість участі: 2380 грн. При реєстрації та оплаті до 05 листопада – 1980 грн. без ПДВ.

З питаннями звертайтеся до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52,e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua