Увійти|Реєстрація

м.Київ, вул. Володимирська, 23

16-20 листопада 2020
Програма підвищення кваліфікації корпоративних секретарів

Ця навчальна програма є частиною  Проекту підготовки корпоративних секретарів в Україні.

Специфіка роботи корпоративного секретаря передбачає перманентне навчання і вдосконалення. Розуміючи це, ПАКУ і УІКУ пропонують всім, хто цікавиться корпоративним управлінням і корпоративним правом, пройти навчання на Програмі підготовки «КОРПОРАТИВНИЙ СЕКРЕТАР» (1 рівень) і Програмі підвищення
кваліфікації «КОРПОРАТИВНИЙ СЕКРЕТАР» (2 рівень) . Водночас є можливість взяти участь в окремих модулях кожної з програм, кожен з яких присвячений певній тематиці (діяльність НС; діяльність служби корпоративного секретаря; емісія, дивіденди, операції з ЦБ; розкриття інформації на ФР тощо).

Програма підвищення кваліфікації корпоративних секретарів розрахована на тих, хто пройшов навчання за програмою підготовки корпоративних секретарів і має досвід роботи з виконання функціоналу корпоративного секретаря більше 1 року. Це продукт для вже досвідчених і «просунутих» на шляху оволодіння вершинами професії фахівців.

Програма, що підготовлена ​​з широким використанням матеріалів Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в рамках багаторічного партнерства ПАКУ і IFC, включає численні кейси українських і міжнародних компаній, передбачає інтерактивні форми навчання – групові роботи, ділові ігри, розгляд кейсів тощо. У процесі навчання кожен учасник програми повинен напрацювати і захистити основні тези «Дорожньої карти» вдосконалення корпоративного управління компанії, в (для) якій він (вона) працює. Учасники програми, які успішно захистили свою «Дорожню карту», ​​не тільки отримують кваліфікаційний сертифікат державного зразка; їх робота автоматично бере участь у першій стадії щорічного  Конкурсу «Корпоративний секретар року».

Основні модулі Програми:

 • Корпоративний секретар як натхненник і рушійна сила реформ корпоративного управління в компанії
 • Інформаційна взаємодія корпоративного секретаря з: Наглядовою радою, менеджентом, акціонерами, іншими стейкхолдерами
 • Наглядова рада і виконавчий орган: питання розподілу повноважень
 • Рішення проблеми Succession planning як завдання Наглядової ради. Роль корпоративного секретаря
 • Склад Наглядової ради. Планування наступності членів Наглядової ради
 • Робота з членами Наглядової ради: Induction session, обов’язки, відповідальність і її страхування, контракти членів Наглядової ради, винагорода, конфлікт інтересів, збереження критеріїв незалежності
 • Ефективні засідання Наглядової ради. Роль корпоративного секретаря
 • Динаміка групової роботи Наглядової ради. Управління конфліктами
 • Робота комітетів Наглядової ради
 • Оцінка роботи Наглядової ради
 • Емісія і додаткова емісія акцій
 • Процедури squeeze out, sell out: захист прав акціонерів
 • Операції з акціями. Дивіденди і дивідендна політика акціонерного товариства
 • Оподаткування основних операцій з цінними паперами в Україні

ПРОГРАМА

Контент-лідером програми є Окунєв Олександр Йосипович,

голова правління Професійної асоціації корпоративного управління, досвідчений фахівець в галузі корпоративного права. Має великий досвід здійснення в Україні консалтингових проектів Міжнародного інституту бізнесу, Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та Українського інституту корпоративного управління, є співавтором одного з перших в Україні посібників з питань корпоративного управління, багатьох публікацій, присвячених цим проблемам.

В якості спікерів в Програмі беруть участь досвідчені корпоративні секретарі, переможці Конкурсу «Корпоративний секретар року», інші відомі фахівці-практики в сфері корпоративного управління, представники НКЦПФР. На цій програмі ми практикуємо запрошення разом з основними спікерами практикуючих корпоративних секретарів, готових поділитися своїм досвідом роботи по темі презентації. Така форма дозволяє учасникам Програми краще зрозуміти, як отримані знання можна застосувати на практиці.

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 23.

Вартість участі: рання реєстрація та оплата до 16 жовтня – 8700 грн без ПДВ
                               повна вартість  – 9900 грн без ПДВ

Для членів ПАКУ при будь-якій даті реєстрації вартість – 7920 грн без ПДВ

КОНТАКТИ
З питань участі Ви можете звертатися до Ірини Біляченко, Майї Шокало за тел. +380 44 22-88-759, 278-12-52 або e-mail: info@cgpa.com.ua.