Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

13 лютого 2020
Промо-вебінар «Інститут корпоративного секретаря»

ПРО ВЕБІНАР

Законом України «Про акціонерні товариства» передбачається введення в акціонерних товариствах посади корпоративного секретаря з покладенням на нього функцій щодо організації заходів з корпоративного управління у цих товариствах. Зазначена посада вже передбачена Класифікатором професій ДК 003-2010 (код КП 1231).

Запровадження посади корпоративного секретаря в Україні є обов’язковим: з 01.01.2016р. – для всіх акціонерних товариств, акції та облігації яких включені до біржового реєстру та з 01.01.2018р. – для всіх публічних акціонерних товариств.[1]

У більшості країн світу корпоративний секретар (далі – «КС») є ключовою посадовою особою, що сприяє координації роботи всіх органів управління акціонерного товариства (далі – «АТ»), обміну інформацією між цими органами та акціонерами, готує проекти корпоративних документів, вирішує інші юридичні та організаційні питання, пов’язані з корпоративним управлінням в АТ.

Український інститут корпоративного управління[2] запрошує на вебінар «Інститут корпоративного секретаря».

АУДИТОРІЯ

  • Члени наглядових рад
  • Члени правління
  • Корпоративні секретарі
  • Юристи
  • Аудитори
  • Консультанти

 У РЕЗУЛЬТАТІ ВИ

  • Зрозумієте важливість посади корпоративного секретаря, пересвідчитесь у її перспективності.
  • Визначите та врегулюєте у Статуті роль та місце КС у структурі управління АТ.
  • Познайомитесь з основними напрямками та формами роботи на посаді КС.
  • Дізнаєтесь про дворівневу підготовку корпоративних секретарів в Україні та закордоном

 СПІКЕР 

Олександр Окунєв,  голова Правління ПАКУ, провідний експерт з корпоративного управління.

Детальніше про спікера

УМОВИ УЧАСТІ

Вартість участі – безкоштовно. Попередня реєстрація обов’язкова! Час реєстрації –  до 15.00,  12 лютого 2020 р.

Дата проведення: 13.02.2020р.

Час проведення: 14.00-15.00

ВЗЯТИ УЧАСТЬ

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

тел. 044-228-87-59

e–mail: info@cgpa.com.ua


[1] З 01.01.2016 року набрали чинності підпункти 2 та 3 пункту 4 Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України від 06.08.2015  № 1217 «Про затвердження Змін до Положення про функціонування фондових бірж». Відповідно до цих змін встановлено додаткові вимоги щодо внесення цінних паперів до біржового реєстру. Однією з вимог для внесення акцій до біржового реєстр (лістинг 1 та 2 рівнів), а також внесення до біржового реєстру облігацій (лістинг 1 рівня) є запровадження емітентом цінних паперів посади корпоративного секретаря. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 24 Закону України «Про акціонерні товариства» публічне акціонерне товариство зобов’язане пройти процедуру включення акцій до біржового реєстру та залишатися у ньому хоча б на одній фондовій біржі в Україні. Ця вимога набула чинності для всіх публічних акціонерних товариств з 01.01.2018 року.

[2] Український інститут корпоративного управління (далі – Інститут) – єдиний навчальний центр в Україні, який проводить сертифікацію корпоративних секретарів. Протягом вісімнадцяти років Інститутом проведено 69 програм підготовки корпоративних секретарів, на яких пройшли навчання  більше 1200  представників провідних українських АТ. Починаючи з 2006 року  ця програма проводиться у співпраці з Фондом державного майна України. Особи, що проходять навчання та успішно складають іспит, отримують кваліфікаційний сертифікат, їх дані заносяться до відповідного державного реєстру. Ознайомитись із зазначеним реєстром можна на WEB-сторінці ФДМУ.