Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

19 ЛЮТОГО 2016
Семінар «Розкриття особливої та регулярної інформації»

Відповідаючи на численні запити клієнтів Український інститут корпоративного управління разом з компанією «Емкон», Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку України, вирішили дати відповіді на найбільш складні та актуальні питання на нашому практикумі..

Актуальність практикуму пов’язана з:

  • Рішенням НКЦФПР від 16.12.2014 №1713 «Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів» (набрало чинності з 01 березня 2015 року), згідно якого,  зокрема, уточнюється порядок спростування розкритої недостовірної інформації, встановлюється вимога щодо подання інформації до НКЦПФР виключно у вигляді електронних документів, встановлюється порядок розкриття інформації публічними акціонерними товариствами на сторінці в мережі Інтернет тощо;
  • Рішенням НКЦФПР від 01.09.2015  № 1348 «Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів» (набрало чинності з 31 грудня 2015 року).  Рішенням, зокрема, уточнюється порядок розкриття інформації нерезидентами, цінні папери яких розміщені та/або допущені до обігу на території України, міжнародними фінансовими організаціями, уточнюються питання припинення обов’язку розкриття інформації емітентами цінних паперів. Слід зауважити, що змінюється також термін подання річної регулярної інформації до НКЦПФР (на «не пізніше 30 квітня року»).

Програму семінару розраховано на:

  • Корпоративних секретарів АТ та осіб, що виконують їх функції;
  • Спеціалістів юридичних, планово-економічних та інших відділів компаній, що відповідають за розкриття інформації;
  • Спеціалістів консультаційних та аудиторських фірм, які працюють над питаннями корпоративного управління, або планують розпочати таку роботу;

Учасники можуть завчасно надіслати інші питання по темі заходу, які, на його думку, є проблемними та потребують обговорення на семінарі. Всі побажання учасників будуть враховані, а зазначені питання включені до програми.

Вартість участі у семінарі: 2380,00 грн. (при реєстрації та оплаті до 05 лютого  – 1980 грн.)
Членам Професійної асоціації корпоративного управління (ПАКУ)– 1980 грн. (за умови оплати членського внеску за 2016 рік).

За умови участі у двох семінарах «Найновіші зміни до корпоративного законодавства, що відбулися у 2015р., та їх вплив на діяльність акціонерного товариства» (18 лютого 2016р.) та «Розкриття особливої та регулярної інформації» (19 лютого 2016р.) вартість становитиме 3800 грн. при будь-якій даті реєстрації.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 12 Б (метро «Майдан Незалежності»), в приміщенні Професійної асоціації корпоративного управління.

З будь-яких питань стосовно участі звертайтесь, будь ласка, до Ірини Біляченко за тел. (044) 228-87-59, e-mail: Irina.Bilyachenko@cgpa.com.ua