Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

26-27 березня 2019
Програма професійного вдосконалення членів наглядових рад «КОРПОРАТИВНИЙ ДИРЕКТОР» І модуль
Олександр Окунєв - голова Правління Професійної асоціації корпоративного управління. Має багаторічний досвід реалізації консалтингових проектів у складі команд консультантів International Finance Corporation (IFC) в Україні (1996-2001), Міжнародного інституту бізнесу (2001-2012рр.) та Українського інституту корпоративного управління (з 2012р.). Автор низки навчальних програм для професіоналів корпоративного управління України, Казахстану, Молдови, Узбекистану, Таджикистану, Монголії. Член Експертної ради з питань корпоративного управління НКЦПФР. Член Ради Національного реєстру корпоративних директорів. Співавтор першого в Україні посібника з питань корпоративного управління (видання IFC, Київ, 1999), «The Handbook of International Corporate Governance» (видання Британського Інституту директорів, Лондон, 2005); автор та укладач посібника «Корпоративне управління в приватних та сімейних компаніях» (Київ, 2012), автор більше 100 публікацій з корпоративного права та управління.
Джейсон Пеллмар. Керівник регіонального офісу в Україні, Білорусі та Молдові, IFC, член Групи Світового банку 

Керує інвестиційною та консультативною діяльністю Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні та Білорусі з 1 червня 2017 року. Він базується в Києві.
В зону його відповідальності входить як керівництво масштабною інвестиційною програмою – понад $3 мільярди довгострокового фінансування в Україні, та приблизно 300 мільйонів в Білорусі, так і комплексна консультативна програма, що сфокусована на таких пріоритетних напрямках: покращення умов для ведення бізнесу, розширення доступу до фінансування, сприяння розвитку «зеленої» економіки, модернізації ланцюжків постачання в агробізнесі та відкриття нових ринків.
Він має значний досвід роботи у різних регіонах світу та галузях.
З 2014 по 2017, пан Пеллмар відповідав за розвиток нового бізнесу в інфраструктурі, агробізнесі, виробництві та секторі послуг у Мьянмі, у Південно-Східній Азії. Зокрема, він керував командою, що реалізувала першу інвестицію IFC в галузі інфраструктури у Мьянмі. Проект був структурований як конвертована позика найбільшому в країні контейнерному терміналу. Також він керував інвестицією на підтримку першого в країні електроенергетичного проекту, реалізація якого пропонувалась через конкурсний тендер.
До цього він базувався в Стамбулі, Туреччина, та керував командами, що реалізували серію знакових інвестицій в секторі інфраструктури в регіоні Європи, Близького Сходу та Північної Африки. Також в зону його відповідальності входив розвиток нового бізнесу в секторі електроенергетики у Східній Європі. В IFC працює з 2010 року.
До роботи в IFC Джейсон організовував фінансування та управління глобальним портфелем енергетичних активів підрозділу Фінансові послуги компанії «Дженерал Електрікс» (GE) в Стемфорді, штат Коннектикут, США.
Має ступінь Магістра Міжнародних фінансів та досліджень Росії і Евразії від Школи прогресивних міжнародних досліджень (SAIS) при Університеті Джона Гопкінса, та був стипендіатом Фулбрайт у Санкт-Петербурзі, Росія.

Олег Журавльов.  Радник Голови Правління ПАКУ, Голова Наглядової ради ПрАТ "СК "Крона".  Має 15-річний досвід у сфері корпоративного управління, як в компаніях з державною часткою (АЕК  «Київенерго»), так і у великих приватних промислово-фінансових холдингах - група DCH (колишня група «Укрсиббанку») та «Донецьксталь». Має досвід не лише організації роботи Наглядових рад компаній, які входять до холдингів, а й сам входив до складу Наглядових рад як промислових компаній, так і фінансових установ. Крім того, виконував обов’язки корпоративного секретаря у ПАТ «Кредитпромбанк» протягом 3 років. На даний час здійснює активну консалтингову діяльність у якості незалежного експерта з питань корпоративного управління. Є членом ПАКУ з 2010 року. У 2013 році став переможцем конкурсу «Корпоративний секретар року». У 2015-2017 роках двічі обирався членом Правління ПАКУ.

Ігор Гут - керуючий партнер DYB | Develop Your Business (шведсько-український проект для власників).
З 2003 по 2010 директор зі стратегічного розвитку і маркетингу BROCARD Ukraine (увійшла до топ-10 найефективніших у рітейлі (Forbes) та до топ-100 найприбутковіших компаній України (delo.ua).
Протягом останніх 10-ти років Ігор є членом Дорадчих Рад низки українських та міжнародних компаній.
Є членом Експертної Ради Українського Маркетинг Форуму.
Кандидат економічних наук, захистив дисертацію у сфері поведінки споживачів.
Член Несторівської групи (незалежне об’єднання інтелектуалів, націлене на створення візії України).
Член правління IRF (International Renaissance Foundation, є частиною OSF, заснованої Джорджем Соросом).

Олена Вольська – керуючий партнер та директор консалтингової компанії EBS. Має багатий досвід в управлінні проектами з впровадження SAP, а також багатий досвід в створенні стратегії розвитку, реорганізації та перетворення компанії, фінансового планування, розробки управлінської звітності, оцінки ризиків та внутрішнього контролю впровадження ERP систем. Має більш ніж 18-річний практичний досвід в сфері управління компанією і проектами.  Включена до Національного реєстру корпоративних директорів.

Сергій Гончаревич – засновник та керуючий партнер Capital Times. Керує напрямом «Корпоративні фінанси». Відповідає за розвиток компанії і Мінський офіс. Має 15 річний досвід роботи в інвестиційній сфері на ринках Росії, країн СНД і Східної Європи. Досвід роботи на фінансовому ринку України з 1998 року. Також експерт має досвід роботи на керівних посадах в банківській сфері. Провів ряд успішних угод в M&A (Україна, Білорусь) в наступних секторах: фінансовий, ритейл, медицина, телекомунікації. Отримав ступінь Senior Executive MBA в Бізнес школі МІМ-Київ.

Ірина Стародубова - асоційований партнер компанії Capital Times. Партнер фонду прямих інвестицій Horizon Capital (2005-2015). CEO, CFO кондитерської компанії АВК (1995-2005). Брала участь у закритті 18-ти M&A угод в якості стратегічного, фінансового інвестора в різних секторах економіки України та Молдови Організовувала і впроваджувала корпоративне управління в двадцяти компаніях на рівні члена Наглядової Ради та топ-менеджменту. У 2003 році увійшла в рейтинг топ-20 кращих кризових менеджерів України.  Включена до Національного реєстру корпоративних директорів.

Сергій Погребной, партнер Sayenko Kharenko, має понад 20-річний досвід юридичної практики, спеціалізується на супроводженні складних судових процесів, інвестиційних проектів, корпоративній безпеці, корпоративному праві та управлінні, M&A, цінних паперах. Має понад 25-річний досвід в сфері корпоративної безпеки. Голова правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки. Член Американського товариства промислової безпеки (ASIS International), Асоціації правників України та Американської торгівельної палати в Україні.