Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

5 квітня 2019
Семінар «Кардинальні зміни порядку розкриття інформації акціонерними товариствами з 01 січня 2019 року»

Загальновідомо, що з 1 січня 2019 року набули чинності зміни в Законі «Про акціонерні товариства», згідно з якими розкриття інформації відбуватиметься по новій процедурі. 15 лютого  НКЦПФР зареєструвала у Міністерстві юстиції нову редакцію Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, затвердженого рішенням НКЦПФР № 2826. Ринок з нетерпінням чекав набуття чинності цим документом, адже вже сьогодні розкривати особливу інформацію емітенти повинні відповідно до нових правил.

Втім, і це ще не все! Наприкінці 2018 року набули чинності зміни до Закону «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність», а також новий Закон «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність». Ці нормативні акти суттєво впливають на процеси формування звітності емітентами та розкриття ними інформації.

Абсолютно природнім є бажання фахівців корпоративного управління розібратися в усіх новелах, сформувати власне бачення реалізації нових вимог законодавства у власній компанії.

Відповідаючи на численні запити клієнтів, Український інститут корпоративного управління, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України  та Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку вирішили надати відповіді на найбільш складні та актуальні питання на нашому семінарі.

ПРОГРАМА

У семінарі візьмуть участь: 

 • Максим Лібанов, член НКЦПФР
 • Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ 
 • Ігор  Доброван, директор АРІФРУ
 • Олена Ступак, виконавчий директор компанії “Емкон”

Детальніше про спікерів

Семінар розраховано на досвідчених фахівців у сфері корпоративних відносин та їх правового регулювання. Учасникам семінару завчасно буде надано програму заходу з переліком законодавчих новел, які планується обговорювати; будь-який учасник матиме право додати до переліку інші питання, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на семінарі. Всі побажання учасників будуть враховані.

Учасники семінару отримають:

 1. Найповнішу структуровану інформацію щодо питань розкриття всіх видів інформації емітентами цінних паперів з 01.01.2019р.
 2. Можливість перевірити власне тлумачення спірних моментів нового законодавства з позицією члена НКЦПФР.
 3. Поради щодо досвіду інтерпретації та практичного застосування нових норм права від представника аудиторської фірми.
 4. Можливість обмінятися досвідом з відомими фахівцями та колегами.

Програму розраховано на:

 • Юристів, що практикують у сфері корпоративного права
 • Керівників (осіб, що працюють в правліннях, наглядових радах та ревізійних комісіях акціонерних товариств) та кандидатів на зазначені посади
 • Корпоративних секретарів акціонерних товариств
 • Фахівців консультаційних та аудиторських фірм, які працюють над питаннями корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу
 • Акціонерів (в тому числі – посадових осіб банків, інвестиційних компаній, торгівців ЦП тощо)

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська 12 б (метро «Майдан Незалежності»).

Вартість участі у семінарі: 3460 грн. без ПДВ. (при реєстрації та оплаті до 29 березня 2019 р. – 3200 грн. без ПДВ)

Для Членів ПАКУ – 2880 грн. без ПДВ

З будь-яких питань стосовно участі звертайтесь, будь ласка, до Ірини Біляченко за тел. (044) 228-87-59, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua