Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

21 КВІТНЯ 2016
Семінар для держслужбовців «Антикорупційний комплаєнс», м.Львів

Загальновідомо, що корупція, проникла в усі сфери життя, стала чи не головною причиною економічних і політичних потрясінь в сучасній Україні. Необхідність боротьби з цим ганебним явищем розуміється на всіх рівнях, багато політиків, бізнесменів і простих громадян декларують свою готовність проявляти «нульовий рівень терпимості» до хабарництва, «відкатів», підкупу чиновників тощо.

Обговорення антикорупційних заходів в Україні, як правило, зводиться до публічної сфери – деклараціях і моніторингу способу життя чиновників, прозорості державних тендерів, посилення кримінального законодавства, вдосконалення роботи правоохоронних органів тощо. При цьому механізми викорінення корупції в приватному бізнесі явно недооцінюються.

По-перше, більшість українців, що займаються бізнесом, не розуміють, які механізми антикорупційної боротьби існують в принципі, і як вони працюють в компаніях.

По-друге, дуже поширена думка, що успішно вести бізнес в Україні, не здійснюючи корупційних діянь неможливо. Далеко не всі розуміють, як «монетизувати» неухильне дотримання міжнародних антикорупційних стандартів, як воно може стати реальною альтернативою сумнівних «переваг» корупційної практики.

Розуміючи необхідність розвитку саме цієї складової антикорупційної діяльності, Професійна асоціація корпоративного управління за підтримки CIPE[1] та за регіональної підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації реалізує в Україні Проект «Зміцнення антикорупційного комплаєнс у бізнесі». Метою Проекту є надання середнім українським компаніям практичної допомоги у розробці та впровадженні антикорупційних програм.

На нашу думку, державні службовці повинні володіти даною проблематикою, розуміючи, які саме заходи зазвичай включаються в подібні програми, як вони працюють, а також, які конкретно вигоди можуть отримати компанії, що мають репутацію вільних від корупції. Запрошуємо відвідати наш семінар для держслужбовців «Антикорупційні ініціативи у сфері бізнесу: нове законодавство України та рекомендації щодо його застосування на основі міжнародного досвіду».

Семінар проходить за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Асоціації работодавців Львівської області.

Дата проведення: 21 квітня 2016

Час проведення: з 10-00 до 14-00

Місце проведення: Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 412

Участь у заході є безкоштовною. Попередня реєстрація обов’язкова. У зв’язку з обмеженою кількістю місць у залі організатори заходу залишають за собою право не підтвердити реєстрацію учасника.

З питаннями Ви можете звертатись до Ірини Біляченко – тел. (044) 22-88-759, 278-12-52, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua.

 

[1] Центр  міжнародного приватного підприємництва.