Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

15 червня 2018
Відкрита зустріч «Міжнародні кваліфікації з корпоративного управління: можливості для українських спеціалістів»

 

В рамках V Міжнародного форуму корпоративних секретарів 15 червня 2018 року відбудеться відкрита зустріч з керівництвом Британського інституту корпоративного управління – ICSA: The Governance Institute.

Захід буде присвячено можливостям розвитку і вдосконалення українських спеціалістів з корпоративного управління.  Презентацію Британського інституту корпоративного управління та його кваліфікацій в Україні проведуть перші особи ICSA, а саме: Головний виконавчий директор Саймон Осборн та Керівник Департаменту інформаційної служби Тереза Мінні.

Кваліфікації ICSA українські спеціалісти вже можуть отримувати не виїжджаючи з України. Зустріч з керівництвом інституту дасть можливість учасникам отримати інформацію та відповіді на запитання з перших вуст. Робоча мова зустрічі англійська (без перекладу).

Програма заходу

10:00-10:15 Реєстрація

10:15-10:30 Саймон Осборн, ICSA Chief Executive. Вступне слово.

10:30-11:15 Тереза Мінні, Head of Outreach, ICSA: The Governance Institute “Qualifications & Membership Update” (Кваліфікації і членство: що це і для кого)

11:15-12:00 Саймон Осборн, ICSA Chief Executive “ICSA: The Governance Institute – Who We Are & What We Do” Success stories of ICSA Graduates. (Британський інститут корпоративного управління: хто ми і що ми робимо. Історії успіху випускників інституту).

12:00-12:30 Сесія питань та відповідей.

Спікери:

Саймон Осборн. Головний виконавчий директор Британського інституту дипломованих корпоративних секретарів та адміністраторів (ICSA).Співголова департаменту з оцінки рад директорів ICSA. Працюючи в Лондоні, він керує діяльністю ICSA в Великобританії, Республіці Ірландія та асоційованих територіях (регіон UKRIAT). Є дійсним членом ICSA і має більше 40 років галузевого досвіду роботи. Почав працювати в ICSA в 2003 в якості Голови департаменту з оцінки СД в ICSA. У 2005, він став Головою Форуму корпоративних секретарів ICSA. Генеральним директором він був призначений в 2011 році. До ICSA, протягом 10 років працював в Railtrack Group PLC, спочатку як Корпоративний секретар і генеральний юрисконсульт Групи, а пізніше як Директор юридичного департаменту Групи. До цього працював Директором юридичного департаменту в Правлінні британських залізниць. Є членом Міжнародної мережі фахівців з корпоративного управління (ICGN) і працює в складі її Комітету з питань внутрішніх нормативних актів і процедур. Крім того, він служить невиконавчим директором в Crown Business Communications Ltd і в MNN Holdings Ltd. Він також є заступником Голови Фонду допомоги співробітникам британських залізниць. Отримав кваліфікацію адвоката-соліситора Верховних судів Англії та Уельсу в 1973.

 

Тереза Мінні. Керівник Департаменту інформаційної служби 

 

 

 

Місце проведення: Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil, вул. Братська, 17-19, конференц-зала №6.

Участь у заході безкоштовна.  Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обов’язкова.